Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Установи та організації міста
 

 wpIspolkom_petrovi4 - page_3lvl_top

 
 

 wpIspolkom_petrovi4 - page_3lvl_l

 
 

 Редактор вмісту ‭[2]‬

 
 

 wpIspolkom_petrovi4 - wpOrganizations

 
СЛАВУТИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ СЕКТОР Філії Державної установи «Центр пробації» у м. Києві та Київській області
Адреса: вул. Героїв Дніпра, 4, м. Славутич, Київська область, 07101
тел.: 095-492-48-03
факс:
 

 Редактор вмісту ‭[1]‬

 
Начальник сектору- Карячка Тетяна Миколаївна


Завдання і функції уповноважених органів з питань з питань пробації визначені Законом України «Про пробацію», Кримінальним, Кримінальним процесуальним, Кримінально-виконавчим кодексами України та іншими законами України.

ПРОБАЦІЯ - ЦЕ ...

v  забезпечення безпеки  суспільства (громади) шляхом запобігання вчиненню правопорушень;

v  надання суду інформації, що характеризує обвинувачену особу для прийняття справедливого рішення (складення досудової доповіді);

v  організація виконання покарань, не пов'язаних з позбавленням волі;

v  пробаційний нагляд: контроль за особою, яка вчинила правопорушення, а також допомога, спрямована на підтримку такої особи в суспільстві (консультації, мотивування до змін, сприяння у вирішенні проблемних питань);

v  допомога особі, яка готується  до звільнення з місцьпозбавленняволі, в адаптації до життя в суспільстві.

 

ДО КОГО ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ПРОБАЦІЯ?

v  особа, щодоякоїскладаєтьсядосудовадоповідь;

v  особа, засуджена до покарання, що не пов’язане з позбавленням волі, як от: заборона обіймати певні посади або займатися певною діяльністю, громадські та виправні роботи;

v  особа, якійпокарання у видіпозбавленняволізамінено на покарання у видігромадськихабовиправнихробіт;

v  особа, звільнена з випробувальнимтерміномвідвідбуванняпокаранняувидіпозбавлення (обмеження) волі;

v  звільненавідвідбуванняпокараннявагітнажінка та жінка, яка маєдитинувіком до трьохроків;

особа, яка готується до звільнення з місцьпозбавленняволі.

 

ПЕРЕВАГИ ПРОБАЦІЇ:

ДЛЯ ОСОБИ, яка вчинила правопорушення:

v  можливість змінитись без перебування у місцях позбавлення волі (ізоляції від суспільства), підтримка на шляху до змін;

v  збереженнясімейнихстосунків та зв’язків у громаді;

v  збереженняроботи та житла;

v  позитивнийсоціальнийефект: особа не втрачаєсоціальнізв’язки та шанс створитисім’ю.

 

 

ДЛЯ СУСПІЛЬСТВА (ГРОМАДИ):

v  убезпечення громади від вчинення повторних злочинів;

v  справедливе здійснення правосуддя: баланс між карою за вчинене правопорушення, відшкодуванням завданої шкоди та інтересами членів суспільства.

 

ДЛЯ ДЕРЖАВИ:

v  зниження злочинності;

v  зниження кількості ув’язнених в місцях позбавлення волі осіб;

v  позитивний економічний ефект: утримання правопорушника у місцях позбавлення волі набагато дорожче для держави, ніж перебування на пробації; а також залишаючись у суспільстві особа не втрачає роботу та сплачує внески у держбюджет;

v  дотримання міжнародних стандартів.                                                                                                

 

ВИДИ ПРОБАЦІЇ:

v  Досудова пробація – забезпечення суду інформацією, що характеризує особу, яка обвинувачується у вчиненні правопорушення, з метою врахування обставин її життя для прийняття судом справедливого рішення про міру її відповідальності (складення досудової доповіді).

v  Наглядова пробація - здійснення наглядових та соціально-виховних заходів: надання психологічної, консультативної та інших видів допомоги, сприяння працевлаштуванню, залучення до навчання, участь у виховних заходах та соціально-корисній діяльності, проведення індивідуально-профілактичної роботи відносно особи, до якої застосовується пробація.

v  Пенітенціарнапробація - цедопомога особі, яка готується до звільнення з місцьпозбавленняволі у трудовому та побутовомувлаштуванні за обраним нею місцемпроживання, влаштування до закладівохорониздоров"я та сприяння в адаптації до життя у суспільстві.

 

 

Додатково: Запрошуємо до співпраці небайдужих громадян в якості волонтерів пробації.​


                                                                    ***

Інформація про роботу Славутицького міського сектору філії

Державної установи «Центр пробації» у місті Києві

та Київській під час карантину.

 

       В  України з 11 травня 2020 року розпочалося поетапне послаблення карантинних обмежень і на сьогодні тримає третій етап планового виходу з карантину, який розпочався  з 01 червня 2020 року. Та працівники Славутицького міського сектору філії Державної установи «Центр пробації» у місті Києві та Київській області працюють в тому ж режимі, що і в період посилених обмежень під час спалаху  COVID – 19.

       З моменту запровадження карантинних заходів в  Славутицькому міському секторі поставлено на облік 14 осіб, знято з обліку  10 осіб, складено 6 досудових  доповідей, що в порівнянні від загальної  кількості суб’єктів пробації, які перебувають на обліку в секторі, це становить 63, 6 % осіб поставлено,   76,9% знято та  42,8 % складено досудових доповідей.

         Наразі  відбулися чергові зустрічі з клієнтами пробації з метою реєстрації та проведення з ними індивідуально - профілактичної роботи.

        Діяльність Славутицького міського сектору постійно здійснюється з дотриманням рекомендацій щодо карантинних обмежень.

 

 

Начальник сектору Т. Карячка      

                                                                         ***

Правова допомога суб’єктам пробації

     15 серпня 2020 року  з  метою підвищення обізнаності  суб’єктів пробації про  реалізацію  своїх прав  в  Славутицькому  міському секторі філії Державної установи  «Центр пробації» у м. Києві та Київській області  працював дистанційний пункт доступу до  безоплатної правової допомоги. Консультування суб’єктів пробації проводила заступника начальника Славутицького бюро правової допомоги Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Наталія Новик

      В ході зустрічі   засудженим  надавалась консультації щодо порядку нарахування та здійснення виплат у зв’язку з  безробіттям,  порядку  укладання трудової угоди.  Також  було поінформовано  про види правових послуг та  категорії  громадян, які мають  право на безоплатну вторинну  правову допомогу. Присутні отримали інформаційні буклети та листівки.

 

Начальник сектору Тетяна КАРЯЧКА