Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Cлавутицька міська громада
Новини Славутича
Славутицькі діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування покращать житлові умови
23.11.2021

Славутицькі діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування покращать житлові умови  

 На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 26.05.2021 № 615 «Деякі питання забезпечення дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа житлом та підтримки малих групових будинків»,  затверджено Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно–ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа». 

 Відповідно до  розпорядженням Київської ОДА від 23.10.2021 № 680 «Про розподіл між місцевими бюджетами Київської області обсягу субвенції з державного бюджету на 2021 рік» до бюджету Славутицької міської територіальної громади затверджено надходження коштів на суму 1 529 459, 40 грн  для виплати грошової компенсації  6 особам з числа дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

Дана субвенція спрямована на виплату грошової компенсації з метою придбання житла. Залежно від віку особи отримають кошти в такому об’ємі: 16 – 23 роки – 100 % граничної вартості житла, 23-35 років ― 70% граничної вартості житла; старші 35 років ― 30 % граничної вартості житла.

Щороку сума на житло для  дітей та осіб зазначеної категорії зростає.  Цього року виділено 1 529 459, 40 грн,  торік – 401 233, 00 грн. Отож, все більше осіб цієї категорії зможуть стати власниками свого житла.

Щиро вітаємо їх із такою важливою та радісною подією. Адже власне житло – це гарний початок для дорослого, самостійного життя!                                                                                   Служба у справах дітей та сім’ї