Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Cлавутицька міська громада
Новини Славутича
КП "УЖКГ" коригує нарахування послуг
13.01.2020

До уваги споживачів!

На виконання вимог Постанови КМУ від 24.12.2019 № 1082 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу», комунальним підприємством «Управління житлово-комунального господарства» буде здійснено коригування нарахувань (в сторону зменшення) за послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів за грудень 2019 року, у зв’язку зі зміною ціни природного газу.

Перерахунок буде здійснено в межах діючого тарифу, затвердженого рішенням виконавчого комітету Славутицької міської ради від 20.10.2017 № 632 (з наступними змінами). Вартість однієї Гкал буде зменшена з 1620,33 грн до 1494,01 грн , що складе 7,8 %.
З даною інформацією можна ознайомитися на сайті КП "УЖКГ" за посиланням: http://www.ugkg-slavutich.org.ua/do-uvagi-spozhivachiv/

Додатково інформуємо, що, відповідно до Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води та водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 р. № 630 (з наступними змінами), перерахунок розміру призначених житлових субсидій та наданих пільг на оплату цих послуг не здійснюватиметься. Різниця в нарахуваннях спрямовується в оплату майбутніх платежів. За наявності у споживача заборгованості за спожиті послуги з централізованого опалення, сума перерахунку зарахується в рахунок погашення існуючої заборгованості споживача відповідно до черговості її виникнення.

Відділ з питань жкг, тарифоутворення, енергоефективності та енергозбереження​