Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Славутицька міська рада
 

 wpIspolkom_petrovi4 - page_3lvl_top

 
 

 wpIspolkom_petrovi4 - page_3lvl_l

 
 

 Редактор вмісту

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення Славутицької міської ради

09.11.2015 № 1-2-VIІ

(Із змінами,  внесеними згідно з рішенням Славутицької міської ради  від 25.11.2016 № 395-18-VIІ)

Р Е Г Л А М Е Н Т

С л а в у т и ц ь к о ї    м і с ь к о ї    р а д и

 

РОЗДІЛ 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

 

Стаття 1.1. Порядок діяльності

1.            Порядок діяльності Славутицької міської ради, її органів та посадових осіб визначається Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про статус депутатів місцевих рад», іншими законодавчими актами та цим Регламентом.

2.            Робота Славутицької міської ради ведеться державною мовою. Ця мова використовується в усіх її офіційних оголошеннях та документації.

3.            У разі, коли промовець не володіє державною мовою, він має право виступати на засіданнях Славутицької міської ради російською мовою.

4.            Сесії Славутицької міської ради розпочинаються та закінчуються під звуки Державного Гімну України  та гімну м. Славутича.

 

Стаття 1.2. Статус регламенту

Регламент Славутицької міської ради має силу нормативного акту органа місцевого самоврядування, який встановлює порядок скликання і проведення сесій Славутицької міської ради, формування її органів, порядок здійснення контрольної діяльності, регулювання функцій і діяльності депутатів, посадових осіб, органів і організацій міської ради, а також процедури, які випливають з повноважень міської ради, встановлених Конституцією, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», і Законом України «Про статус депутатів місцевих рад» та інших нормативно-правових актів.


 Читати весь документ:РЕГЛАМЕНТ МІСЬКОЇ РАДИ зі змінами.docРЕГЛАМЕНТ МІСЬКОЇ РАДИ зі змінами.doc