Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Cлавутицька міська громада
Новини Славутича
З 9 вересня арт-резиденції «Сюрреалізм у просторі постмодернізму Славутича» запряцювала у нашому місті
10.09.2019

Сесію знайомств для резидентів відкрив міський голова Славутича Юрій Фомічев, а куратор проекту Віктор Гриза розповів про кожного  митця та познайомив з командою організаторів арт-резиденції.

Для учасників проекту екскурсовод Христина Бельченко організувала  екскурсію по місту та краєзнавчому музеї. У Соціально-психологічному центрі та Дитячій школі мистецтв   Марія та Юрій Расіни провели майстер-класи живопису семантичного сюрреалізму для дітей,  учасників АТО та їх родин.   А у холі Палацу дітей та молоді відкрилась виставка дитячого малюнку «Мій Славутич у 3000 році».

З вівторка розпочався  пленер у Чорнобильській зоні відчуження. У Центрі комплексної реабілітації дітей з інвалідністю та осіб з інвалідністю «БлагоДар» теж відбувся  майстер-клас  з живопису семантичного сюрреалізму.

Нагадуємо, що проект реалізує КП «Агентство регіонального розвитку» Славутицької міської ради у співпраці з відділом культури, національностей та релігії Славутицької міської ради за підтримки виконавчого комітету Славутицької міської ради в рамках програми Уряду та Міністерства культури України «Малі міста - великі враження».

Інформація  із сторінки  арт-резиденції: facebook.com/SlavutychSurrealism/

Далі буде…