Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Громадська рада з розвитку міста
 

 wpIspolkom_petrovi4 - page_3lvl_top

 
 

 wpIspolkom_petrovi4 - page_3lvl_l

 
 

 Редактор вмісту

 

  22 роки пошуку, диспутів, успіху!

Міська громадська організація
«Громадська рада з розвитку міста Славутич»

       Для налагодження тісної взаємодії з громадою міста  27 листопада 1996 року за участю 17 громадян заснована міська громадська організація «Громадська рада з розвитку міста Славутич». Її ініціатором та ідеологом виступив, на той час, міський голова Володимир Удовиченко. Вона стала місцем зосередження ідей і дій для самоорганізації і самодопомоги, дієвим механізмом залучення громади до управління містом.

       Це об’єднання громадян, що діє на засадах партисипативної демократії. Його члени прагнуть через творчість,  ініціативу і натхненну працю сприяти розвитку міста, підвищенню рівня і якості життя славутичан. Будь-який громадянин, якому виповнилося 14 років і який прихильно ставиться до мети та ідей організації, може стати її членом. На засіданнях організації відбувається вільне обговорення і пошук найефективніших шляхів вирішення проблем життєдіяльності міста.

Головними завданнями діяльності МГО «Громадська рада з розвитку міста Славутич»  є підтримка та сприяння найбільш перспективним соціально-економічним проектам  з розвитку міста, формування інтелектуального та творчого потенціалу, як базової умови їх впровадження;
надання інформаційної допомоги населенню з нагальних проблем життєдіяльності міста, мобілізація зусиль громади на їх вирішення шляхом створення  умов  для      реалізації     творчих    можливостей та  ініціатив громадян для пошуку оптимальних рішень.

 Засідання організації завжди відкриті. Існує практика проведення спільних та розширених засідань, де участь у обговоренні питань беруть депутати міської ради, члени виконавчого комітету, представники  громадських організацій, осередків політичних партій, міських установ та організацій, активної молоді міста, релігійних конфесій та соціально активні небайдужі громадяни. МГО «Громадська рада з розвитку міста Славутич» є ініціатором розгляду різноманітних питань, вільне та різностороннє обговорення яких допомагає міській владі приймати зважені управлінські рішення, направлені на покращення життя славутичан. Члени організації приймають активну участь у роботі дорадчих органів, що створюються при виконавчому комітеті Славутицької міської ради, а один із представників організації є членом виконавчого комітету Славутицької міської ради.  

У співпраці з МГО «Громадська рада з розвитку  міста Славутич» засновані:

- КП «Агентство з розвитку бізнесу;
- Бізнес-інкубатор;
- Спілка виробників товарів та послуг;
- Фонд «Чорнобильська АЕС. Славутич. Розвиток»;
- КП «Адміністрація спеціальної економічної зони  «Славутич»;
- МГО «Лабораторія малого бізнесу»;
- Добровільна народна дружина.

МГО «Громадська рада з розвитку міста Славутич»  брала участь у розробці та реалізації:

1996 рік - Проекту ВООЗ «Здорові міста»;
1997 рік - Плану дій – спільного проекту ЄС-Україна-США щодо соціальних проблем, пов’язаних із Чорнобильською АЕС та м. Славутичем»;
2001 рік - Стратегічного плану соціального-економічного розвитку м. Славутича до 2020 року;
2004 рік - Концепції реформування  житлово-комунального господарства міста;
2004 рік - Проекту супермаркету «Союз»;
2007 рік - Кодексу етики, честі, порядності, добросовісного та ефективного управління Славутицької територіальної громади.
2009 рік - Концепції управління та розвитку земельних відносин в м. Славутич;
2009 рік - Статуту територіальної громади м. Славутича;
2011 рік - Реорганізації ДСП «Чорнобильська АЕС»;
2017 рік - Пропозицій щодо забезпечення учасників АТО/ООС, військовослуж-бовців та внутрішньо переміщених осіб житлом;

2019 рік - Пропозицій щодо реалізації  Рекомендацій громадських слухань з питань розміщення централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива, проведених 22.03.2008.


Статут Громадської ради з розвитку міста.docСтатут Громадської ради з розвитку міста.doc