Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Cлавутицька міська громада
Новини Славутича
Із засідання виконавчого комітету
13.10.2021

12 жовтня відбулося засідання виконавчого комітету. Основним питанням порядку денного стало встановлення тарифу на теплову енергію та гаряче водопостачання у опалювальному сезоні 2021/22.

Міський голова Юрій Фомічев повідомив, що завдяки підписаному Кабінетом Міністрів України, НАК «Нафтогаз України», Асоціацією міст України та Палатою місцевих влад Конгресу Меморандуму, тариф на послуги з постачання теплової енергії та гарячої води для населення залишиться на рівні минулого опалювального сезону. А це -1620,33 грн грн / Гкал (з ПДВ) на послугу з постачання теплової енергії та 113,53 грн / куб.м (з ПДВ) на послугу з постачання гарячої води.
Наразі борг населення міста перед КП «УЖКГ» за послуги з теплопостачання складає 29 млн грн. Тож закликаємо славутичан бути відповідальними та вчасно сплачувати за спожиті послуги з теплопостачання задля безперебійного отримання тепла до своїх осель‼️
Опалювальний сезон у Славутичі вже стартував. Із сьогоднішнього дня розпочинається подача опалення у будинки. Разом з тим, міський голова наголосив, що мешканці багатоквартирних будинків на загальних зборах можуть прийняти рішення про більш пізній термін запуску опалення у будинку.
Загалом на засіданні розглянуто 18 питань. Детальніше за посиланням https://youtu.be/FPr5BgsHEGk