Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Cлавутицька міська громада
Новини Славутича
Завершено капітальний ремонт приймального відділення та відділення екстреної медичної допомоги Славутицької міської лікарні
25.11.2021


Славутицькою будівельною компанією ТОВ ДІОРО ремонтні роботи розпочалися у червні 2021 року та виконувалися за рахунок обласного та місцевого бюджетів.
У межах проєкту замінено покриття підлоги, дверні блоки та вікна, сантехніка, пожежні крани-комплекти, укладена плитка. Прилади освітлення замінені на енергоефективні. Улаштовані реанімаційні палати, критий навіс для заїзду автотранспорту та пандус. Відремонтовано сходи на ганках, а на фасаді лікарні з’явився логотип із підсвіткою «Відділення екстреної медичної допомоги». Всі ремонтні роботи виконані якісно та згідно вимог ДБН та СанПіН.
Завершено тільки перший етап по створенню якісних умов для роботи медиків та обслуговування пацієнтів приймального відділення та відділення екстреної медичної допомоги КНП "Славутицька міська лікарня" Славутицької міської ради. Далі наступний етап – встановлення медичного обладнання та меблів.