Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Громадянам
 

 wpIspolkom_petrovi4 - page_3lvl_top

 
 

 wpIspolkom_petrovi4 - page_3lvl_l

 
 

 Редактор вмісту

 
​​
​​Протидія домашньому насильству
 
 ​​
НАСИЛЬСТВО – ЦЕ ЗЛОЧИН

          Виконавчим комітетом Славутицької міської ради прийнято рішення «Про затвердження заходів щодо запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі на 2019 -  2021 роки» № 252, яким визначені відповідальні особи  за проведення роботи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, а саме:

1. Заступника міського голови Линкевича Олександра Бернатовича  координатором з питань здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на території міста Славутича.

            2. Службу у справах дітей та сім’ї  виконавчого комітету Славутицької міської ради  відповідальним за проведення роботи з прийому та реєстрації заяв і повідомлень про вчинення насильства над дітьми та за участю дітей.

         3. Комунальний заклад ««Славутицький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» Славутицької міської ради відповідальним за проведення роботи з прийому та реєстрації заяв і повідомлень про вчинення насильства, надання допомоги і захисту постраждалим особам, а також роботу з кривдниками.

                       

Служба у справах дітей та сім’ї

виконавчого комітету

Славутицької міської ради