Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Cлавутицька міська громада
Новини Славутича
​Міжнародний благодійний фонд Parimatch Foundation розпочинає співпрацю зі Славутичем
25.11.2021


25 листопада міський голова Юрій Фомічев і директор українського представництва фонду Вадим Місюра провели зустріч, на якій детально обговорили участь міста у соціальних програмах фонду.
Головна ціль Parimatch Foundation Ukraine ㅡ надати кожній дитині, незалежно від фізичного та соціального статусу, а також інших бар’єрів, рівний доступ до спорту та навчання.
Наразі фонд реалізує 3 комплексні програми у 15 регіонах України:
«Так, я можу», що підтримує дітей з інвалідністю та особливостями ментального розвитку, залучаючи їх до спорту.
«Нова фізична культура», що спрямована на розвиток і популяризацію фізичної культури в школах.
«Спортивний наставник», що допомагає дітям, незалежно від їхніх життєвих обставин, розвивати впевненість, а також фізичні та соціальні навички за допомогою спорту.
У рамках останньої програми й розпочалася співпраця Parimatch Foundation із загальноміською громадською організацією ФК «Олімп». Головним тренером проєкту став Володимир Панченко. Набір до секції триває: до занять з футзалу запрошуються дівчата віком від 8 до 14 років із сімей, що опинились у складних життєвих обставинах.
Після зустрічі у Славутицькій міській раді, Вадим Місюра ознайомився із роботою Інклюзивно-ресурсного центру, Туристично-інформаційного центру та спортивною інфраструктурою міста.
Впевнені, що ця співпраця стане доброю нагодою для Славутича у підтримці сталих довгострокових соціальних ініціатив та проєктів, у тому числі й відпрацюванні та прийнятті безбар’єрних рішень.