Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Cлавутицька міська громада
Новини Славутича
​Бюджет участі - 2019: голосуємо за проекти славутичан
08.11.2019

Чому Бюджет участі? Бюджет участі – це демократичний процес, який надає можливість кожному жителю Славутича брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проєктів для покращення міста та/або голосування за них. Будь-який житель міста мав можливість подати проект, пов’язаний з покращенням життя в місті, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як його проект реалізують в рамках бюджету 2019 року.
Скільки проектів? Наразі відбулися два важливих етапи з реалізації Бюджету участі: написання та подання проектів, їх оцінка робочою групою з реалізації Програми. Успішно пройшли оцінку 18 проєктів, у т.ч.у категорії «Спорт та молодіжна політика» -8, «Благоустрій загальноміських територій міста» - 7, «Екологія і відновлювальні джерела енергії» - 1, «Інформаційні технології» - 1, «Туризм» - 1.
Які проекти? З реєстром проектів, їх змістом та кошторисом, картками аналізу можна ознайомитись на сайті https://gromada.slav.gov.ua/projects.
Скільки проектів можна підтримати? Проголосувати можна за два проекти: один великий (до 300 тис.грн.) та один малий (до 100 тис. грн.).
Як проголосувати? Голосування триває з 11.11.2019 по 29.11.2019. Віддати свій голос ви можете особисто у пунктах для голосування:
1. Виконавчий комітет Славутицької міської ради, за адресою: Центральна площа, 7, 2 поверх, каб. 206, відділ розвитку підприємництва, залучення інвестицій та регуляторної політики управління економіки та соціального розвитку міста, відповідальні особи: Тетяна Щербина, Юлія Яковенко, графік роботи: понеділок-п’ятниця з 8-00 до 12-00 та з 13-00 до 17-00, субота-неділя вихідний.
2. Офіс підтримки громадських ініціатив (Проспект Дружби Народів, 7, БК «Енергія», 2-й поверх), відповідальні особи: Марина Карасьова та Юлія Лешан, графік роботи: понеділок-четвер з 9-00 до 13-00 та з 14-00 до 18-00, п’ятниця з 9-00 до 13-00 та з 14-00 до 17-00, субота-неділя вихідний.
Бланк голосування можна отримати безпосередньо у пунктах для голосування, або роздрукувати з сайту https://gromada.slav.gov.ua/projects.
Зауважимо, що голосування на паперових носіях здійснюється у пунктах супроводу і здійснюється за пред’явлення оригіналу паспорту, шляхом заповнення бланку голосування. Право голосування можуть використати особи з 14 років (при наявності паспорта громадянина України, для іноземців та осіб без громадянства наявність дозволу на постійне проживання на території України).
Проголосувати також можна у електронній системі Громадський проект https://gromada.slav.gov.ua/projects:
1. через BankID чи використання ЄЦП;
2. за допомогою Терміналів самообслуговування (ТСО) Приват Банку.
Куди звернутися у разі виникнення проблеми при голосуванні? Для більш ефективного супроводу учасників процесу можете звернутись до Офісу підтримки громадський ініціатив КП «Агентство регіонального розвитку» за телефонами:
(050) 353 11 35 або 2-22-50, 2-22-40.

Управління економіки

та соціального розвитку міста​