Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Установи та організації міста
 

 wpIspolkom_petrovi4 - page_3lvl_top

 
 

 wpIspolkom_petrovi4 - page_3lvl_l

 
 

 Редактор вмісту ‭[2]‬

 
​​
 

 wpIspolkom_petrovi4 - wpOrganizations

 
Славутицький відділ обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України у Київській області
Адреса: 07101, Київська область, м. Славутич, Центральна площа, буд. 7.
тел.: (04579) 2-43-29 - телефон гарячої лінії
факс:

Новини

Вересень
Увага!
02.09.2021
Змінена адреса для листування
Пенсійний фонд України інформує !
05.09.2020
збільшено мінімальну заробітну плату з 4723 до 5000 гривень.
Попередній запис на прийом
02.09.2020
Попередній запис на прийом з 07 вересня 2020 року
Легалізація заробітної плати
30.09.2019
Одними з найболючіших проблем сьогодення в нашій державі є виплата заробітної плати «в конвертах» та легалізація робочих місць.
Засідання з питань бізнес-планування
27.09.2019
26 вересня 2019 року у Славутицький міській філії Київського обласного Центру зайнятості відбулося засідання з питань бізнес-планування у якому брала участь начальник Славутицького відділу обслуговування громадян (сервісний центр) – Надія Баглай.
З 1 СІЧНЯ 2021 РОКУ БУДЕ ЗАПРОВАДЖЕНО ЄДИНУ ЗВІТНІСТЬ З ЄСВ ТА ПДФО
19.09.2019
19 вересня Верховна Рада розглянула у другому читанні та підтримала в цілому законопроект №1057 «Про внесення змін до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» щодо подання єдиної звітності з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування і податку на доходи фізичних осіб» та законопроект №1072 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо подання єдиної звітності з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування і податку на доходи фізичних осіб».
​ А ви вже завантажили мобільний додаток «Пенсійний фонд»?
19.09.2019
Тепер ви маєте доступ до електронних сервісів Фонду у зручному форматі з мобільних пристроїв.
​Опитування громадської думки: Чи знайомі Ви із сервісами Пенсійного фонду України?
18.09.2019
Пенсійний фонд України у співпраці з Державною установою “Урядовий контактний центр” проводить дослідження громадської думки на тему: “Обізнаність громадян України щодо інновацій у системі пенсійного забезпечення”.
УВАГА!!!
17.09.2019
Славутицький відділ обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області працює за графіком
УВАГА!
17.09.2019
Графік проведення особистого прийому громадян керівництвом головного управління Пенсійного фонду України у Київській області
​Запроваджуємо новий проєкт «Пенсійний фонд України у смартфоні»
14.09.2019
Пенсійний фонд України з вересня починає впроваджувати у тестовому форматі новий електронний сервіс – мобільний додаток «Пенсійний фонд». Відтепер громадяни мають можливість доступу до електронних сервісів Фонду у зручному форматі з мобільних пристроїв - смартфонів та планшетів.
навчальний семінар з питань бізнес–планування
13.09.2019
11 вересня 2019 року в Славутицькій міській філії Київського обласного центру занятості відбувся навчальний семінар з питань бізнес–планування на якому були присутні працівники Пенсійного фонду.
Один дотик
04.09.2019
Як подати документи на призначення пенсії через Вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України та скільки людей вже скористались цією послугою.
Інформація щодо фінансування
25.09.2018
Управління Пенсійного фонду України у місті Славутичі повідомляє
До уваги підприємців, щодо сплати єдиного внеску
25.09.2018
До уваги підприємців, щодо сплати єдиного внеску Законом України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон № 2464) єдиний внесок для фізичних осіб – підприємців, які перебувають на загальній системі оподаткування та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, нараховується на суму доходу (прибутку), отриманого від їх діяльності, що підлягає обкладенню податком на доходи фізичних осіб. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску на місяць.
До уваги роботодавців! Доводимо до Вашого відома наслідки допуску до роботи найманих працівників без оформлення з ними трудових відносин
25.09.2018
Відповідно до чинного трудового законодавства працівник має право реалізувати свої трудові здібності шляхом укладання трудового договору про роботу на одному чи декількох підприємствах установах, організаціях або із фізичною особою-підприємцем. При цьому працівник не може бути допущений до роботи без укладання трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника, або уповноваженого ним органу та повідомлення органів ДФС про прийняття працівника на роботу в визначеному порядку. Виконання трудової функції (роботи) без належним чином оформлених трудових відносин із роботодавцем є нелегальною працею, що являється грубим порушенням законодавства про працю, внаслідок чого працівник як правило позбавляється своїх трудових прав та державних соціальних гарантій.
Фінансування!
14.09.2018
профінансовано банківські установи міста по 16 число та поштове відділення по 16 число.
Фінансування!
07.09.2018
Фінансування виплат
До уваги підприємців, щодо сплати єдиного внеску
07.09.2018
До уваги підприємців, щодо сплати єдиного внеску.
Заробітна плата «в конверті»
06.09.2018
Заробітна плата «в конверті» - є невигідною як для держави, так і для працівника
Конкурс на заміщення вакантних посад
29.09.2017
Управління Пенсійного фонду України у місті Славутичі Київської області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: - головний спеціаліст відділу обслуговування громадян - головного спеціаліста-юрисконсульта юридичного сектору
Фінансування пенсійних виплат вересня місяця
29.09.2017
Управління Пенсійного фонду України у місті Славутичі повідомляє, що фінансування пенсійних виплат вересня 2017 р.
Легалізація заробітної плати
27.09.2017
Легалізація заробітної плати. Дотримання законодавства в питаннях нарахування заробітної плати , (у розмірі не менше мінімальної ) і її легалізація - основні умови соціального захисту населення.
День відкритих дверей в УПФУ у місті Славутичі Київської області
27.09.2017
27 вересня 2017 р. в управлінні Пенсійного фонду України у місті Славутичі Київської області провели День відкритих дверей з питань загальнообов’язкового державного пенсійного страхування для школярів.
ПЕНСІЙНА РЕФОРМА. КОМПЕНСАЦІЯ СТРАХОВОГО СТАЖУ
27.09.2017
Якщо у особи, яка претендує на пенсію за віком, немає достатньої кількості років страхового стражу, вона має право його компенсувати. Обмежень щодо кількості років стажу, які може компенсувати особа становитиме 5 років. Сума, яку необхідно сплатити, вираховується так:
Пенсійна Реформа. Правила призначення пенсій
27.09.2017
Чинна система призначення пенсій потребує вдосконалення. Оскільки існуючі в ній недоліки вже призвели до серйозних проблем. По-перше, це критичне для пенсійної системи співвідношення пенсіонерів і тих, хто має їх утримувати. На сьогодні в Україні нараховується близько 26,3 млн осіб працездатного віку. З них зайняті лише 16,2 млн, а внески до Пенсійного фонду сплачує ще менша кількість. В результаті лише 12,8 млн застрахованих осіб утримують 12 млн нинішніх пенсіонерів. По-друге, Пенсійний фонд не має належних ресурсів для того, аби забезпечити гідний рівень пенсій. У 67% (8 млн) пенсіонерів розмір страхової пенсії - на рівні прожиткового мінімуму. По-третє, нині нівельовано залежність розміру пенсії від сплачених внесків. Тому головна мета реформи чинної солідарної системи пенсійного забезпечення – стимулювати працююче населення до сплати єдиного внеску із легальної заробітної плати та визначити внутрішні джерела для того, аби солідарна система була самодостатньою.
СПЕЦІАЛЬНІ РЕЖИМИ ПЕНСІЙ
27.09.2017
Нині у системі пенсійного забезпечення України, крім страхових пенсій, існує ще один вид пенсійних виплат – так звані спеціальні пенсії. Право на них, а також порядок призначення і виплати визначаються окремими законами. Зокрема, право на спеціальні пенсії мають депутати, державні службовці, судді, прокурори, службовці органів місцевого самоврядування, науковці. Спеціальні пенсії, як правило, виплачуються у підвищеному розмірі порівняно зі страховими пенсіями.
Проведено флешмоб-акцію
26.09.2017
З метою звернення уваги громадськості на проблему легалізації заробітної плати та офіційного працевлаштування, управлінням Пенсійного фонду України у місті Славутичі Київської області 25 вересня 2017 р. проведено флешмоб-акцію
Пенсійна реформа Уряду В. Гройцмана
26.09.2017
Пенсійна реформа Уряду В. Гройцмана Складовою частиною пенсійної реформи є обов'язкове осучаснення пенсій, тобто їх перерахунок відповідно до зростання середньої заробітної плати з якої сплачуються внески (спеціального показника, що використовується при обчисленні пенсій). Уряд пропонує з 1 жовтня 2017 року перерахувати раніше призначені пенсії із використанням показника середньої заробітної плати на рівні 3 764,40 грн. Цей показник застосовується для обчислення пенсій, що призначаються в 2017 році (середній розмір заробітної плати за 2014, 2015 та 2016 роки).
Реформування пенсійної системи України в сучасних умовах
26.09.2017
Реформування пенсійної системи України в сучасних умовах Одним із основних завдань соціально-економічної політики держави є забезпечення ефективного функціонування системи пенсійного забезпечення. Оскільки проблеми пенсійної системи України потребують впровадження стратегічних, прагматично виважених і результативних змін для забезпечення її збалансованості, у поточному році громадян України чекає ряд змін, зокрема і пенсійна реформа. У Верховній Раді України 22.06.2017 за №6614 зареєстровано проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій», основними положеннями з пенсійних питань якого є:
Пенсійна реформа
26.09.2017
Пенсійна реформа
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЙ УЧАСНИКАМ АТО ТА ЧЛЕНАМ ЇХ РОДИН
25.09.2017
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЙ УЧАСНИКАМ АТО ТА ЧЛЕНАМ ЇХ РОДИН Демобілізовані військовослужбовці, які брали участь в антитерористичній операції та отримали групу інвалідності, мають право на призначення пенсії по інвалідності згідно Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».
НЕОФОРМЛЕНІ ТРУДОВІ ВІДНОСИНИ, НЕОФІЦІЙНА ЗАРПЛАТА – ПОЗБАВЛЯЮТЬ ЧАСТКИ ПЕНСІЇ В МАЙБУТНЬОМУ
25.09.2017
НЕОФОРМЛЕНІ ТРУДОВІ ВІДНОСИНИ, НЕОФІЦІЙНА ЗАРПЛАТА – ПОЗБАВЛЯЮТЬ ЧАСТКИ ПЕНСІЇ В МАЙБУТНЬОМУ Якщо Ви працюєте без оформлення трудових відносин або отримуєте зарплату двома частками: “офіційну” – на рівні мінімальної або меншу за мінімальну, а решту зарплати – у “конверті”, ця інформація може бути корисною для Вас Що необхідно знати про майбутню пенсію Починаючи з 1 січня 2004 року, Законом України від 09.07.2003 № 1058-IV “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” замість “трудового стажу” введено термін “страховий стаж” – період (строк), протягом якого особа підлягала державному соціальному страхуванню, якою або за яку сплачувався збір на обов'язкове державне пенсійне страхування згідно із законодавством, що діяло раніше, та/або підлягає загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню згідно із цим Законом і за який сплачено страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.
Круглі столи у вересні місяці 2017 р.
20.09.2017
Протягом вересня місяця 2017 року начальником управління Пенсійного фонду України у місті Славутичі Київської області Надією Михайлівною Баглай та першим заступником начальника управління Пенсійного фонду України у місті Славутичі Київської області Валентиною Григорівною Товстою проведено два Круглі столи з представниками ДСП ЧАЕС директором фінансовим Салієм Валерієм Петровичем та начальником планово-економічного відділу Сидоренком Валентином Вікторовичем.
Зустріч з учнями 9 класу
20.09.2017
20.09.2017 р. відбулася зустріч спеціалістів управління Пенсійного фонду України у місті Славутичі Київської області спільно з представником ГУ ПФУ у Київській області з учнями 9 класу СЗОШ № 4.
Інформація щодо фінансування
15.09.2017
Управління Пенсійного фонду України у місті Славутичі повідомляє, що фінансування пенсійних виплат вересня 2017 р. розпочато 01.09.2017 р. Станом на 15.09.2017 р. профінансовано на виплату пенсій та допомог Чернігівську дирекцію ПАТ «Укрпошта» по 19 число, установи банків міста – по 17 число включно.
Конкурс на заміщення вакантних посад
12.09.2017
Управління Пенсійного фонду України у місті Славутичі Київської області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: - головний спеціаліст-юрисконсульт юридичного сектору
Оголошено конкурс на заміщення вакантних посад
12.09.2017
Управління Пенсійного фонду України у місті Славутичі Київської області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: - головний спеціаліст-юрисконсульт юридичного сектору
Легалізація заробітної плати найманих працівників
07.09.2017
„Легалізація заробітної плати найманих працівників” Важливою проблемою сьогодні є легалізація зайнятості населення та заробітної плати. Саме тому надважливим є завдання повернути втрачені ресурси в економіку держави, що дасть можливість збільшити доходи громадян.
Роз’яснення, щодо мінімальної заробітної плати
04.09.2017
Роз’яснення, щодо мінімальної заробітної плати
Графік проведення навчань у «Школі майбутнього пенсіонера»
29.09.2016
Графік проведення навчань у «Школі майбутнього пенсіонера»
Легалізація зайнятості населення та заробітної плати – головне питання сьогодення
29.09.2016
Легалізація зайнятості населення та заробітної плати – головне питання сьогодення
23 вересня 2016 року завершено фінансування на виплату пенсій та допомог через ЦПЗ № 13 КОД УДППЗ «Укрпошта» та банківські установи міста за вересень 2016 року.
23.09.2016
23 вересня 2016 року завершено фінансування на виплату пенсій та допомог через ЦПЗ № 13 КОД УДППЗ «Укрпошта» та банківські установи міста за вересень 2016 року.
Виплата пенсій та допомог
16.09.2016
Виплата пенсій та допомог станом на 16.09.2016р.
Розпочато виплату пенсій та допомог
09.09.2016
Розпочато виплату пенсій та допомог
День Державного Прапора
02.09.2016
День Державного Прапора
День Незалежності України
02.09.2016
День Незалежності України
Підсумкова нарада
02.09.2016
Підсумкова нарада УПФУ у місті Славутичі Київської області за І півріччя 2016р.
ПЕНСІЙНА РЕФОРМА: Запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій
25.09.2015
ПЕНСІЙНА РЕФОРМА
Перевіряйте свого роботодавця!!!
18.09.2015
легалізаці заробітної плати
«Запровадження накопичувальної системи загальнодержавного пенсійного страхування»
11.09.2015
«Запровадження накопичувальної системи загальнодержавного пенсійного страхування»
Реєстрація на Веб-порталі
04.09.2015
Веб-портал
Заповнення форми №Д4
26.09.2014
Мобілізовані працівники: як заповнювати форму № Д4 після набрання чинності змінами, внесеними Законом № 1275.
Для осіб, які були мобілізовані
19.09.2014
Інформація в пенсійному забезпеченні для осіб, які були мобілізовані на військову службу та деяких інших осіб
Фінансування виплат
12.09.2014
Фінансування
Єдине вікно
05.09.2014
Графік роботи
Квітень
Легальна зайнятість
26.04.2021
Легальна зайнятість – запорука стабільного майбутнього кожного громадянина.
одноразова грошова допомога
24.04.2020
одноразова грошова допомога
Перерахунок 3 01.04.2020 року
13.04.2020
Перерахунок 3 01.04.2020 року
перерахунок
13.04.2020
ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЙ ПЕНСІОНЕРАМ, ЯКИМ ВИПОВНИЛОСЬ 80 І БІЛЬШЕ РОКІВ
До відома
13.04.2020
До відома одержувачів пенсії по інвалідності, у яких інвалідність встановлена на певний термін, а дата перегляду припадає на період карантину
Проведено флешмоб-акцію
20.04.2018
19.04.2018 р. спеціалістами управління ПФУ у місті Славутичі Київської області проведено флешмоб-акції
Проведено круглий стіл
20.04.2018
20.04.2018 р. управлінням Пенсійного фонду України у місті Славутичі Київської області спільно з органами місцевого самоврядування та лідерами громадських організацій учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС проведено круглий стіл.
Інформація щодо фінансування
20.04.2018
Управління Пенсійного фонду України у місті Славутичі повідомляє, що 02 квітня 2018 року розпочато фінансування на виплату пенсій та допомог за квітень 2018 року.
Інформація щодо фінансування
13.04.2018
Управління Пенсійного фонду України у місті Славутичі повідомляє, що 02 квітня 2018 року розпочато фінансування на виплату пенсій та допомог за квітень 2018 року.
Засідання круглого столу
13.04.2018
11 квітня 2018 р. відбулося засідання круглого столу
Проведено флешмоб-акцію
13.04.2018
11.04.2018 р. спеціалістами управління ПФУ у місті Славутичі Київської області проведено флешмоб-акцію
Участь у стратегічній сесії «SWOT – аналіз розвитку міста»
13.04.2018
12 квітня 2018 р. управління ПФУ у місті Славутичі Київської області на чолі з начальником управління ПФУ у місті Славутичі Київської області Надією Михайлівною Баглай прийняло участь у стратегічній сесії «SWOT – аналіз розвитку міста»
Конкурс малюнків до «31-річниці аварії на ЧАЕС»
27.04.2017
Конкурс малюнків до «31-річниці аварії на ЧАЕС»
«31-річниця аварії на ЧАЕС»
27.04.2017
«31-річниця аварії на ЧАЕС»
Зустріч в трудовому колективі
27.04.2017
Зустріч в трудовому колективі ДП НАЕК «Енергоатом» ВП «Атомремонтсервіс»
ХХVІІІ легкоатлетичний пробіг
27.04.2017
ХХVІІІ легкоатлетичний пробіг пам’яті Героїв Чорнобиля «Славутич – 2017»
Заробітна плата «в конверті»
25.04.2017
Заробітна плата «в конверті» - є невигідною як для держави, так і для працівника
Інформація щодо фінансування
21.04.2017
Інформація щодо фінансування
Інформація щодо фінансування
14.04.2017
Інформація щодо фінансування
Гаряча телефонна лінія
14.04.2017
Гаряча телефонна лінія
Інформація щодо фінансування
07.04.2017
Інформація щодо фінансування
​Оголошує конкурс на заміщення вакантної посади
29.04.2016
​Оголошує конкурс на заміщення вакантної посади
Телефонна "гаряча лінія" УПФУ у місті Славутичі Київської області
29.04.2016
Телефонна "гаряча лінія" УПФУ у місті Славутичі Київської області
Вітаємо Вас із світлим і радісним святом – Великоднем!
29.04.2016
Вітаємо Вас із світлим і радісним святом – Великоднем!
Нагадаємо про накопичувальну систему.
29.04.2016
Роз’яснення до проекту Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій”.
Легкоатлетичний пробіг присвячений пам’яті Героям Чорнобиля
27.04.2016
Легкоатлетичний пробіг присвячений пам’яті Героям Чорнобиля
День благоустрою та щорічна акція з благоустрою «За чисте довкілля»
27.04.2016
День благоустрою та щорічна акція з благоустрою «За чисте довкілля»
Вечір пам’яті до 30-річчя аварії на ЧАЕС
27.04.2016
Вечір пам’яті до 30-річчя аварії на ЧАЕС
​Ветеранам присвячено
27.04.2016
​Ветеранам присвячено
Пенсійний кур"єр
27.04.2016
Пенсійний кур"єр
«Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»
18.04.2016
«Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»
Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України
15.04.2016
Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України
Графік проведення особистого прийому громадян
13.04.2016
Графік проведення особистого прийому громадян
Пенсійний фонд очима дітей
13.04.2016
Пенсійний фонд очима дітей
"День відкритих дверей для школярів міста"
11.04.2016
"День відкритих дверей для школярів міста"
Про надання роз’яснень щодо подання звітності
11.04.2016
Про надання роз’яснень щодо подання звітності
ТИЖНЕВИК ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ "ПЕНСІЙНИЙ КУР'ЄР"
10.04.2016
ТИЖНЕВИК ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ "ПЕНСІЙНИЙ КУР'ЄР"
ТИЖНЕВИК ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ "ПЕНСІЙНИЙ КУР'ЄР"
10.04.2016
ТИЖНЕВИК ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ "ПЕНСІЙНИЙ КУР'ЄР"
Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади
10.04.2016
Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади
Телефонна "гаряча лінія" УПФУ у місті Славутичі Київської області
10.04.2016
Телефонна "гаряча лінія" УПФУ у місті Славутичі Київської області
Вчимося робити писанки до Великодня
01.04.2016
Вчимося робити писанки до Великодня
З Днем сміху!
01.04.2016
З Днем сміху!
Профінформаційний семінар 45+
01.04.2016
Профінформаційний семінар 45+
Пенсія по інвалідності
01.04.2016
Пенсія по інвалідності
фінансування квітневих пенсій
24.04.2015
Завершення фінансування квітневих пенсій
Г Р А Ф І К прийому громадян
17.04.2015
Г Р А Ф І К проведення особистого прийому громадян керівниками управління Пенсійного фонду України у місті Славутичі Київській області
Про визначення поняття "працюючий пенсіонер"
10.04.2015
питання - відповідь
Щодо зарахування до страхового стажу часу перебування у відпустці у зв'язку з вагітністю та пологами та часу догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку
03.04.2015
питання - відповідь
Щодо зарахування до страхового стажу часу перебування у відпустці у зв'язку з вагітністю та пологами та часу догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку
03.04.2015
Питання-відповідь
Про внесення змін до ЗУ «Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування»
15.04.2014
Про внесення змін до чиного законодавства
Звернення сторін соціального діалогу на національному рівні щодо необхідності підвищення ефективності колективно-договірного регулювання трудових відносин
07.04.2014
Звернення сторін соціального діалогу на національному рівні щодо необхідності підвищення ефективності колективно-договірного регулювання трудових відносин
Березень
Легалізація заробітної плати – соціальна захищеність кожного працюючого громадянина
01.03.2021
Легалізація заробітної плати залишається найактуальнішим питанням сьогодення. Отримуючи заробітну плату в «конверті» чи інше неофіційне джерело доходу, працівник має забезпечене сьогодення, але ризикує своїм майбутнім.
Легалізація робочих місць та заробітної плати –соціальна захищеність кожного
15.03.2019
Легалізація робочих місць та заробітної плати –соціальна захищеність кожного
Про перерахунок пенсій пенсіонерам міста Славутича з 01.03.2019 р.
14.03.2019
Про перерахунок пенсій пенсіонерам міста Славутича з 01.03.2019 р.
Про виплату пенсіонерам субсидії готівкою
14.03.2019
субсидії готівкою
Пенсійне забезпечення учасників АТО
24.03.2017
Актуальна інформація з питань пенсійного забезпечення учасників АТО
Онлайнове шахрайство
24.03.2017
Останнім часом почастішали випадки онлайнового шахрайства
Стан фінансування пенсій
24.03.2017
Завершено фінансування виплати пенсій
Графіки прийому
24.03.2017
Г Р А Ф І К проведення особистого прийому громадян
Легалізація заробітної плати
29.03.2016
Легалізація заробітної плати
Обмеження виплати пенсій працюючим пенсіонерам та оподаткування пенсійної виплати
25.03.2016
Обмеження виплати пенсій працюючим пенсіонерам та оподаткування пенсійної виплати
Щодо пенсій за вислугу років
22.03.2016
Щодо пенсій за вислугу років
Оголошує конкурс на заміщення вакантної посади
18.03.2016
Оголошує конкурс на заміщення вакантної посади
ПЕНСІЇ НАУКОВИМ ПРАЦІВНИКАМ
28.03.2015
ПЕНСІЇ НАУКОВИМ ПРАЦІВНИКАМ ПІСЛЯ ЗВІЛЬНЕННЯ З РОБОТИ НЕ ЗМЕНШАТЬСЯ
Роз’яснення до Закону України
19.03.2015
«Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення»
підписано Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення" від 02.03.2015 № 213-VIII, який набирає чинності з 1 квітня 2015 року.
13.03.2015
Закон
До уваги роботодавців
06.03.2015
зміни в законі
Інформація для громадян, що виїхали з АРК та Севастополя
27.03.2014
АРК та Севастополь
Угода між Україною та Польщею
24.03.2014
Угода про соціальне забезпечення
Підсумкова нарада
05.03.2014
Підсумкова нарада за 2013 рік
Січень
​ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ
06.01.2021
​ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ З 1 січня 2021 року змінено рахунки для сплати збору з окремих видів господарських операцій.
Перерахунок пенсії з 01.03.2019
29.01.2019
Перерахунок пенсії з 01.03.2019
ПЕРЕРАХУНОК “ВІЙСЬКОВИХ” ПЕНСІЙ
28.01.2019
ПЕРЕРАХУНОК “ВІЙСЬКОВИХ” ПЕНСІЙ
ОФОРМЛЯЙТЕ ПЕРЕДПЛАТУ НА ГАЗЕТУ «ПЕНСІЙНИЙ КУР’ЄР» !
28.01.2019
ОФОРМЛЯЙТЕ ПЕРЕДПЛАТУ!
ФЛЕШМОБ: «ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ – ЦЕ ГІДНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ МАЙБУТНЬОГО КОЖНОГО ІЗ НАС»
14.01.2019
виявлення "тіньової" зайнятості
Перерахунки пенсій з 01 січня 2019 року
14.01.2019
Перерахунки пенсій
ЄСВ-звіт «за себе» у єдинника: основні правила
14.01.2019
За якою формою подають ЄСВ-звітність «за себе»
ВЕБ - ПОРТАЛ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ
11.01.2019
веб-портал
Зустріч у трудовому колективі
26.01.2018
18 січня 2018 року начальник відділу обслуговування громадян управління Пенсійного фонду України у місті Славутичі Київської області Катерина Леонідівна Данильчик провела зустріч у трудовому колективі Комунальному підприємстві «Управління житлово-комунального господарства».
Семінар у центрі зайнятості
26.01.2018
24 січня 2018 року заступник начальника управління Пенсійного фонду України в м. Славутичі Вікторія Михайлівна Волкович та начальник відділу обслуговування громадян Катерина Леонідівна Данильчик провели черговий семінар з громадянами старше 45 років, які перебувають на обліку в Славутицькому міському центрі зайнятості, як безробітні.
Інформація щодо фінансування
26.01.2018
cтаном на 26.01.2018 р. завершено
Підвищення пенсійних виплат з 1 січня 2018 року
26.01.2018
Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» (далі – Закон) внесені зміни до статті 28 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». Відтак, з 1 січня 2018 року для осіб, які досягли віку 65 років, мінімальний розмір пенсії за віком за наявності у чоловіків 35 років, а у жінок 30 років страхового стажу встановлюється в розмірі 40 відсотків мінімальної заробітної плати, визначеної законом про Державний бюджет України на відповідний рік, але не менше прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.
День відкритих дверей в управлінні
26.01.2018
Шановні мешканці міста Славутича!
Увага! Триває передплата на газету "Пенсійний кур'єр"!
25.01.2018
Триває передплата на газету «Пенсійний кур’єр». У виданні публікуються роз’яснення спеціалістів щодо права на пенсійні виплати, визначення їх розмірів, порядку проведення перерахунків та подальшого осучаснення пенсій. Газета виходить раз на тиждень українською та російською мовами.
Пряма «гаряча» телефонна лінія
25.01.2018
Шановні громадяни! 26 січня 2018 року, в управлінні Пенсійного фонду України у місті Славутичі Київської області відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, щодо останніх змін у пенсійній системі
Веб-портал Пенсійного фонду України
25.01.2018
Веб-портал Пенсійного фонду України — сучасний спосіб надання інформації! Відчуй переваги! Приходь та реєструйся!
Проведені флеш-моби
25.01.2018
Легалізація заробітної плати - гідне забезпечення вашого майбутнього ​Під таким лозунгом у січні 2018 року спеціалістами управління Пенсійного фонду України в місті Славутичі Київської області були проведені флеш-моби під час яких жителям міста розповіли про переваги отримання офіційної заробітної плати та недоліки отримання заробітної плати «у конверті» Хотілось би нагадати, що влаштувавшись на роботу неофіційно, працівник повинен розуміти, що він буде позбавлений:
День соборності України
25.01.2018
Українська мрія - єдність, свобода і незалежність.
Заробітна плата «в конверті» - незабезпечена старість
25.01.2018
В умовах сьогодення характерним явищем нашого суспільства є нелегальна зайнятість. Люди, які зустрічаються з проблемами працевлаштування, мають пам’ятати, що неоформлений роботодавцем у встановлений Законом термін відповідний трудовий договір є грубим нехтуванням законодавства про працю. Це, в свою чергу, тягне за собою низку проблем і для самого працівника, а саме: втрату за цей період права на матеріальне забезпечення у випадку безробіття та у разі часткової або повної втрати працездатності, при виході на пенсію, не включення часу нелегальної роботи до трудового (страхового) стажу.
Легалізація заробітної плати і зайнятості населення
17.01.2018
Важливою проблемою в трудових відносинах між роботодавцем і найманим працівником на даний час є легалізація зайнятості населення. Як свідчить практика багато роботодавців (в основному це малий та середній бізнес) не укладають трудові договори з найманими працівниками. Можна з упевненістю сказати, що не лише роботодавець винен у такому стані справ, а й сам працівник не завжди розуміє на що він погоджується.
Інформація щодо фінансування
12.01.2018
Управління Пенсійного фонду України у місті Славутичі повідомляє
Подарунок під ялинку
29.01.2016
січневі пенсії в грудні
Пенсійний фонд України про січневі пенсії
28.01.2016
виплата пенсій в грудні
Чесні доходи
30.01.2015
«Чесні доходи — основа стабільного майбутнього нашого міста»
Фінансування виплати
23.01.2015
фінансування виплати пенсій
День Соборності України
22.01.2015
Соборність – державна єдність історичних земель нашої країни
Щодо дострокового виходу на пенсію
16.01.2015
Щодо дострокового виходу на пенсію
До уваги пенсіонерів
15.01.2015
Зміни в законодавстві
Щодо розмірів пенсій, надбавок, підвищень
09.01.2015
Закон України від 28.12.2014 року №76-VIII «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» передбачає: Щодо розмірів пенсій, надбавок, підвищень
До уваги страхувальників!
11.01.2014
До уваги страхувальників!
Грудень
ПАМ’ЯТКА застрахованої особи
14.12.2020
ПАМ’ЯТКА застрахованої особи для отримання одноразової виплати відповідно до Закону України від 04.12.2020 №1071/ІХ «Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб’єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»
Фінансування!
26.12.2018
Управління Пенсійного фонду України у місті Славутичі повідомляє
Фінансування!
14.12.2018
Управління Пенсійного фонду України у місті Славутичі повідомляє
Проведено флешмоб-акцію
21.12.2016
Проблема легалізації заробітної плати та офіційного працевлаштування
Заходи до Дня Пенсійного фонду
21.12.2016
Заходи до Дня Пенсійного фонду
Школа майбутнього пенсіонера
21.12.2016
Заняття у «Школі майбутнього пенсіонера»
Зустріч з трудовим колективом
15.12.2016
Зустріч з трудовим колективом
Умови призначення пенсії за віком
15.12.2016
Умови призначення пенсії за віком
Конкурс на заміщення вакантної посади
13.12.2016
Управління Пенсійного фонду України у місті Славутичі Київської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади
Телефонна "гаряча лінія"
13.12.2016
​Телефонна "гаряча лінія" УПФУ у місті Славутичі Київської області
Розпочато фінансування виплати пенсій та допомог
09.12.2016
Розпочато фінансування виплати пенсій та допомог
Фінансування виплати пенсій та допомог
02.12.2016
Фінансування виплати пенсій та допомог за грудень 2016 року
Перерахунок пенсій з 1 грудня 2016 року
01.12.2016
Перерахунок пенсій з 1 грудня 2016 року відповідно до Закону України «Про державний бюджет України на 2016 рік»
Подарунок під ялинку
29.12.2015
січневі пенсії виплатять в грудні
Пенсійний фонд України про січневі пенсії
28.12.2015
виплата в грудні
ПЕНСІЙНОМУ ФОНДУ УКРАЇНИ 25 РОКІВ!
21.12.2015
21 грудня виповнюється 25 років з дня утворення Пенсійного фонду України!
Запроваджено централізовану систему нарахування та виплати пенсій
11.12.2015
Запроваджено централізовану систему нарахування та виплати пенсій
Легалізація
04.12.2015
Легалізації трудових відносин
Трудові відносини між роботодавцем та найманими працівниками
26.12.2014
Пам’ятайте, що тільки нарахована та виплачена зарплата в розмірі законодавчо встановленого мінімуму дає право для врахування страхового стажу для призначенні (перерахунку) пенсії!!!!!!!
Розмір допомоги на поховання пенсіонера. Виплата недоотриманої пенсії у зв’язку зі смертю пенсіонера.
19.12.2014
Відповідно до ст.53 ЗУ “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” у разі смерті пенсіонера особам, які здійснили його поховання, виплачується допомога на поховання пенсіонера в розмірі двомісячної пенсії, яку отримував пенсіонер на момент смерті
фінансування
12.12.2014
фінансування станом на 12 грудня
Що необхідно для отримання страхового стажу ?
05.12.2014
періоди, за які не сплачені внески, «зникають» із страхового стажу найманого працівника та не включаються в заробітну плату для розрахунку розміру пенсії
Листопад
Новини законодавства
23.11.2020
Новини законодавства
Зустріч з громадською організацією Центр німецької культури «Хоффнунг»
04.11.2019
Славутицький відділ обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області провели зустріч з громадською організацією Центр німецької культури «Хоффнунг» (голова Ніхельман В.А.).
Шановні колеги!
02.11.2019
Вітаю Вас із професійним святом - Днем працівника соціальної сфери!
УНІКАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ ЕЛЕКТРОННОГО ПЕНСІЙНОГО ПОСВІДЧЕННЯ
30.11.2018
Пенсійний фонд продовжує впровадження електронного пенсійного посвідчення (ЕПП)
ВЕБ - ПОРТАЛ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ
30.11.2018
ВЕБ - ПОРТАЛ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ: ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ І НАВІЩО?
СМС-ІНФОРМУВАННЯ ВІД ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ
29.11.2018
Пенсійний фонд здійснює безкоштовну розсилку смс для громадян!!!
Фінансування!
23.11.2018
Управління Пенсійного фонду України у місті Славутичі повідомляє
Фінансування!
16.11.2018
Управління Пенсійного фонду України у місті Славутичі повідомляє
Фінансування!
09.11.2018
Станом на 09.11.2018 року профінансовано виплату пенсій
ДО ВІДОМА НЕПРАЦЮЮЧИХ ОСІБ!
09.11.2018
Пам’ятка для роз’яснення деяких питань при зверненні осіб за призначенням субсидії
Конкурс на заміщення вакантної посади!
27.11.2017
Управління Пенсійного фонду України у місті Славутичі Київської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади
Легалізація заробітної плати
15.11.2017
Лише оформлена відповідно до законодавства працядає змогу заробити страховий стаж, і лише легальна заробітна плата вплине нарозрахунок майбутньої пенсії.Законом України “Про державний бюджет України на 2017 рік” встановлено розмір мінімальної заробітної плати з 1 січня 2017 року – 3200 грн., з якої повинні бути сплачені усі податки та єдиний соціальний внесок. А це означає, що розмір зарплати працівника за повністю виконану місячну (годинну) норму праці не може бути нижчим за розмір мінімальної зарплати. Якщо працівнику нараховано заробітну плату меншу мінімальної та здійснено нарахування єдиного соціального внеску із суми різниці між мінімальною заробітною платою та фактично нарахованою, страховий стаж для обчислення пенсії розраховуватиметься з врахуванням сплати внеску від фактично нарахованої (заробленої працівником) заробітної плати.
Довідник адресний
15.11.2017
Довідник адресний
Довідник інформаційний
15.11.2017
Довідник інформаційний
Реєстрація на веб-порталі ПФУ
15.11.2017
Реєстрація на веб-порталі ПФУ
Інформація
15.11.2017
Інформація
Інформація щодо фінансування
10.11.2017
Інформація щодо фінансування
Проведено флешмоб-акцію
10.11.2017
З метою звернення уваги громадськості на проблему легалізації заробітної плати та офіційного працевлаштування, управлінням Пенсійного фонду України у місті Славутичі Київської області 08 листопада 2017 р. проведено флешмоб-акцію
Проведено інформаційні рейди
10.11.2017
Представниками управління Пенсійного фонду України у місті Славутичі Київської області у період з 06 по 10 листопада проведено інформаційні рейди щодо роз’яснення Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій».
У нас ВАКАНСІЇ!!!
07.11.2017
вакансії управління ПФУ у місті Славутичі Київської області
Фінансування на виплату пенсій та допомог за листопад
25.11.2016
Фінансування на виплату пенсій та допомог за листопад
Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб
22.11.2016
Порядок виплати пенсій, призначених відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" в період проходження військової служби за контрактом
«Школа майбутнього пенсіонера»
17.11.2016
Школа майбутнього пенсіонера – закріплюємо знання
«Школа майбутнього пенсіонера»
17.11.2016
Графік проведення навчань у «Школі майбутнього пенсіонера»
ВЕБ-ПОРТАЛ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ
16.11.2016
ВЕБ-ПОРТАЛ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ
Фінансування пенсій в листопаді 2016 р.
11.11.2016
Стан фінансування пенсій в листопаді 2016 р.
"Призначення пенсії поліцейським"
03.11.2016
Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб
конкурс на заміщення вакантної посади
19.11.2015
вакантна посада
Легалізація заробітної плати
13.11.2015
Легалізація заробітної плати
Якою буде майбутня пенсія - підкаже інтернет
06.11.2015
реєстрація на Веб-порталі
Потурбуйтесь про своє майбутнє вже сьогодні
21.11.2014
Конституція України гарантує кожному громадянину право на належні, безпечні й здорові умови праці. У цьому напрямі формується соціальна політика держави!
Телефонний зв'язок з Пенсійним фондом України!
14.11.2014
З 7 листопада підключено додаткові номери Контакт-центру Пенсійного фонду України
Гаряча телефонна лінія
07.11.2014
Телефон гарячої лінії
Фінансування на виплату пенсій та допомог
05.11.2014
Фінансування на виплату пенсій та допомог за 10 місяців 2014 р. проведено в повному обсязі.
Підсумки роботи головного управління Пенсійного фонду України у Київській області за 9 місяців 2014 року
03.11.2014
Підсумки роботи головного управління Пенсійного фонду України у Київській області за 9 місяців 2014 року розглянули 31 жовтня 2014 року
Жовтень
Легалізація робочих місць та заробітної плати – соціальна захищеність кожного
26.10.2020
Легалізація робочих місць та заробітної плати – соціальна захищеність кожного
Зміни до Порядку сплати збору на обов’язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій
01.10.2020
прийнято постанову «Про внесення змін до Порядку сплати збору на обов’язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій»
Проведено низку заходів, зокрема зустрічі в трудових колективах та флешмоб-акції
31.10.2019
В рамках проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи та з метою інформування громадян та гостей міста, працівників підприємств, установ та організацій, фізичних осіб-підприємців, головними спеціалістами-юрисконсультами відділу представництва інтересів в судах № 4 юридичного управління Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Масан Вікторією Вікторівною та Царик Вікторією Григорівною протягом жовтня місяця 2019 року проведено низку заходів, зокрема зустрічі в трудових колективах та флешмоб-акції.
Зустріч з трудовим колективом Загальноміського бібліотечно-інформаційного центру Славутицької ЦБС
31.10.2019
На вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України функціонує кабінет роботодавця, в якому доступна інформація щодо забезпечення соціальних прав працівників, сплати єдиного соціального внеску та є можливість отримати довідку про трудовий та страховий стаж працівників.Начальник Славутицького відділу обслуговування громадян (сервісний центр) Надія Баглай та головний спеціаліст Славутицького відділу обслуговування громадян (сервісний центр) Катерина Данильчик провели зустріч з трудовим колективом Загальноміського бібліотечно-інформаційного центру Славутицької ЦБС (централізованої бібліотечної системи).
Кабінет роботодавця
28.10.2019
На вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України функціонує кабінет роботодавця, в якому доступна інформація щодо забезпечення соціальних прав працівників, сплати єдиного соціального внеску та є можливість отримати довідку про трудовий та страховий стаж працівників.
Зустріч у трудовому колективі Кіноконцертного комплексу
25.10.2019
​25.10.2019 працівниками відділу забезпечення наповнення бюджету № 2 фінансово-економічного управління Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Валентиною Товстою та Анжелікою Погодіною проведено зустріч в трудовому колективі Кіноконцертного комплексу м. Славутича.
​До уваги роботодавців!
23.10.2019
Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області повідомляє про додатково відкриті рахунки:
Зустріч у трудовому колективі «Славутицька міська лікарня»
18.10.2019
​15 жовтня 2019 року в актовому залі приміщення Комунального некомерційного підприємства «Славутицька міська лікарня» Славутицької міської ради начальником відділу з питань перерахунків пенсій № 22 Вікторією Волкович проведено зустріч з трудовим колективом установи.
​Монетами 1, 2 та 5 копійок не можна розраховуватися з 1 жовтня 2019 року
17.10.2019
З 1 жовтня 2019 року українці не зможуть використовувати монети 1, 2 та 5 копійок для здійснення готівкових розрахунків.
Шановні захисники України!
15.10.2019
Прийміть щирі вітання зі святами - Покрови Пресвятої Богородиці та Днем захисника України!
До уваги платників!!!
11.10.2019
з 01 жовтня 2019 року вступають в дію нові небюджетні рахунки
Зустріч у трудовому колективі дошкільного навчального закладу № 4 «Маріте»
11.10.2019
11 жовтня 2019 року працівниками фінансово-економічного управління Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Валентиною Товстою та Світланою Санько проведено зустріч у трудовому колективі дошкільного навчального закладу № 4 «Маріте».
Пряма гаряча телефонна лінія
09.10.2019
На телефонні дзвінки прямої гарячої лінії відповідала начальник Славутицького відділу обслуговування громадян (сервісного центру) Пенсійного фонду України у Київській області Баглай Надія Михайлівна
Довідки з QR-кодом
09.10.2019
Продовжуємо знайомити вас із сервісами, які доступні на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України – отримання довідок, достовірність яких підтверджується QR-кодом.
Робача нарада
09.10.2019
​У Славутицькому відділі обслуговування громадян, 09.10.2019, відбулася робоча нарада з найбільшим бюджетоутворюючим підприємством Київської області – Державним спеціалізованим підприємством «Чорнобильська АЕС» (далі – ДСП «ЧАЕС»).
Прийом за місцем проживання пенсіонера
08.10.2019
Восьмого жовтня начальник Славутицького відділу обслуговування громадян провела прийом за місцем проживання пенсіонера — учасника бойових дій Власенко Віталія Юрійовича. Громадянину роз'яснено чинне законодавство та запропоновано зареєструватися на веб-порталі ПФУ.
Пряма «гаряча» телефонна лінія
07.10.2019
9 жовтня 2019 року, Відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія
1 жовтня Міжнародний день людей похилого віку
01.10.2019
Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня в усьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана. І саме цього дня ми віддаємо шану тому поколінню, яке пройшло нелегкий життєвий шлях, яке вистраждало під чорним крилом голодоморів, яке вистояло криваве пекло Другої світової війни, яке відбудовувало зруйноване та допомагає нам творити майбутнє.
Фінансування!
26.10.2018
Управління Пенсійного фонду України у місті Славутичі повідомляє!
ДО ВІДОМА НЕПРАЦЮЮЧИХ ОСІБ!
25.10.2018
Пам’ятка для роз’яснення деяких питань при зверненні осіб за призначенням субсидії
Фінансування!
19.10.2018
Станом на 19.10.2018 року профінансовано банківські установи міста по 21 число та поштове відділення по 22 число.
Фінансування!
12.10.2018
Управління Пенсійного фонду України у місті Славутичі повідомляє
Заробітна плата «в конверті» - є невигідною як для держави, так і для працівника
30.10.2017
Згідно з Конституцією України, людина, її життя та здоров’я, честь та гідність, недоторканість визнаються найвищими соціальними цінностями. Кожна людина має право на працю, тобто можливість заробляти собі на життя працею, яку вона вільно обирає або на яку вільно погоджується.
Проведено зустрічі з учнівською молоддю
25.10.2017
17.10.2017 року відбулась зустріч працівників управління Пенсійного фонду України у місті Славутичі Київської області з учнями 31-ї групи Славутицького ліцею, 20.10.2017 року – з учнями 8-го класу ЗОШ №3 та 23.10.2017 року – з учнями 22-ї групи Славутицького ліцею.
Фінансування пенсійних виплат жовтня 2017
20.10.2017
Управління Пенсійного фонду України у місті Славутичі повідомляє, що 02 жовтня 2017 р розпочато фінансування пенсійних виплат жовтня 2017 р.
Засідання громадської ради з розвитку міста
18.10.2017
13 жовтня 2017 р. відбулося засідання громадської ради з розвитку міста під головування Удовиченка Володимира Петровича. Як завжди засідання відбулося за участю представників громадськості різних вікових категорій.
Зустрічі в трудових колективах міста
18.10.2017
У період 13-18 жовтня 2017 р. відбулися зустрічі в трудових колективах міста.
Проведено інформаційні рейди
18.10.2017
Представниками управління Пенсійного фонду України у місті Славутичі Київської області 17 та 18 жовтня 2017 р. проведено інформаційні рейди щодо роз’яснення Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій».
Проведено опитування відвідувачів управління
18.10.2017
18 жовтня 2017 р. проведено опитування відвідувачів управління Сьогодні набуває актуальності анкетування відвідувачів управління Пенсійного фонду України у місті Славутичі Київської області спеціалістами управління.
Конкурс на заміщення вакантних посад
18.10.2017
Управління Пенсійного фонду України у місті Славутичі Київської області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: - головний спеціаліст відділу обслуговування громадян;- головний спеціаліст-юрисконсульт юридичного сектору; - головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №1.
Інформація щодо фінансування
13.10.2017
Управління Пенсійного фонду України у місті Славутичі повідомляє, що 02 жовтня 2017 р розпочато фінансування пенсійних виплат жовтня 2017 р.
Закон про пенсійну реформу опублікований
12.10.2017
Закон про пенсійну реформу опублікований і набирає чинності з середи, підвищення пенсій діє з 1 жовтня Закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій опубліковано у виданні "Голос України" у вівторок. Згідно з прикінцевими та перехідними положеннями документа, закон набуває чинності з наступного дня після публікації, за винятком деяких його положень. Закон передбачає, що положення про підвищення пенсій застосовуються з 1 жовтня 2017 року. Пенсійна реформа передбачає осучаснення пенсій з жовтня і підвищення мінімального страхового стажу для виходу на пенсію з 15 до 25 років з 1 січня 2018 року.
Як будуть виплачуватись підвищені пенсії
12.10.2017
Як будуть виплачуватись підвищені пенсії
Екскурсія до Пенсійного фонду
12.10.2017
11 жовтня до УПФУ у м. Славутичі завітали учні 7-Б класу ЗОШ № 1 (в кількості 19 чоловік) разом з вчителем. Працівники управління радісно зустріли гостей і розповіли їм про особливості своєї роботи. Заступник начальника управління Волкович Вікторія Михайлівна розповіла та показала, які підрозділи містить управління, які питання вони вирішують, як громадяни можуть звернутися до органів пенсійного забезпечення. Також, в доступній для дітей формі вона розповіла присутнім про необхідність набуття страхового стажу для призначення пенсії, торкнулася питань легалізації трудових відносин, обов’язковості сплати страхових внесків та можливостей добровільного соціального страхування.
Проведено інформаційний рейд
12.10.2017
Управлінням Пенсійного фонду України у місті Славутичі Київської області 11 жовтня 2017 р. проведено інформаційний рейд щодо роз’яснення Закону України «Про внесення змін до деякий законодавчий актів України щодо підвищення пенсій».
Проведено зустріч в трудовому колективі
12.10.2017
Представниками управління Пенсійного фонду України у місті Славутичі Київської області 11 жовтня 2017 р. проведено зустріч в трудовому колективі «Приватбанку» щодо роз’яснення Закону України «Про внесення змін до деякий законодавчий актів України щодо підвищення пенсій».
До уваги одержувачів пенсій з числа внутрішньо переміщених осіб!
11.10.2017
В зв’язку із набранням чинності 16.09.2017 постанови Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 № 689 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», управління Пенсійного фонду України у місті Славутичі Київській області повідомляє про зміни, внесені до нормативних актів, які регулюють питання пенсійного забезпечення внутрішньо переміщених осіб.
Верховна Рада ухвалила пенсійну реформу 3 жовтня, президент Петро Порошенко підписав відповідний закон 8 жовтня
11.10.2017
Сьогодні, 11 жовтня, набула чинності пенсійна реформа, що передбачає суттєві зміни в пенсійному законодавстві. Відповідний закон був опубліковано в парламентській газеті «Голос України» 10 жовтня. Верховна Рада ухвалила пенсійну реформу 3 жовтня, президент Петро Порошенко підписав відповідний закон 8 жовтня.
Екскурсія до Пенсійного фонду
10.10.2017
06 жовтня до УПФУ у м. Славутичі завітали учні 4-Б класу ЗОШ № 3. Працівники управління радісно зустріли гостей і розповіли їм про особливості своєї роботи.
Проведено зустрічі в трудових колективах
10.10.2017
Управлінням Пенсійного фонду України у місті Славутичі Київської області протягом 06-10 жовтня 2017 р. проведено зустрічі в трудових колективах щодо роз’яснення Закону України «Про внесення змін до деякий законодавчий актів України щодо підвищення пенсій».
Проведено інформаційні рейди з населенням
10.10.2017
Управлінням Пенсійного фонду України у місті Славутичі Київської області протягом 09-10 жовтня 2017 р. проведено інформаційні рейди з населенням щодо роз’яснення Закону України «Про внесення змін до деякий законодавчий актів України щодо підвищення пенсій».
Започатковано щоденні інформаційні рейди
09.10.2017
Управлінням Пенсійного фонду України у місті Славутичі Київської області започатковано щоденні інформаційні рейди щодо роз’яснення Закону України «Про внесення змін до деякий законодавчий актів України щодо підвищення пенсій».
Фінансування
06.10.2017
Станом на 06.10.2017 р.профінансовано на виплату пенсій та допомог
Вакансія!
06.10.2017
Оголошено конкурс!
зустріч з учнями 8 класу Славутицької загальноосвітньої школи № 1
05.10.2017
04 жовтня 2017 р. спеціалісти управління Пенсійного фонду України у місті Славутичі Київської області провели зустріч з учнями 8 класу Славутицької загальноосвітньої школи № 1.
День відкритих дверей в управлінні Пенсійного фонду України у м. Славутичі для учнів 3-го класу ЗОШ № 2
05.10.2017
День відкритих дверей в управлінні Пенсійного фонду України у м. Славутичі для учнів 3-го класу ЗОШ № 2 04 жовтня до УПФУ у м. Славутичі завітали учні 3 класу ЗОШ № 2, працівники управління радісно зустріли гостей і розповіли їм про особливості своєї роботи.
Проведено флешмоб-акцію
05.10.2017
З метою звернення уваги громадськості на проблему легалізації заробітної плати та офіційного працевлаштування, управлінням Пенсійного фонду України у місті Славутичі Київської області 05 жовтня 2017 р. проведено флешмоб-акцію в громадському місці – біля магазину «Мінськ» на тему: «Легалізація заробітної плати та зайнятості населення».
Відбувся урочистий обласний захід
04.10.2017
24.09.2017 р. представники управління Пенсійного фонду України у місті Славутичі Київської області відвідали місто Ірпінь, де відбувся урочистий обласний захід з нагоди святкування 85-ї річниці створення Київської області під гаслом «Благословенна Київська земля».
Верховна Рада України ухвалила пенсійну реформу
04.10.2017
9 мільйонів пенсіонерів з жовтня отримають значно більшу пенсію! – Верховна Рада України ухвалила пенсійну реформу, «за» проголосували 288 народних депутатів. Законом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» передбачається удосконалити солідарну систему пенсійного страхування, звільнити її від невластивих видатків; диференціювати розміри пенсій залежно від набутого страхового стажу та отриманого заробітку; впровадити єдині підходи до обчислення пенсій.
Пенсійна реформа: 4 невідворотні зміни
04.10.2017
Пенсійна реформа: 4 невідворотні зміни, які торкнуться кожного українця. Вчора, 3 жовтня, Верховна Рада розглянула пенсійну реформу. Вона змінить підходи до наповнення пенсійного фонду і закладе основи зростання пенсій. З часом багатолітня бюджетна діра, викликана пенсійним навантаженням, повинна зникнути. За словами міністра соцполітики Павла Розенка, депутати встигли запропонувати понад 2,5 тисячі поправок до законопроекту пенсійної реформи запропонованого урядом, однак найважливіші зміни до законодавства залишаться.
Міжнародний день людей похилого віку
03.10.2017
1 жовтня весь світ відзначає Міжнародний день людей похилого віку — свято, яке покликане звернути увагу всього людства на потреби старшого покоління. Повага до старших — одна з головних цінностей людської моралі.
Зустріч з переселенцями зі східних областей України
03.10.2017
З метою вирішення актуальних питань щодо отримання пенсії переселенцями з Донецької області в приміщенні управління Пенсійного фонду України у місті Славутичі Київської області відбулась інформаційно-консультаційна зустріч, за участю начальника управління ПФУ у місті Славутичі Київської області, начальника відділу обслуговування громадян та громадян-переселенців, які проживають у місті Славутичі Київської області.
Проведено круглий стіл
02.10.2017
​29 вересня 2017 р. в загальноміському бібліотечно-інформаційному центрі в рамках проведення заходів до «Міжнародного дня літніх людей» начальником управління Пенсійного фонду України у місті Славутичі Київської області Надією Михайлівною Баглай за участі секретаря міської ради Борисова Володимира Володимировича та пенсіонерів громадської організації міста «Ещё не вечер» проведено круглий стіл.
Проведено зустріч з учнями 10 класу
02.10.2017
29 вересня 2017 р. спеціалісти управління Пенсійного фонду України у місті Славутичі Київської області провели зустріч з учнями 10 класу Славутицької загальноосвітньої школи № 2. Школярам розповили про легалізацію заробітної плати та добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного страхування. Надали роз’яснення, щодо недоліків отримування заробітної плати в «конверті» та нелегальної роботи.
Управління Пенсійного фонду України у місті Славутичі повідомляє
21.10.2016
Управління Пенсійного фонду України у місті Славутичі повідомляє
Боротьба з виплатою заробітної плати у «конвертах»
19.10.2016
Боротьба з виплатою заробітної плати у «конвертах»
Перелік документів, необхідних для призначення та оформлення пенсій
18.10.2016
Перелік документів, необхідних для призначення та оформлення пенсій відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб»
До відома учасників АТО та членів сімей загиблих учасників АТО
18.10.2016
До відома учасників АТО та членів сімей загиблих учасників АТО
Уряд затвердив Стратегію модернізації та розвитку Пенсійного фонду України
18.10.2016
Уряд затвердив Стратегію модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року
Профінансовано виплату пенсій та допомог за жовтень 2016 року
13.10.2016
Профінансовано виплату пенсій та допомог за жовтень 2016 року
Інформуємо про фінансування на виплату пенсій
07.10.2016
Інформуємо про фінансування на виплату пенсій
Якщо для призначення пенсії не вистачає стажу
07.10.2016
Якщо для призначення пенсії не вистачає стажу
​Трагедія Бабиного Яру
06.10.2016
​Вшанування пам’яті жертв злочину гітлерівців у зв’язку з 75-ми роковинами трагедії Бабиного Яру
Трагедія Бабиного Яру
06.10.2016
Вшанування пам’яті жертв злочину гітлерівців у зв’язку з 75-ми роковинами трагедії Бабиного Яру
Участь у профконсультаційному семінарі для осіб старше 45 років
06.10.2016
Пенсійне забезпечення в 2016 році. Основні аспекти впровадження накопичувальної системи
Проведення флешмоб-акції
06.10.2016
Проведення флешмоб-акції Легалізація заробітної плати та офіційне працевлаштування
Проведення флешмоб-акції
06.10.2016
Проведення флешмоб-акції Легалізація заробітної плати та офіційне працевлаштування
ВЕБ-портал
06.10.2016
ВЕБ-портал надання електронних послуг
Діюча солідарна складова пенсійної системи, її плюси та мінуси
06.10.2016
Діюча солідарна складова пенсійної системи, її плюси та мінуси
ЯК РОЗРАХОВУЄТЬСЯ РОЗМІР ПЕНСІЇ
06.10.2016
ЯК РОЗРАХОВУЄТЬСЯ РОЗМІР ПЕНСІЇ
Легалізація оплати праці
30.10.2015
Легалізація оплати праці
колегія при начальнику головного управління Пенсійного фонду України у Київській області по підсумкам 9 місяців 2015 року
28.10.2015
заходи
наказ
22.10.2015
Про початок проведення в управлінні Пенсійного фонду України у місті Славутичі Київської області перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»
Перерахунок пенсій з 01.09.2015 року у зв’язку із зміною розміру прожиткового мінімуму
16.10.2015
Перерахунок пенсій
Про організацію особистого прийому громадян
09.10.2015
графік прийому громадян
ДО ВІДОМА ПЕНСІОНЕРІВ
02.10.2015
На виконання положень Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи»
Видання Пенсійного фонду України
19.10.2014
Пенсійний Кур'єр
Фінансування виплат
18.10.2014
станом на 17.10.2014
Заробітна плата "в конверті" - пенсія відсутня
17.10.2014
Працівник, який отримує зарплатню в „конверті”, виявляється повністю беззахисним перед роботодавцем
Залежність пенсії від страхового стажу
04.10.2014
До відома керівників, роботодавцій. працівників
Фінансування виплат
03.10.2014
Фінансування
Jсобам, які тимчасово переїхали з Донецької та Луганської областей до Київської області
02.10.2014
Важлива інфоримація
Серпень
Пенсійний фонд України звертає увагу роботодавців!
26.08.2020
Державна служба України з питань праці інформує, що з першого вересня поточного року посилюється контроль за оформленням трудових відносин з платниками.
вебпортал ПФУ
24.08.2020
вебпортал ПФУ
ДОПОМОГА ДО ПЕНСІЙ РОДИНАМ ЗАГИБЛИХ (ПОМЕРЛИХ) ПІД ЧАС УЧАСТІ В АТО/ООС
11.08.2020
УРЯД ВСТАНОВИВ АДРЕСНУ ДОПОМОГУ ДО ПЕНСІЙ РОДИНАМ ЗАГИБЛИХ (ПОМЕРЛИХ) ПІД ЧАС УЧАСТІ В АТО/ООС
"Е-пенсія"
16.08.2019
"Е-пенсія"- признач пенсію в "один дотик"
Сплата єдиного соціального внеску
23.08.2018
Обов’язкова сплата єдиного соціального внеску та його вплив на розмір майбутньої пенсії
«Я МАЮ ПРАВО!»
23.08.2018
До Дня незалежності України в Славутичі інформували громадян про їх права!
Фінансування!
23.08.2018
Фінансування завершено..
Інформація щодо фінансування
13.08.2018
Управління Пенсійного фонду України у місті Славутичі повідомляє, що фінансування пенсійних виплат серпня 2018 року розпочато 02.08.2018 р.
Інформування населення про СМС-повідомлення від ПФУ
13.08.2018
Працівники управління Пенсійного фонду України у місті Славутичі Київської області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення міста щодо запровадженого нового механізму інформування громадян за допомогою смс-розсилок.
Фінансування!
03.08.2018
Фінансування пенсійних виплат серпня 2018 року
Пільгове пенсійне забезпечення!
02.08.2018
​Пільгове пенсійне забезпечення осіб, які працювали в районах Крайньої Півночі
Фінансування
23.08.2017
Завершено фінансування пенсійних виплат серпня 2017 р.
Святкуємо державне свято!
23.08.2017
День Державного Прапора України!
фінансування
18.08.2017
Фінансування 18.08.2017
Фінансування
11.08.2017
Фінансування 11.08.2017
До уваги платників
10.08.2017
До уваги платників фізичних осіб-підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування та віднесені до першої групи платників єдиного податку
ВАКАНСІЇ
07.08.2017
Управління Пенсійного фонду України у місті Славутичі Київської області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад
Фінансування пенсійних виплат
04.08.2017
Розпочато фінансування пенсійних виплат серпня 2017 р
Free Ukraine 25
19.08.2016
Естафета Free Ukraine 25
Легалізація трудових відносин і заробітної плати
19.08.2016
Легалізація трудових відносин і заробітної плати
Проведено флешмоб-акцію
19.08.2016
Управлінням Пенсійного фонду України у місті Славутичі Київської області проведено флешмоб-акцію
УПФУ у місті Славутичі інформує пенсіонерів міста
19.08.2016
УПФУ у місті Славутичі інформує пенсіонерів міста
УПФУ у місті Славутичі інформує пенсіонерів міста
04.08.2016
УПФУ у місті Славутичі інформує пенсіонерів міста
ЗАРПЛАТА У КОНВЕРТІ: ВИГОДА ЧИ НЕБЕЗПЕКА?
27.08.2015
легалізація заробітної плати
До відома учасників АТО та членів сімей осіб, які загинули під час проведення АТО
21.08.2015
До відома
Потрібно знати всім пенсіонерам
13.08.2015
ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ПЕРЕРАХУНКУ ПЕНСІЇ
Про підсумкову нараду за результатами роботи управління ПФУ у місті Славутичі Київської області за І півріччя 2015
03.08.2015
за результатами роботи управління ПФУ у місті Славутичі Київської області за І півріччя 2015
Збір з операцій
29.08.2014
при купівлі іноземної валюти
Фінансування
23.08.2014
Фінансування за серпень
Зі святом
22.08.2014
З Днем Незалежності України
Легалізація заробітної плати
15.08.2014
Легалізація заробітної плати є одним із пріоритетних завдань Пенсійного фонду України
Про виплату пенсій особам, які переселилися з Донецької та Луганської областей
11.08.2014
Про виплату пенсій особам, які переселилися з Донецької та Луганської областей
Щодо нової адресної програми Уряду для соціальної підтримки малозабезпечених сімей при оплаті житлово-комунальних послуг
01.08.2014
компенсація додаткових витрат сімей
Липень
Легалізація робочих місць та заробітної плати
29.07.2020
Легалізація робочих місць та заробітної плати – соціальна захищеність кожного
Про доплату до мінімального страхового внеску
28.07.2020
Про доплату до мінімального страхового внеску
автоматичне призначення пенсії
04.07.2020
Пенсійний фонд України запровадив нову е-послугу – автоматичне призначення пенсії
Флешмоб!
31.07.2018
«Легалізація заробітної плати – основа стабільного майбутнього» та «Я маю право!»
Фінансування пенсійних виплат липня 2018 року
30.07.2018
Фінансування пенсійних виплат липня 2018 року завершено в повному обсязі.
Графік
20.07.2018
Г Р А Ф І К проведення особистого прийому громадян керівництвом Київської облдержадміністрації (м. Київ, пл. Лесі Українки, 1)
Графік
20.07.2018
ГРАФІК прийому громадян керівниками Міністерства соціальної політики України
Графік
20.07.2018
Графік особистого прийому громадян керівництвом Пенсійного фонду України та керівниками структурних підрозділів
Графік
20.07.2018
Г Р А Ф І К проведення особистого прийому громадян керівництвом головного управління Пенсійного фонду України у Київській області
Графік
20.07.2018
Г Р А Ф І К проведення особистого прийому громадян керівниками управління Пенсійного фонду України у місті Славутичі Київській області
Зміни
20.07.2018
Змінюються реквізити бюджетних рахунків для зарахування податків, зборів та платежів до державного і місцевих бюджетів!
Легалізація заробітної плати
20.07.2018
Легальна заробітна плата – запорука вашого майбутнього.
СМС-розсилка!
20.07.2018
Запроваджено механізм інформування громадян за допомогою смс-розсилок
Відбувся семінар!
20.07.2018
Семінар з громадянами старше 45 років
​Легалізація виплати заробітної плати та зайнятості населення
13.07.2018
Стаття 43 Конституції України гарантує кожному громадянину право заробляти собі на життя працею та отримувати за це винагороду у вигляді заробітної плати, не нижчої від визначеної законом. Мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, обов’язковою на всій території України для підприємств усіх форм власності і господарювання. Проте деякі роботодавці ігнорують зазначені конституційні норми і змушують робітників працювати без оформлення трудових відносин, видають працівникам зарплату готівкою «у конвертах». У цьому випадку йдеться про «тіньові» заробітки, з яких не утримуються податки та не здійснюються відрахування до Пенсійного фонду. Працівник, який погоджується на таке працевлаштування, виявляється повністю беззахисним перед роботодавцем. Усна домовленість жодним чином не фіксується юридично, роботодавець сплачує стільки, скільки вважає за потрібне і доти, поки вважає за потрібне. Працівник не має доказів на підтвердження дійсного розміру своєї заробітної плати та трудового стажу.
​Накопичувальна система пенсійного страхування
13.07.2018
Суб’єктами системи накопичувального пенсійного забезпечення є:
Інформація щодо збору кришечок
13.07.2018
Управління Пенсійного фонду України у місті Славутичі Київської області продовжує благодійну акцію - допоможемо воїнам АТО
Участь у заході присвяченому святкуванню 20-річчя Організації ветеранів війни міста Славутича Київської області
13.07.2018
12 липня 2018 р. управління Пенсійного фонду України у місті Славутичі Київської області прийняло участь у заході присвяченому святкуванню 20-річчя Організації ветеранів війни міста Славутича Київської області.
Проведено флешмоб-акції
13.07.2018
12 липня 2018 р. управлінням Пенсійного фонду України у місті Славутичі Київської області проведено флешмоб-акції на актуальні теми сьогодення, такі як: «Реєстрація та переваги Веб-порталу», «Новації пенсійної реформи», «Легалізація заробітної плати та офіційне працевлаштування», «Я маю право!».
Конкурс на заміщення вакантної посади
05.07.2018
Управління Пенсійного фонду України у місті Славутичі Київської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: - головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №1
До уваги підприємців, щодо сплати єдиного внеску
05.07.2018
Законом України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон № 2464) єдиний внесок для фізичних осіб – підприємців, які перебувають на загальній системі оподаткування та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, нараховується на суму доходу (прибутку), отриманого від їх діяльності, що підлягає обкладенню податком на доходи фізичних осіб. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску на місяць.
Всеукраїнської акції
28.07.2017
Всеукраїнської акції по збору пластика для допомоги у протезуванні постраждалим в АТО
Інформація щодо фінансування
28.07.2017
Управління Пенсійного фонду України у місті Славутичі повідомляє
Інформація щодо фінансування
21.07.2017
Управління Пенсійного фонду України у місті Славутичі повідомляє, що 03.07.2017 р. розпочато фінансування пенсійних виплат липня 2017 р.
Реформування пенсійної системи України в сучасних умовах
21.07.2017
Одним із основних завдань соціально-економічної політики держави є забезпечення ефективного функціонування системи пенсійного забезпечення. Оскільки проблеми пенсійної системи України потребують впровадження стратегічних, прагматично виважених і результативних змін для забезпечення її збалансованості, у поточному році громадян України чекає ряд змін, зокрема і пенсійна реформа. У Верховній Раді України 22.06.2017 за №6614 зареєстровано проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій»
Безоплатна правова допомога
18.07.2017
Безоплатна правова допомога
Благодійна акція "Добро жменями"
18.07.2017
Приєднаємось до благодійної акції. Допоможемо воїнам АТО.
Безоплатна правова допомога
18.07.2017
Безоплатна правова допомога
Фінансування пенсійних виплат липня 2017 р.
14.07.2017
Управління Пенсійного фонду України у місті Славутичі повідомляє, що 03.07.2017 р. розпочато фінансування пенсійних виплат липня 2017 р.
Оприлюднення результатів конкурсу
14.07.2017
На виконання вимог п. 59 постанови КМУ від 25.03.2016 року № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби», управління Пенсійного фонду України у місті Славутичі Київської області інформує
Основні засади пенсійної реформи
14.07.2017
Основні засади пенсійної реформи з 01.10.2017 року
Заробітна плата «в конверті» – злидні на старість
13.07.2017
В умовах сьогодення характерним явищем нашого суспільства є нелегальна зайнятість. Люди, які зустрічаються з проблемами працевлаштування, мають пам’ятати, що неоформлений роботодавцем у встановлений Законом термін відповідний трудовий договір є грубим нехтуванням законодавства про працю. Це, в свою чергу, тягне за собою низку проблем і для самого працівника, а саме: втрату за цей період права на матеріальне забезпечення у випадку безробіття та у разі часткової або повної втрати працездатності, при виході на пенсію, не включення часу нелегальної роботи до трудового (страхового) стажу.
Конкурс на заміщення вакантної посади
13.07.2017
Управління Пенсійного фонду України у місті Славутичі Київської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: - головний спеціаліст відділу обслуговування громадян Перелік документів, необхідних для участі у конкурсі:
Пряма «гаряча» телефонна лінія
10.07.2017
в управлінні Пенсійного фонду України у місті Славутичі Київської області відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія
Інформація щодо фінансування
07.07.2017
Управління Пенсійного фонду України у місті Славутичі повідомляє
Проводититься фото конкурс
07.07.2017
12 липня 2017 р. проводить фото конкурс на тему: «Пенсія через об’єктив»
Проведено флешмоб-акцію
29.07.2016
Проведено флешмоб-акцію
Легалізація трудових відносин і заробітної плати
29.07.2016
Легалізація трудових відносин і заробітної плати
До відома пенсіонерів міста Славутича!
26.07.2016
До відома пенсіонерів міста Славутича!
УПФУ у місті Славутичі повідомляє пенсіонерів міста
22.07.2016
УПФУ у місті Славутичі повідомляє пенсіонерів міста
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕСЕЛЕНИХ ОСІБ
22.07.2016
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕСЕЛЕНИХ ОСІБ
Пенсія по інвалідності, що призначається учасникам АТО
22.07.2016
Пенсія по інвалідності, що призначається учасникам АТО
КОМУ ПЕРЕРАХУВАЛИ ПЕНСІЮ З 1 ТРАВНЯ 2016 РОКУ
22.07.2016
КОМУ ПЕРЕРАХУВАЛИ ПЕНСІЮ З 1 ТРАВНЯ 2016 РОКУ
ЯК РОЗРАХОВУЄТЬСЯ РОЗМІР ПЕНСІЇ
22.07.2016
ЯК РОЗРАХОВУЄТЬСЯ РОЗМІР ПЕНСІЇ
У Пенсійному фонді України працює контакт-центр
22.07.2016
У Пенсійному фонді України працює контакт-центр
Щодо пенсійного забезпечення жінок, які скористалися правом ДОСТРОКОВОГО ВИХОДУ НА ПЕНСІЮ
22.07.2016
Щодо пенсійного забезпечення жінок, які скористалися правом ДОСТРОКОВОГО ВИХОДУ НА ПЕНСІЮ
Умови призначення пенсії за віком
22.07.2016
Умови призначення пенсії за віком
Щодо виплати пенсії у разі працевлаштування-звільнення пенсіонера
22.07.2016
Щодо виплати пенсії у разі працевлаштування-звільнення пенсіонера
ПРИКЛАД РОЗРАХУНКУ ПЕНСІЇ ЗА ВІКОМ
22.07.2016
ПРИКЛАД РОЗРАХУНКУ ПЕНСІЇ ЗА ВІКОМ
ОПОДАТКУВАННЯ ПЕНСІЙ
22.07.2016
ОПОДАТКУВАННЯ ПЕНСІЙ
Повідомляємо пенсіонерів міста
15.07.2016
Повідомляємо пенсіонерів міста
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕСЕЛЕНИХ ОСІБ
13.07.2016
Куди необхідно звертатися пенсіонерам, які переселилися з Донецької та Луганської областей для продовження виплати пенсії за місцем фактичного перебування (проживання) та які для цього документи необхідно надати?
ЗАВЕРШЕНО ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙ
24.07.2015
завершено фінансування пенсійних виплат
Зміни в пенсійному законодавстві з 01 квітня 2015 року
24.07.2015
Президентом підписано Закон України від 02.03.2015 № 213-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення", яким внесено зміни до порядку призначення пенсій за віком на пільгових умовах і за вислугу років, а також тимчасово на період з 01.04.2015 по 31.12.2015 встановлено особливий порядок виплати пенсій працюючим пенсіонерам незалежно від дати призначення пенсії
I. Пенсійне забезпечення членів сімей загиблих військовослужбовців
17.07.2015
управління пенсійного забезпечення військовослужбовців та деяких інших категорій громадян головного управління Пенсійного фонду України у Київській області знаходиться за адресою: 04071, м. Київ вул. Констянтинівська 9.
конкурс на заміщення вакантної посади
16.07.2015
конкурс на заміщення вакантної посади
Турбуйтесь про свій соціальний захист
10.07.2015
Дотримання законодавства в питаннях нарахування заробітної плати , (у розмірі не менше мінімальної ) і її легалізація - основні умови соціального захисту населення.
Реєстрація на Веб-порталі
03.07.2015
Пенсійний фонд України розробив веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України
підсумкова нарада за І півріччя 2014
28.07.2014
22 липня 2014 року відбулась нарада управління Пенсійного фонду України у м. Славутичі за підсумками роботи в І півріччі 2014 року.
Про новини призначення пенсії
28.07.2014
Про новини призначення, перерахунку та виплати пенсій
Оподаткування пенсій
10.07.2014
щодо пенсій
Червень
Легалізація найманої праці та заробітної плати.
30.06.2020
Легалізація найманої праці та заробітної плати.
Увага!
23.06.2020
Змінено графік
ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ЄСВ
15.06.2020
ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ЄСВ
Легалізація заробітної плати найманих працівників
21.06.2018
Легалізація заробітної плати найманих працівників
Перерахунок пенсій з 1 липня 2018 року
18.06.2018
Перерахунок пенсій з 1 липня 2018 року Згідно Закону України «Про державний бюджет України на 2018 рік» з 01.07.2018 року прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, буде підвищено з 1373 грн. до 1435 грн.
Виписка з системи персоніфікованого обліку (ОК-5)
14.06.2018
З 2000 року в Україні в повному об’ємі запроваджено персоніфікований облік відомостей про застрахованих осіб (фактично, щодо всіх працюючих та само зайнятих осіб). За даними цього обліку здійснюється призначення пенсій. Зараз кожен працюючий громадянин може отримати інформацію, накопичену в базах даних персоніфікованого обліку, яка є дуже важливою для Вашої майбутньої пенсії!
​Джерела формування накопичувальної системи пенсійного страхування та використання її коштів
07.06.2018
Джерела формування накопичувальної системи пенсійного страхування та використання її коштів Джерелами формування накопичувальної системи пенсійного страхування є: Ö страхові внески до накопичувальної системи пенсійного страхування (крім суми, передбаченої у частині четвертій статті 64 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»); Ö інвестиційний дохід, що утворюється в результаті розміщення та інвестування коштів накопичувальної системи пенсійного страхування у порядку, встановленому законом; Ö суми пені, сплаченої страхувальником за несвоєчасне перерахування сум страхових внесків на рахунок для другого рівня системи пенсійного забезпечення на користь учасників накопичувальної системи пенсійного страхування.
Лише оформлена відповідно до законодавства праця дає змогу заробити страховий стаж, і лише легальна заробітна плата вплине на розрахунок майбутньої пенсії
07.06.2018
“Лише оформлена відповідно до законодавства праця дає змогу заробити страховий стаж, і лише легальна заробітна плата вплине на розрахунок майбутньої пенсії“ Підприємства, установи, організації та громадяни – суб’єкти підприємницької діяльності, при виплаті заробітної плати повинні дотримуватись чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків і порушення норм законодавства щодо виплати заробітної плати.
Сплата єдиного соціального внеску та його вплив на розмір майбутньої пенсії
04.06.2018
Починаючи з 1 січня 2004 року, Законом України від 09.07.2003 № 1058-IV “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” замість “трудового стажу” введено термін “страховий стаж” – період (строк), протягом якого особа підлягала державному соціальному страхуванню, якою або за яку сплачувався збір на обов'язкове державне пенсійне страхування згідно із законодавством, що діяло раніше, та/або підлягає загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню згідно із цим Законом і за який сплачено страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.
Накопичувальна система пенсійного страхування
04.06.2018
Система пенсійного забезпечення в Україні складається з трьох рівнів: перший – солідарна система загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, що базується на засадах солідарності й субсидування та здійснення виплат пенсій і надання соціальних послуг за рахунок коштів Пенсійного фонду на умовах та в порядку, передбачених Законом України № 1058-IV «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»; другий – накопичувальна система загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, що базується на засадах накопичування коштів застрахованих осіб у Накопичувальному фонді та здійснення фінансування витрат на оплату договорів страхування довічних пенсій і одноразових виплат на умовах та в порядку, передбачених законом; третій – система недержавного пенсійного забезпечення, що базується на засадах добровільної участі громадян, роботодавців та їх об’єднань у формуванні пенсійних накопичень з метою отримання громадянами пенсійних виплат на умовах та в порядку, передбачених законодавством про недержавне пенсійне забезпечення.
Веб-портал
04.06.2018
Веб-портал
Участь у акції
04.06.2018
Участь у акції «Прикрась своє місто патріотичними стрічками»
Проведено флешмоб акції
04.06.2018
Проведено флешмоб акції «Я маю право!», «Реєстрація та переваги Веб-порталу», «Легалізація заробітної плати та офіційне працевлаштування»
Інформація щодо фінансування
23.06.2017
Управління Пенсійного фонду України у місті Славутичі повідомляє
Зустрічі у трудових колективах міста
22.06.2017
У період з 20.06.2017 р. по 22.06.2017 р. працівники управління Пенсійного фонду України у місті Славутичі Київської області відвідали 3 трудові колективи міста
Пройшла флешмоб-акція
22.06.2017
З метою звернення уваги громадськості на проблему легалізації заробітної плати та офіційного працевлаштування, управлінням Пенсійного фонду України у місті Славутичі Київської області 20 червня 2017 р. проведено флешмоб-акцію
Заходи до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні
22.06.2017
День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні
Відбулися засідання комісії та робочих групи
22.06.2017
22.06.2017 р. за участю Баглай Н. М., начальника управління Пенсійного фонду України у місті Славутичі Київської області відбулося засідання
Увага до претендентів на зайняття посад державної служби!
22.06.2017
21.06.2017 року оголошено конкурс на заміщення вакантної посади
До уваги платників фізичних осіб-підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування та віднесені до першої групи платників єдиного податку
16.06.2017
Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» передбачено, що страховий стаж – це період, протягом якого фізична особа підлягала загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню, за який щомісяця сплачувалися до Пенсійного фонду страхові внески в сумі не менше мінімального страхового внеску. З 01 січня 2017 року набув чинності Закон України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» від 21.12.2016 року №1801, яким встановлено розмір мінімальної заробітної плати з 01 січня 2017 року в сумі 3200 грн.
Інформація щодо фінансування
16.06.2017
Управління Пенсійного фонду України у місті Славутичі повідомляє
Зустріч начальника управління з керівництвом ДСП ЧАЕС
13.06.2017
13 червня 2017 р. відбулася зустріч начальника управління Пенсійного фонду України у місті Славутичі Київської області Баглай Н. М. з керівництвом ДСП ЧАЕС. Представниками від ДСП ЧАЕС на зустрічі виступили фінансовий директор Салій Валерій Петрович та начальник планово-економічного відділу Сидоренко Валентин Вікторович.
Інформація щодо фінансування
09.06.2017
Управління Пенсійного фонду України у місті Славутичі повідомляє, що 01.06.2017 р. розпочато фінансування за червень 2017 року одержувачів пенсій через підприємство поштового зв»язку та банківські установи міста.
Інформація щодо фінансування
02.06.2017
Управління Пенсійного фонду України у місті Славутичі повідомляє, що 01.06.2017 р. розпочато фінансування за червень 2017 року
НОВІ ПЕНСІЙНІ ПОСВІДЧЕННЯ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ
29.06.2016
НОВІ ПЕНСІЙНІ ПОСВІДЧЕННЯ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ
Конкурс малюнків на асфальті
22.06.2016
Конкурс малюнків на асфальті
Конкурс малюнків на асфальті
22.06.2016
Конкурс малюнків на асфальті
Щодо звільнення від оподаткування пенсій
22.06.2016
Щодо звільнення від оподаткування пенсій
Гра Квест для підлітків
22.06.2016
Гра Квест для підлітків
Нагадаємо про звітність ЄСВ
22.06.2016
ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Міністерства фінансів України 14 квітня 2015 року №435 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 11 квітня 2016 року № 441) Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 06 травня 2016 року за № 682/28812 ПОРЯДОК формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування
Оголошення
17.06.2016
Конкурс малюнків на асфальті на тему: «Різнобарви Пенсійного фонду «Пенсія очима дітей»
Днем захисту літніх людей
15.06.2016
Днем захисту літніх людей
Конкурс малюнків на тему: «Пенсія очима дітей»
14.06.2016
Конкурс малюнків на тему: «Пенсія очима дітей»
Змагання з велоорієнтування Specialized velo race 2016
13.06.2016
Змагання з велоорієнтування Specialized velo race 2016
Щодо легалізації заробітної плати
01.06.2016
Щодо легалізації заробітної плати
Оподаткування
26.06.2015
Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи»
Комплексне реформування системи пенсійного забезпечення
19.06.2015
У Верховній Раді зареєстровано урядовий законопроект щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій.
Прихована зайнятість на рівнях нашого міста
10.06.2015
Прихована зайнятість на рівнях нашого міста
«Запровадження накопичувальної системи загальнодержавного пенсійного страхування»
05.06.2015
«Запровадження накопичувальної системи загальнодержавного пенсійного страхування»
Своєчасно та зручно
06.06.2014
Пенсія додому!
Фінансування
03.06.2014
Про стан фінансування на червень 2014 р.
Травень
перерахунки
05.05.2020
У травні 2020 року Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області виплачуватиме проіндексовані пенсії.
перерахунки
05.05.2020
У квітні відбулось п'ять перерахунків пенсій
Славутицька толока
08.05.2018
прийняли участь у весняному двомісячнику благоустрою «Славутицька толока».​
Відбулася зустріч
08.05.2018
Проведено нараду щодо скорочення заборгованості зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування фізичних осіб-підприємців.​
егалізація заробітної плати та зайнятості населення – актуальна тема сьогодення
08.05.2018
У нинішніх умовах проблемою залишається легалізація зайнятості населення та заробітної плати, реалізація гарантій оплати праці та організація заходів по недопущенню виникнення заборгованості з виплати заробітної плати. Підприємства, установи, організації та громадяни – суб'єкти підприємницької діяльності, при виплаті заробітної плати, повинні дотримуватись чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків і порушення норм законодавства щодо виплати заробітної плати.
ОФОРМЛЯЙТЕ ПЕРЕДПЛАТУ НА ГАЗЕТУ «ПЕНСІЙНИЙ КУР’ЄР» !
08.05.2018
Галузеве видання газета «Пенсійний кур’єр» створена спеціально для пересічних громадян та передбачає, щоб на її сторінках читачі знайшли максимум корисної інформації: висвітлення та коментарі нововведень в пенсійному законодавці, фахові роз’яснення з пенсійних питань, практичні поради з вирішення соціальних та побутових проблем та інша цікава інформація (ТВ-програма, сад-огород, кросворди тощо).
Перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам
08.05.2018
Відповідно до ч. 4 ст. 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (із змінами) у тому разі, якщо застрахована особа після призначення пенсії продовжувала працювати, перерахунок пенсії здійснюється з урахуванням не менш, як 24 місяці страхового стажу, набутого після призначення (попереднього перерахунку) пенсії незалежно від перерв у роботі.
Право на призначення дострокової пенсії матерям інвалідів з дитинства
08.05.2018
Право на призначення дострокової пенсії за віком мають матері інвалідів з дитинства після досягнення 50 років та за наявності не менш як 15 років страхового стажу. При цьому враховується факт виховання дитини-інваліда до шестирічного віку.
Привітали пенсіонерів ветеранів війни
08.05.2018
представники управління Пенсійного фонду України у місті Славутичі Київської області відповідно до Указу Президента України від 26.03.2018 р. № 85/2018 «Про відзначення у 2018 році Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні» відвідали пенсіонерів ветеранів війни.​
Вітаємо!
08.05.2018
Вітаємо!
Робота прямої «гарячої» телефонної лінії
04.05.2018
04 травня 2018 року, в управлінні Пенсійного фонду України у місті Славутичі Київської області відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, щодо пенсійного забезпечення
Відбудеться конкурс дитячих малюнків
04.05.2018
У період з 07.05.2018 р. до 10.05.2018 р. в управлінні Пенсійного фонду України у місті Славутичі Київської області відбудеться конкурс дитячих малюнків до «Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні».
Проведено флешмоб-акції
04.05.2018
03 травня 2018 р. спеціалістами управління ПФУ у місті Славутичі Київської області проведено флешмоб-акції за наступними темами: «Веб-портал», «Пенсійна реформа», «Легалізація заробітної плати» та «Я маю право!».
Інформація щодо фінансування
26.05.2017
Управління Пенсійного фонду України у місті Славутичі повідомляє, що 03.05.2017 р. розпочато фінансування за травень 2017 року
Легалізація заробітної плати найманих працівників
26.05.2017
Важливою проблемою сьогодні є легалізація зайнятості населення та заробітної плати. Саме тому надважливим є завдання повернути втрачені ресурси в економіку держави, що дасть можливість збільшити доходи громадян.
свято День вишиванки
18.05.2017
Розмалюємо рушник на Центральній площі
Конкурс малюнків
10.05.2017
Конкурс малюнків дошкільнят до «Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні»
ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЙ З 1 травня 2017 РОКУ
10.05.2017
ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЙ З 1 травня 2017 РОКУ ВІДПОВІДНО ДО ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ДЕРЖАВНИЙ БЮДЖЕТ УКРАЇНИ НА 2017 РІК»
Інформація щодо фінансування
05.05.2017
Інформація щодо фінансування
​Легалізація заробітної плати
30.05.2016
​Легалізація заробітної плати
Легалізація заробітної плати
30.05.2016
Легалізація заробітної плати
17 березня 2016 року набрали чинності зміни до постанови Кабінету Міністрів України «Про здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особа» від 05.11.2014 № 637, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 14.03.2016 № 167.
30.05.2016
17 березня 2016 року набрали чинності зміни до постанови Кабінету Міністрів України «Про здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особа» від 05.11.2014 № 637, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 14.03.2016 № 167.
«Міжнародний день музеїв»
19.05.2016
18 травня 2016р. Краєзнавчий музей міста Славутича і Чорнобильської АЕС проводив День відкритих дверей в рамках святкування Міжнародного дня музеїв.
Зустріч по обміну досвідом з представниками делегації муніципалітету міста Айзкраукле (Латвія)
18.05.2016
Зустріч по обміну досвідом з представниками делегації муніципалітету міста Айзкраукле (Латвія)
​Легалізація заробітної плати
12.05.2016
​Легалізація заробітної плати
Фестиваль кіно та урбаністики «86»
10.05.2016
Фестиваль кіно та урбаністики «86»
День Перемоги
10.05.2016
День Перемоги
Ми Вас пам’ятаємо! Ми Вас не забули!
06.05.2016
Ми Вас пам’ятаємо! Ми Вас не забули!
ЗАВЕРШЕНО ФІНАНСУВАННЯ ТРАВНЕВИХ ПЕНСІЙ
22.05.2015
За вказаний місяць виплата пенсій проводилась вчасно
Накопичувальна пенсійна система
15.05.2015
Запровадження системи загальнообов’язкового накопичувального пенсійного страхування – необхідність сьогодення
Виїздний прийом громадян керівництвом головного управління Пенсійного фонду України у Київській області
12.05.2015
13 травня 2015 року
Виплати чітко за графіком
08.05.2015
про фінансування
Додаток до Річного плану закупівель на 2015 рік
05.05.2015
Додаток до Річного плану закупівель на 2015 рік Управління Пенсійного фонду України у місті Славутичі Київської області код ЄДРПОУ 22203152
Додаток до Річного плану закупівель на 1 квартал 2015 рік
05.05.2015
Додаток до Річного плану закупівель на 1 квартал 2015 рік Управління Пенсійного фонду України у місті Славутичі Київської області код ЄДРПОУ 22203152
Міністр соціальної політики України про пенсійну реформу
01.05.2015
29 квітня на засіданні Уряду Міністр соціальної політики України Павло Розенко представив пакет із чотирьох законопроектів, які докорінно змінюють принципи функціонування вітчизняної системи пенсійного забезпечення
Завершення фінансування пенсійних виплат
23.05.2014
Завершення фінансування
Передплата періодичних видань ПФУ
21.05.2014
Передплата
Лютий
ВІДПОВІДІ НА ГОЛОВНІ ЗАПИТАННЯ
25.02.2019
ВІДПОВІДІ НА ГОЛОВНІ ЗАПИТАННЯ ПРО ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЙ
Виплати пенсіонерам субсидії готівкою
15.02.2019
Виплати пенсіонерам субсидії готівкою
СУБСИДІЇ
15.02.2019
ЗА ЛЮТИЙ СУБСИДІАНТИ ОТРИМАЮТЬ ВІД УРЯДУ ГОТІВКУ ДЛЯ ОПЛАТИ КОМУНАЛЬНИХ ПЛАТЕЖІВ
ВЕБ-ПОРТАЛ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ
28.02.2018
На сьогоднішній день Пенсійний фонд України надає можливість здійснювати постійний контроль за даними, що можуть впливати на пенсійні права громадян, отримувати необхідну інформацію за допомогою веб-порталу Пенсійного фонду України, який знаходиться за адресою http://portal.pfu.gov.ua/. Тут зручно і оперативно можна взаємодіяти з органами Пенсійного фонду та дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення до Фонду. Принциповою відмінністю від попередніх форм інформування Пенсійним фондом через Інтернет є той факт, що Веб-портал надає електронні послуги кожній особі індивідуально. Портал працює з дотриманням вимог до захисту персональних даних.
З 1-го січня 2018 року мінімальна зарплата - 3723 грн
28.02.2018
7 грудня 2017 року Верховна Рада України прийняла Закон про Державний бюджет України на 2018 рік. Цим законом встановлено підвищення мінімальної зарплати з 1 січня до 3723 гривень. З цього часу роботодавці зобов’язані щомісяця нараховувати працівнику за повний відпрацьований місяць заробітну плату не менше 3723 грн.
Я маю право! № 1
28.02.2018
Я маю право! № 1
Я маю право! № 2
28.02.2018
Я маю право! № 2
Я маю право! № 3
28.02.2018
Я маю право! № 3
ПАМ`ЯТКА ПЕНСІОНЕРУ: ВИПЛАТА ПЕНСІЇ. ЩО ТРЕБА ЗНАТИ?
28.02.2018
Кожен український пенсіонер за власним вибором може отримувати пенсії або через поштові відділення, або через банківські установи. Пам’ятайте, що вибір, як саме отримувати виплату, пенсіонер робить самостійно, орієнтуючись лише на особисті життєві обставини й на свою «зону комфорту». Визначившись, пенсіонер має повідомити про цей вибір органи Пенсійного фонду в особистій заяві.
Легалізація заробітної плати
28.02.2018
Легалізація заробітної плати
Порядок проведення перерахунків військовим пенсіонерам
28.02.2018
Порядок проведення перерахунків військовим пенсіонерам
Про підвищення пенсій військовослужбовцям
26.02.2018
Кабінет Міністрів України схвалив рішення про підвищення пенсій військовослужбовцям з 1 січня 2018 року.
Право на дострокове пенсійне забезпечення за віком
26.02.2018
Президент Петро Порошенко підписав Закон, який надає право членам сімей загиблих внаслідок поранення, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі у Революції Гідності, право на дострокове пенсійне забезпечення за віком
Cпільний прийом громадян в Пенсійному фонді
23.02.2018
22 лютого 2018 року в управлінні Пенсійного фонду України у м. Славутичі працював мобільний консультаційний пункт доступу до безоплатної правової допомоги. Заступник начальника відділу Славутицьке бюро правової допомоги Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Наталія Новик та завідувач юридичного сектору управління Пенсійного фонду України у м. Славутичі Тетяна Олександрівна Потапенко спільно приймали людей.
Інформація щодо фінансування
23.02.2018
Управління Пенсійного фонду України у місті Славутичі повідомляє
Проведено флешмоб-акції
23.02.2018
23 лютого 2018 року управлінням Пенсійного фонду України у місті Славутичі Київської області проведено флешмоб-акції
Фінансування виплати пенсій та допомог
24.02.2017
Фінансування виплати пенсій та допомог
СУТТЄВІ ЗМІНИ ДО ЗАКОНОДАВСТВА З ПРАЦІ
23.02.2017
Відповідно до Закону України від 21 грудня 2016 року № 1801-VIII «Про Державний бюджет України на 2017 рік» мінімальна заробітна плата з 1 січня встановлено у розмірі 3200 гривень, у погодинному розмірі – 19,34 гривні; прожитковий мінімум для працездатних осіб - 1600 гривень, з 1 травня - 1684 гривні, з 1 грудня - 1762 гривні.
Гаряча телефонна лінія
23.02.2017
Гаряча телефонна лінія
​Зміни щодо пенсійного забезпечення окремих категорій осіб із числа учасників антитерористичної операції
23.02.2017
З 06.02.2017 р. набирає чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо пенсійного забезпечення окремих категорій осіб із числа учасників антитерористичної операції» від 18.10.2016 № 1683-VIII (далі – Закон 1683).
Законодавчі зміни з 01.01.2017 р.
23.02.2017
З 1 січня 2017 р. набрали чинності закони України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» від 21.12.2016 р. № 1801 (далі – Закон 1801), «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 06.12.2016 р. № 1774 (далі – Закон 1774), якими врегульовано окремі питання пенсійного забезпечення у 2017 році.
Фінансування
17.02.2017
Інформація про фінансування
Зустріч у трудовому колективі
16.02.2017
16 лютого 2017 р. начальником управління Пенсійного фонду України у місті Славутичі Київської області Баглай Н. М. спільно з членом аудиторської групи головного управління Пенсійного фонду України в Київській області Дубовик О. Є. відвідали трудовий колектив військової частини у місті Славутичі.
Ти – вічний біль, Афганістан
15.02.2017
«… і не злічить сліз матерів, дружин, дітей – Не всі вернулися сини із тих ночей…»
Музей – це історія…
15.02.2017
Музей – це історія…
Питання легалізації під пристальним контролем
14.02.2017
Питання легалізації під пристальним контролем
До 28-ї річниці виведення Радянських військ з Республіки Афганістану
14.02.2017
До 28-ї річниці виведення Радянських військ з Республіки Афганістану
"Пенсійний кур'єр"
22.02.2016
"Пенсійний кур'єр"
Зміни у поданні звітів Додатку 4 по ЄСВ
04.02.2016
З 01 січня 2016 року набрав чинності Закон України від 24 грудня 2015 року № 909-VIIІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» (далі – Закон № 909), яким, зокрема, внесено зміни Закону України від 08 липня 2010 року № 2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон № 2464).
Офіційний статус виплати заробітної плати найманих працівників
27.02.2015
легалзація заробтної плати
Пдсумки за 2014 рік
20.02.2015
нарада
До уваги бухгалтерів.
13.02.2015
Роз’яснення щодо заповнення звітності
До уваги застрахованих осіб та пенсіонерів
06.02.2015
про надання інформації
Оголошення конкурсу
20.02.2014
Вакансії
Зміни ЗУ
20.02.2014
До уваги пенсіонерів!
Функціонування " Єдине вікно"
20.02.2014
" Єдине вікно"
 

 Редактор вмісту ‭[1]‬

 
Графік прийому громадян:

Понеділок - П’ятниця з 8:00 до 17:00

Без перерви 

Субота, Неділя – ВИХІДНІ

 


​Каб. ​​ ​Відділ обслуговування громадян №9 (сервісний центр) ​Тел.
 
229​​​ ​ ​
​Головний спеціаліст ​Мушенок Марина Олександрівна
​​​ ​
 ​2-43-29
​Головний спеціаліст ​Рольська Ольга Василівна
​Головний спеціаліст ​Шкель Алла Володимирівна
  Жінки, яким присвоєно звання „Мати героїня”, інваліди Другої світової війни, Герої Соціалістичної Праці, Герої Радянського Союзу, Герої України приймаються позачергово.​