Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Громадська рада з розвитку міста
 

 wpIspolkom_petrovi4 - page_3lvl_top

 
 

 wpIspolkom_petrovi4 - page_3lvl_l

 
 

 Редактор вмісту

 

  19 років пошуку, диспутів, успіху!

Міська громадська організація
«Громадська рада з розвитку міста Славутич»
       Для налагодження тісної взаємодії з громадою міста  27 листопада 1996 року за участю 17 громадян заснована міська громадська організація «Громадська рада з розвитку міста Славутич». Її ініціатором та ідеологом виступив міський голова Володимир Удовиченко. Вона стала місцем зосередження ідей і дій для самоорганізації і самодопомоги дієвим механізмом залучення громади до управління містом.
        Нині, це багато-чисельна потужна органі-зація, зусилля якої спрямовані на фор-мування середовища для перспективного розвитку міста.
       Це об’єднання громадян, що діє на засадах самоврядування, місцевої демократії, творчих пошуків оптимальних рішень. Його члени прагнуть через творчість,  ініціативу і натхненну працю сприяти розвитку міста, підвищенню рівня і якості життя славутичан. Будь-який громадянин, якому виповнилося 18 років і який прихильно ставиться до мети та ідей організації, може стати її членом. На засіданнях громадської ради відбувається вільне обговорення і пошук найефективніших шляхів вирішення проблем міста.


       Головними завданнями та видами діяльності Громадської ради з розвитку міста Славутич  є:
  
підтримка та сприяння найбільш перспективним соціально-економічним проектам  з розвитку міста, формування інтелектуального та творчого потенціалу, як базової умови їх впровадження;
надання інформаційної допомоги населенню з нагальних проблем життєдіяльності міста, мобілізація зусиль громади на їх вирішення шляхом створення  умов  для      реалізації     творчих    можливостей та  ініціатив громадян;
створення і підтримання клімату довіри у взаємодії населення з органами влади.

         Найвищим керівним органом Громадської ради з розвитку міста Славутич є загальні збори членів організації, які відбуваються не рідше, ніж один раз на рік і наділені правом приймати рішення з будь-яких питань статутної діяльності.
Громадська рада з розвитку міста Славутич проводить свої зібрання щопонеділка о 18.00 у залі засідань виконавчого комітету. Чітко встановлені періодичність  та  час проведення засідань сприяють організованості та активності його членів.  Щорічно проводиться  до 30 засідань.
         Існує практика проведення розширених засідань, де участь у обговоренні питань беруть депутати міської ради, члени виконавчого комітету, представники  громадських організацій, осередків політичних партій, міських установ та організацій, активної молоді міста, релігійних конфесій та соціально активні небайдужі громадяни. Громадська рада з розвитку міста Славутич є ініціатором розгляду різноманітних питань, вільне та різностороннє обговорення яких допомагає міській владі приймати зважені управлінські рішення, направлені на покращення життя славутичан.
Члени Громадської ради з розвитку міста Славутич приймають активну участь у роботі дорадчих органів, що створюються при виконавчому комітеті Славутицької міської ради. 


  У співпраці з Громадською радою з розвитку  міста Славутич засновані:
-КП «Агентство з розвитку бізнесу;
-Бізнес-інкубатор;
-Спілка виробників товарів та послуг;
-Фонд «Чорнобильська АЕС. Славутич. Розвиток»;
-КП «Адміністрація спеціальної економічної зони  «Славутич»;
-МГО «Лабораторія малого бізнесу»;
-Добровільна народна дружина.


     Громадська рада з розвитку міста Славутич 
брала участь у розробці та реалізації:

1996 рік - Проекту ВООЗ «Здорові міста»;
1997 рік - Плану дій – спільного проекту ЄС-Україна-США щодо соціальних проблем, пов’язаних із Чорнобильською АЕС та м. Славутичем»;
2001 рік - Стратегічного плану соціального-економічного розвитку м. Славутича до 2020 року;
2004 рік - Концепції реформування  житлово-комунального господарства міста;
2004 рік - Проекту супермаркету «Союз»;
2007 рік - Кодексу етики, честі, порядності, добросовісного та ефективного управління Славутицької територіальної громади.
2009 рік - Концепції управління та розвитку земельних відносин в м. Славутич;
2009 рік - Статуту територіальної громади м. Славутича;
2011 рік - Реорганізації ДСП «Чорнобильська АЕС».

Соціально активні славутичани


Купний В.І.
Мельник В.М.
Чесноков С.М.
Щербина В.Г.   
Готсдінер М.Н.
Горшков В.В.
Жемчужников О.М.
Забірченко О.П.       Відповідно до Положень про відзнаки міської ради «Почесний громадянин міста» та «За особистий внесок у розвиток міста» правом загальних зборів Громадської ради з розвитку міста Славутич є погодження кандидатур для нагородження найвищими відзнаками. Міська рада, при прийнятті своїх рішень, враховує думку членів організації. 
     Також, Громадська рада з розвитку міста Славутич наділена правом визначення лауреатів у номінації «Колектив року» загальноміської громадсько–мистецької програми «Славутичанин року».
Доброю традицією стало в рамках засідань Громадської ради з розвитку містаСлавутич вручати жителям міста нагороди та відзнаки.

Наша адреса:
    07100, Київська область, місто Славутич, Центральна площа, 7
   ф.(4579)29695, т. 27555, 30011(155)
   vykonkom@slav.gov.ua