Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Cлавутицька міська громада
Новини Славутича
Новий продуктивний рівень волонтерської діяльності
23.06.2022

Питання узгодженості діяльності волонтерів в умовах воєнного стану   постало  у центрі уваги круглого столу, що відбувся сьогодні у залі засідань Славутитцької міської ради. Міський голова Юрій Фомічев, що розпочав зустріч, запропонував відпрацювати у місті єдину, чітку  систему допомоги Збройним Силам України.    

Волонтери, представники міської влади, профспілок, депутати, підприємці, військові висловлювали свої думки та бачення, озвучували проблеми і пропонували шляхи вирішення питань, що стосуються покращення  роботи волонтерського руху міста Славутича.     

Віктор Одиниця, директор Соціально-психологічного центру запропонував чіткий алгоритм діяльності: Що треба? Хто може допомогти? Як допомогти? Як передати допомогу? 

На зустрічі поза увагою не залишилося питання оточення та окупації Славутича, що відбулося з початку війни; загрози, яка залишається зі сторони кордону з білорусією;  важливості діяльності Славутицької роти охорони та добровольчого формування територіальної громади міста.  

Після продуктивної дискусії прийняли попереднє рішення –  допомога повинна направлятися мобілізованим ЗСУ, у тому числі славутичанам, Славутицькій роті охорони та добровольчому формуванню Славутицької територіальної громади. Головою координаційного центру запропоновано обрати Віктора Одиницю, який запросив до робочої групи включити: Ніну Єрьоміну, Ларису Маслій, Арину Старовойтову, Дмитра Корчака.      

Славутичани активно допомагали, допомагають і будуть допомагати своїм захисникам, адже кожний відчуває свою причетність до перемоги над ворогом.  А волонтерський хаб виведе на новий продуктивний рівень цю важливу діяльність.

Разом ми сила. Все витримаємо і переможемо!