Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Cлавутицька міська громада
Новини Славутича
Управління економіки та соціального розвитку міста інформує
08.11.2019

 Європейський тиждень підприємництва розпочато в Україні!

Впродовж жовтня - листопада 2019 року за ініціативи Представництва Європейського Союзу в Україні відбудеться Європейський тиждень підприємництва.

Зокрема, 30 жовтня в смт. Бородянка, 13 листопада в м. Біла Церква та 20 листопада в м. Березань підприємці дізнаються, як вийти на міжнародні ринки, де знайти фінансові ресурси та як розвинути навички ведення бізнесу і покращити діловий клімат в країні. Формат заходу - business lunch, на якому підприємці Київської області зможуть отримати відповіді на питання куди, що і як експортувати, як розвивати діловий клімат, де взяти гроші для бізнесу та як правильно його поширювати у маси.

Участь у заходах безкоштовна за умови попередньої реєстрації, а також, є можливість розміщення рекламної продукції (стендів) під час заходів (форма для реєстрації за посиланням forms.gle/siKSzSQLYdjcC3Vt6).

Відслідковуйте новини за посиланнями: https://www.instagram.com/europian_week/?igshid=1qzjcvugnnrub та https://www.facebook.com/euweek .

ДОВІДКОВО: Європейський тиждень підприємництва в Україні є частиною загальноєвропейської кампанії з розвитку малого та середнього бізнесу, сприяння підприємництву та інформування про підтримку ЄС розвитку приватного сектору. EU4Business(link is external) – це ініціатива ЄС, яка надає підтримку приватному сектору в країнах Східного партнерства, в тому числі в Україні.

Управління економіки

 та соціального розвитку міста

 

 ПРОГРАМА ЗАХОДУ 13.11-1.jpg