Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Установи та організації міста
 

 wpIspolkom_petrovi4 - page_3lvl_top

 
 

 wpIspolkom_petrovi4 - page_3lvl_l

 
 

 wpIspolkom_petrovi4 - wpOrganizations

 
63 Державна пожежно-рятувальна частина м. Славутич 11 Державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Київській області
Адреса: 07100, Київська область, м. Славутич, вул. Військових будівельників, 3
тел.: 101, (04579) 2-12-95
факс:
 

 Редактор вмісту

 

Експрес-інформація від Славутицького МС ГУ ДСНС України у Київській області.docxЕкспрес-інформація від Славутицького МС ГУ ДСНС України у Київській області.docx

1 001.jpg
ЗВЕРНЕННЯ   ГОЛОВНОГО  УПРАВЛІННЯ

 

Щорічно пожежі в природних екосистемах завдають значного збитку державі та, в першу чергу, навколишньому середовищу, можуть спричинити пожежі будівель, знищити лінії електромереж, лісові насадження.

 

Найчастіше пожежі у природних екосистемах виникають в результаті людської недбалості та неуважності.

 

Самовільне випалювання рослинності або її залишків, згідно ч.1 ст. 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, карається накладенням штрафу на громадян від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від сімдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

Випалювання сухої рослинності або її залишків у населених пунктах та за її межами без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища або з порушенням умов такого дозволу тягне за собою вищевказану адміністративну відповідальність.

 

 

У випадках значного поширення пожежі – негайно повідомте про загоряння за телефоном 101!​