Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Cлавутицька міська громада
Новини Славутича
​ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ
08.10.2019

Україна

Підвищення рівня енергоефективності в громадських будівлях м. Славутич

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

Підвищення рівня енергоефективності в громадських будівлях м. Славутич

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

«Капітальний ремонт (термомодернізація) будівлі Славутицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Славутицької міської ради Київської області за адресою: Київська обл., м. Славутич, вул. Героїв Дніпра, б.8»

Управління інфраструктури та капітального будівництва Славутицької міської ради, надалі – «Замовник», має намір використати частину коштів кредиту, отриманого від Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО), на оплату робіт за робочим проектом: «Капітальний ремонт (термомодернізація) будівлі Славутицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Славутицької міської ради Київської області за адресою: Київська обл., м. Славутич, вул. Героїв Дніпра, б.8».

 

Замовник запрошує Підрядників подавати свої пропозиції для отримання контракту, що фінансуватиметься коштами кредиту, націленого на придбання:

·         «Капітальний ремонт (термомодернізація) будівлі Славутицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Славутицької міської ради Київської області за адресою: Київська обл., м. Славутич, вул. Героїв Дніпра, б.8»

Щоби бути кваліфікованим для присудження контракту, Учасники тендеру повинні відповідати наступним мінімальним вимогам:

·         Учасник  тендеру має фінансовий, технічний та виробничий потенціал та потужності, необхідні для виконання Контракту, а також середньо-річний дохід Учасника протягом попередніх трьох років має бути щонайменше у 2 рази більшим від ціни його тендерної пропозиції. У разі подання тендеру СПКА, лідируючий партнер повинен задовольняти цій вимозі щонайменше на 50%;

·         Учасник тендеру успішно постачав подібні устаткування та роботи іншим замовникам, і виконав, принаймні, п’ять (5) подібних контрактів за останні п’ять років;

·         Учасник тендеру або його агент зможуть виконати взяті на себе гарантійні зобов'язання;

·         Учасник тендеру не є банкрутом і проти нього не відкриті провадження щодо неплатоспроможності або банкрутства відповідно до чинного законодавства;

·         у випадках, коли Учасник тендеру пропонує свої послуги з постачання Устаткування, які він не виготовляє, Учасник повинен засвідчити, що він отримав всі необхідні повноваження від Виробника на постачання Устаткування у країні Замовника.

При підготовці тендерної пропозиції, Учасник тендеру має врахувати, що роботи по контракту орієнтовно розпочнуться в лютому 2020 року та триватимуть до вересня 2020 року.

 

У разі запиту відповідного Учасника тендеру тендерні документи будуть йому направлені безоплатно електронною поштою у формі PDF файлів. Якщо буде заявка на отримання паперових документів, то вони будуть надаватися Замовником відповідному Учаснику тендеру на умовах, що узгоджуються ними окремо.

 

Всі тендери мають подаватись із забезпеченням пропозиції у формі декларації про гарантування пропозиції, форма якої міститься у тендерних документах . Метою забезпечення  тендерної пропозиції є гарантування того, що Учасники тендеру будуть відноситись серйозно до їх участі в тендері.

Тендерні пропозиції повинні бути надіслані за адресою, вказаною нижче, до 12.00, 22 листопада 2019, після чого вони будуть відкриті в присутності тих представників Учасників тендеру, які виявлять бажання бути присутніми при відкритті.

 

Перед-тендерна зустріч для  Учасників тендеру із представниками Замовника для відвідання проектних об’єктів та обговорення технічних та процедурних питань відбудеться о 12.00, 23 жовтня 2019. за адресою: Центральна площа, 7, каб. 424, м. Славутич, Київська область.

 

Потенційні Учасники тендерів можуть отримати додаткову інформацію, а також ознайомитися та отримати тендерну документацію за адресою:

 

 

 

 

Легка Аліна Юріївна

Управління інфраструктури та капітального будівництва Славутицької міської ради

Центральна площа, 7, каб. 424, м. Славутич, Київська область.                              

+380951294722

alina.legkaya@ukr.net    

08 жовтня 2019