Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Комунальні підприємства
Комунальні підприємства міста
Славутицький міський Фонд підтримки підприємництва
Адреса: проспект Дружби Народів, 7, БК "Енергія"
тел.: 2-78-75
факс:
Електронна пошта: sfpp@ukr.net
 

 Редактор вмісту

 
Цілі діяльності Славутицького

міського фонду підтримки підприємництва

            Славутицький міський фонд підтримки підприємництва створено 30 жовтня 2003 року. Метою діяльності якого є:

1. Реалізація державної політики з питань розвитку та фінансової підтримки підприємництва, ефективне використання його можливостей в соціально-економічному розвитку м. Славутич.

2. Об’єднання фінансово-економічного та науково-технічного потенціалу Засновників та Учасників для розробки і здійснення програм та проектів, спрямованих на всебічний розвиток та підвищення ефективності підприємницької діяльності в м. Славутич.

3. Розробка та втілення місцевих програм, зменшення соціальної напруженості за рахунок створення сприятливих умов для залучення до підприємницької діяльності соціально незахищених категорій населення - безробітних, звільнених у запас військовослужбовців, молоді, жінок, інвалідів та ін., створення робочих місць.

4. Створення умов, що сприяють виконанню місцевих програм і проектів, спрямованих на розвиток підприємництва в місті Славутичі.

5. Сприяння використанню суб’єктами малого підприємництва комунальних, державних та недержавних фінансових, матеріально-технічних та інформаційних ресурсів міста Славутича, в тому числі приміщень (споруд), обладнання, інформаційних матеріалів, а також науково-технічних розробок і технологій, необхідних для здійснення підприємницької діяльності.

6. Створення, на основі залучення інвестицій, сучасної інфраструктури виробництва в різних секторах економіки Славутича.

7. Реалізація різноманітних науково-освітніх програм з розвитку підприємництва в Славутичі.

            Засновниками Славутицького міського фонду підтримки підприємництва є:

     1. Український фонд підтримки підприємництва, часта в статутному фонді складає 40% (20000,00гривень);

Славутицька міська рада, часта в статутному фонді складає 60% (30000,00гривень).СТАТУТПРОТОКОЛИ

​ЗВІТИ