Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Cлавутицька міська громада
Новини Славутича
Із засідання виконавчого комітету
23.06.2022

23 червня відбулося засідання виконавчого комітету на розгляд якого було винесено 16 питань. На початку засідання міський голова Юрій Фомічев розповів про нараду, яка відбулася з керівництвом ДП «НАЕК «Енергоатом»,   директорами АЕС і очільниками міст-супутників. Детально надав інформацію про те, як Славутич готується до опалювального  сезону. 


Про підсумки соціально - економічного та культурного розвитку міста Славутич за 2021 рік  та про фінансово-господарську діяльність комунальних підприємств у 2021 році доповідав начальник управління економіки та соціального розвитку міста Іван Величковський. 

Внесені зміни до бюджету Славутицької міської територіальної громади на 2022 рік. Виділено 250 тис. грн на поховання загиблих славутичан внаслідок військових дій рф. 200 тис. грн – на перевезення військовозобов’язаних. Управлінню соціального захисту населення – кошти на надання одноразової  матеріальної допомоги сім’ям  військовополоненим. 


Внесені зміни  на 2022 рік до Програми благоустрою міста Славутича; Програми забезпечення беззбиткової діяльності житлово-комунального господарства Славутича; до Програми утримання та розвитку інфраструктури доріг міста. Затверджені заходи з підготовки до організованого початку 2022/2023 навчального року в закладах освіти м. Славутича. Оновлено склад адміністративної комісії при виконавчому комітеті Славутицької міської ради.

Погоджено перейменування об’єктів топоніміки міста Славутич та    запропоновано дане питання винести на розгляд та затвердження Славутицької міської ради.