Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Cлавутицька міська громада
Новини Славутича
​Міський голова: Здоровий спосіб життя – тренд Славутича
14.09.2020

12 вересня у Залі урочистих подій традиційно спортивна родина міста зібралася на свято до Дня фізичної культури і спорту України.
Разом з міським головою Юрієм Фомічевим присутніх вітав почесний гість заходу - начальник управління молоді та спорту Київської ОДА Сергій Тимофеєв.
У цей день за результатами виступу на чемпіонатах України, Європи та Світу нагороджено 14 спортсменів. Сертифікати на стипендію міського голови отримали вихованці КДЮСШ: Андрій Шкуліпа (відділення стрибків на батуті), Христина Гоман (відділення дзюдо), Вдадислав Овчаренко (відділення важкої атлетики), Єфрем Кудрін, Данило Рибченко, Денис Щукін та Родіон Сирбу (відділення боксу).
8 викладачів спортивної школи відзначено подяками міського голови за підготовку спортсменів високого рівня.
За довголітню працю, професіоналізм та високі спортивні досягнення, почесними грамотами Київської ОДА, грамотами Київського обласного відділення Національного Олімпійського комітету України та подяками міського голови нагороджено тренерів, керівників спортивних громадських організацій, працівників КП «УФКСТ» та спонсорів спортивних подій у Славутичі.
Завершилось свято музичним вітанням у виконанні Ольги Фещук.​