Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Cлавутицька міська громада
Новини Славутича
Звернення до учасників Арт-резиденції міського голови м.Славутича Юрія Фомічева
10.09.2019

Наймолодше місто сучасної України вітає вас!
Славутич – місто нових ідей! Славутич – це ідеальне місто для зустрічей митців! Воно підтримує амбітні ініціативи, реалізує сміливі дії та інвестиційні проекти для використання потенціалу культурної та креативної, туристичної, спортивної та наукової індустрій. Місто пост-катастрофи вже перетворюється на місто-резиденцію унікальних за змістом та формою подій, а славутицька громада прагне розвитку та відкрита до нових ідей.

Однією з таких ідей є Арт-резиденція «Сюрреалізм у просторі постмодернізму Славутича», що реалізується КП «Агентство регіонального розвитку» Славутицької міської ради у співпраці з відділом культури, національностей та релігії за ідеї художника Юрія Расіна завдяки програмі Уряду та Міністерства культури України «Малі міста – великі враження».

Маючи унікальний історичний контекст з урбаністичним, архітектурним контентом, Славутич також є новою культурно-туристичною, науковою позначкою на карті, центром туристичної Дестинації «Славутич – Чорнобиль», яка дозволяє гостям цієї місцевості отримати неймовірні враження. Це регіон, який повинен відвідати кожен!

Славутич – місто-атомоград, останнє ідеальне планове місто, місто ліквідаторів та свідків однієї з найстрашніших подій в історії людства. 26 квітня 1986 року – найтрагічніша дата в історії планети Земля: на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС, майже в центрі Європи, сталася найбільша у світі техногенна катастрофа. Славутич побудований після Чорнобильської катастрофи. Будівництво нового сучасного міста Славутича, замість забрудненої радіацією та непридатної до життя Прип’яті, стало пам’яткою взаємодопомоги та дружби народів.

Прогуляйтеся містом, щоб насолодитися унікальною архітектурою, комфортом, чистотою простору. Команди архітекторів та будівельників з восьми республік Радянського Союзу залишили містянам унікальну архітектурну спадщину – кожний з 14 кварталів українського Славутича має національний колорит, автентичні будівельні техніки та матеріали. Рожевий туф та мангали у Єреванському кварталі, азербайджанські арабески, ковані торшерні ліхтарі у Невському та авторські скульптурні групи, загальна вишукано-стримана забудова всього міста… Навкруги вас всюди будуть мрійливо шурхотіти сосни, зберігаючи ваш особистий затишок поряд з лісом і природою…

Приїздіть до Славутича - за непересічною атмосферою, творчим натхненням та новими ідеями!

Юрій Фомічев
Міський голова Славутича

#Всетількипочинається #МаліМістаВеликіВраження
#ДивисьУкраїну #СюрСлавутич19​