Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Cлавутицька міська громада
Новини Славутича
​Зроблено черговий крок до впровадження сервісних послуг МВС через Центр надання адміністративних послуг у Славутичі
25.11.2021

Сьогодні, 25 листопада   до Славутича з робочим візитом завітав начальник регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Чернігівській області – Сергій Лукянчук.

Спочатку він відвідав Центр надання адміністративних послуг де оглянув робочу станцію для оформлення та видачі посвідчення водія і державної реєстрації транспортних засобів. Це програмно-апаратний комплекс, який складається з принтера Toppan CP500 з безконтактним енкодером, який дозволяє друкувати на місці посвідчення водія та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу на пластикових картках.

 

Потім відбулась зустріч Сергія Лук’янчука з мером міста Славутича Юрієм Фомічевим. У  результаті  підписано Узгоджене рішення метою якого є організація співробітництва у сфері надання адміністративних послуг, що надаються територіальними органами з надання сервісних послуг Міністерства внутрішніх справ через ЦНАП.

 

Отож зовсім скоро у ЦНАПі Славутича можна буде:

-         провести реєстрацію нового транспортного засобу (без огляду)

-         отримати нове посвідчення водія замість втраченого або викраденого

-         зробити обмін посвідчення водія (без складання іспитів)

-         провести перереєстрацію транспортного засобу, у зв’язку зі зміною найменування та адреси юридичних осіб, прізвища, імені чи по батькові, місця проживання фізичних осіб, які є власниками транспортних засобів.

-         зареєструвати встановлення газового обладнання.

Центр надання адміністративних послуг Славутича надає широкий спектр адміністративних послуг та постійно працює над розширенням, доступністю та якістю надання адміністративних послуг.