СПИСОК НАГОРОДЖЕНИХ ВІДЗНАКОЮ МІСЬКОЇ РАДИ

"ПОЧЕСНИЙ ГРОМАДЯНИН МІСТА"

Беген Едуард Вільгельмович

​начальник Латвійського будівельного комплексу в період будівництва та становлення міста

1996​

Бедрата Маргарита Іванівна

директор Дитячої школи мистецтв, Заслужений працівник культури України​

​2009

​Білоножко Віталій Васильович

​народний артист України

1997​

​Богомолець Ольга Вадимівна

​Заслужений лікар України

​2010

​Боровик Федір Ілліч

​головний архітектор проекту міста

​1997

​Василевич Юрій Порфирійович

​начальник Українського будівельного комплексу в період будівництва та становлення міста

1996​
(посмертно)

​Готальський Анатолій Андрійович

​перший головний архітектор міста

​1996

​Готсдінер Марк Наумович

​секретар ради

2003​

​Джеррі О`Коннор

​громадянин Ірландії, керівник проекту TACIS в м. Славутич "Проміжні комплексні заходи по зменшенню негативних соціальних насліднків в звязку з виведенням ЧАЄС з експлуатації" 

​1998

​Дорогунцов Сергій Іванович

​член-кореспонденту Національної Академії Наук України

​1999

​Жабров Станіслав Пилипович

​заступник генерального директора Чорнобильської АЄС по капітальному будівництву в період будівництва та становлення міста

​1996
(посмертно)

​Згуровський Михайло Захарович

​ректор Національного технічного університету України

2002​

​Зіненко Андрій Трохимович

​начальник електричного цеху ВП Чорнобильська АЄС

1999​

​Зінкевич Василь Іванович

​народний артист України

​1997

​Ігнатенко Евген Іванович

​колишній начальник ВО Комбінат

​2001 (посмертно)

​Кім Геннадій Родіонович

​колишній тренер-викладач ДЮСШ ОПК ВП ЧАЄС

​2001 (посмертно)

​Клімова Лідія Володимирівна

​Голова ПП непрацюючих пенсіонерів ЧАЕС

​2003

​Костенко Ліна Василівна

​українська поетеса

2010​

​Крупський Степан Никифорович

​учасник другої світової війни

2008​

​Купний Валентин Іполітович

​колишній директор об`єкту Укриття ГСП ЧАЄС, член Громадської ради з розвитку міста

2007​

​Лич Олексій Васильович

​голова профспілкового комітету Державного підприємства НАЕК "Енергоатом"

2012​

​Лук`яненко Віктор Григорович

​Перший секретар міського комітету КП України в період будівництва міста

​2000

​Мішель Саньє

​громадянин Франції, керівник експертів місії TACIS

​1997

​Молдавський Веніамін Олександрович

​колишній директор будинку культури Енергія

​1999 (посмертно)

​Нечепа Василь Григорович

​народний артист України, почестний кобзар м. Славутича

​2010

​Паденок Валерій Іванович

​колишній заступник генерального директора ВП Чорнобильська АЄС, головний спеціаліст реконструкції та модернізації Чорнобильської АЄС

​1999 (посмертно)

​Паньков Олександр Тимофійович

​голова виконкому Славутицької міської ради народних депутатів двадцятого скликання

​2000

​Патон Борис Євгенович

​президент Національної Академій Наук України

1999​

​Плотніков Олександр Полікарпович

​начальник управління капітального будівництва ВО Комбінат в період будівництва та становлення міста

​1996

​Приймаченко Микола Іванович

​начальник управління Київської облдержадміністрації у справах захисту населення від наслідків аврії на ЧАЄС

1997​

​Пустовойтенко Валерій Павлович

​політичний та державний діяч України

2012​

​Пятницький Тезій Антонович

​начальник управління робочого постачання при головному управлінні у період будівництва міста

2012​

​Свінчук Віктор Миколайович

​керуючий трестом "Славутичатоменергобуд" в період 1987-1989 року

​1998

​Сєдов Михайло Олександрович

генеральний директор об`днання "Комбінат" в період будівництва міста

​2011

​Скопенко Віктор Васильович

​Ректор Київського Національного університету ім.Т.Г.Шевченка

2002​

​Сорокин Микола Михайлович

​колишній директор Чорнобильської АЄС

​1998

​Степаненко Микола Степанович

​член Урядової комісії по ліквідації аварії на ЧАЄС при Раді Міністрів СРСР, заступник голови Київського обласного виконавчого комітету в період будівництва міста

2012​

​Титова Катерина Миколаївна

​засновник та беззміний керівник військово-патріотичного об`єднання "Червона гвоздика"

​2001 (посмертно)

​Тонких Віктор Олекандрович

​депутат міської ради

​2010

​Уманець Михайло Пантелійович

​директор Чорнобильської АЄС в період будівництва та становлення міста

​1996

​Чугунов Володимир Олександрович

​начальник інженерно-технічного відділу ГУП SIP ВП ЧАЄС

​2001

​Шушарін Дмитро Гаврилович

​пенсіонер, ветеран праці

1996
(посмертно)

​Щербина Володимир Григорович

​колишній директор об`єкту Укриття ГСП ЧАЄС, член Громадської ради з розвитку міста

2007

​Волнухін Сергій Анатолійович

​учасник дій в зоні АТО

2014
(посмертно)

​Білий Василь Іванович

​учасник дій в зоні АТО

2014
(посмертно)

​Лесніков Іван Сергійович

​учасник дій в зоні АТО

​2014
(посмертно)

​Гултур Денис Анатолійович

​учасник дій в зоні АТО

​2015
(посмертно)

Удовиченко​ Володимир Петрович

​міский голова (1990-2015)

​2015

​Жигалло Володимир Костянтинович

перший заступник міського голови (1998-2015)

​2015

Леонець Лідія Григорівна

​секретар міської ради (2006-2015)

​2015

​Обруч Галина Борисівна

волонтер у зоні АТО​

​2015

​Обруч Анатолій Олексійович

​волонтер у зоні АТО​​

2015​

​Лорін Додд

​директор групи управління проектом "План здійснення заходів на об'єкті "Укриття"

2016​

​Вінс Новак

голова департаменту ядерної безпеки Європейського банку реконструкції та розвитку

2016​

​Томенко Микола Володимирович

народний депутат України IV-VIII скликань

2016​

​Янковський Валерій Володимирович

видатному діячу в становленні та розвитку освіти міста Славутич

​2016
(посмертно)

​Москаленко Ярослав Миколайович

народний депутат Украъни по виборчому округу №96​

​2017

​Ніколя Кай

​директор проекту NOVARKA

2017​

​Пантєєв Віктор Микитович

​заслужений ветеран

​2018

​Мішогло Леонід Юрійович

лікар-педіатр​

2019 (посмертно)​

​Хусалімов В'ячеслав Гамзелінович

учасник бойових дій, волонтер, депутат Славутицької міської ради ​

2019 (посмертно)​

​Ареф'єв Євгеній Віталійович

учасник бойових дій​

2020 (посмертно)​

​Бєлов Володимир Георгійович

технічний директор - головний інженер ВП "Атомремонтсервіс"​

​2020

​Савельєв Володимир Костянтинович

заслужений тренер України зі стрибків на батуті​

2020​

​Шаршун Сергій Володимирович

провідний інженер з ремонту технічного відділу ДСП "Чорнобильська АЕС"​

2020​

​Юріс Пойканс

​Надзвичайний та Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні

2020​

​Катунін Євген Іванович

​провідний інструктор (з фізичного захисту) навчально-тренувального центру ДСП ЧАЕС

2021​

​Носовський Анатолій Володимирович

​директор інтитуту проблем безпеки атомних електростанцій Національної академії наук України

2021​

​Жаболенко Ірина Миколаївна

​директор КП ЖКЦ (2007-2018)

2021
(посмертно)​

Бархатов Сергій Михайлович

Захисник міста Славутича

2022
(посмертно)

Завгородній Олег Володимирович

Захисник міста Славутича

2022
(посмертно)

Зацепін Олександр Миколайович

Захисник міста Славутича

2022
(посмертно)

Макарчук Володимир Олександрович

Захисник міста Славутича

2022
(посмертно)

Сидоренко Сергій Васильович

Захисник міста Славутича

2022
(посмертно)