Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Мій дім
 

 wpIspolkom_petrovi4 - page_3lvl_top

 
 

 wpIspolkom_petrovi4 - page_3lvl_l

 
 

 Редактор вмісту

 
Вибачте! Триває оновлення інформації!
1. Закон України "Про житлово-комунальні послуги"
регулює відносини, що виникають в процесі надання та споживання житлово-комунальних послуг.
З текстом Закону можна ознайомитись за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2189-19​

2. Закон України "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку" регулює правові, організаційні та економічні відносини, пов’язані з реалізацією прав та виконанням обов’язків співвласників багатоквартирного будинку щодо його утримання та управління.
З текстом Закону можна ознайомитись за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/417-19

3. Закон України "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку" визначає правові та організаційні засади створення, функціонування, реорганізації та ліквідації об'єднань власників жилих та нежилих приміщень багатоквартирного будинку, захисту їхніх прав та виконання обов'язків щодо спільного утримання багатоквартирного будинку​. 
З текстом Закону можна ознайомитись за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2866-14

4. Закон України "Про державне регулювання у сфері комунальних послуг" визначає правові засади державного регулювання у сфері комунальних послуг.
З текстом Закону можна ознайомитись за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2479-17​

5. Закон України "Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення" визначає особливості доступу споживачів до інформації про встановлення цін/тарифів, заходи з енергозбереження, формування та виконання інвестиційних програм у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення.​
З текстом Закону можна ознайомитись за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/887-19