Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Cлавутицька міська громада
Новини Славутича
Делегація зі Славутича взяла участь у Днях популяризації економічного розвитку
13.08.2019

Снимок.JPG
ЕНЕРГІЯ ПІДПРИЄМНИЦТВА - УСПІХ ГРОМАДИ

 

ДНІ ПОПУЛЯРИЗАЦІЇ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ

В ЛЮБЕЦЬКІЙ ОБ’ЄДНАНІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ

в рамках реалізації заходів грантового проекту Європейського Союзу «План місцевого економічного розвитку: Славутич - драйвер росту відкритої та вільної економіки регіону»

 

9-10 серпня 2019 року Любецькою селищною радою Ріпкинського району Чернігівської області спільно з виконавчим комітетом Славутицької міської ради та фахівцями з реалізації грантового проекту ЄС вперше проведено Дні популяризації економічного розвитку в аграрній сфері, в яких прийняло участь більше 200 учасників з міста Славутича, Любецької та Михайло-Коцюбинської об’єднаних громад.

Учасників та гостей даного заходу щиро привітав голова Любецької селищної ради Сергій Пінчук, який зазначив, що Любецька громада завжди відкрита до співпраці та зацікавлена у впровадженні нових ініціатив, що сприяють економічному зростанню.

Тарас Молочко – директор регіонального фонду підтримки підприємництва по Чернігівській області презентував діяльність Центру підтримки підприємництва та основні напрямки обласної програми розвитку малого і середнього підприємництва. Керівники Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації Василь Жук та Андрій Бардаков. презентували можливості сільськогосподарської кооперації, що є основою економічного росту громади. Юлія Стельмах - спеціаліст сектору економічного розвитку та інвестицій Любецької громади презентувала результати конкурсу на розробку логотипу громади.

Гості зі Славутича, перший заступник міського голови – Віктор Шевченко подякував за тісну співпрацю та висловив впевненість в подальшому економічному розвитку партнерських громад, директор Фонду підтримки підприємництва - Анна Вершигора розповіла про практичне впровадження програм підтримки підприємництва за сприянням міської влади, директор комунального підприємства «Агентство регіонального розвитку» - Арина Старовойтова провела он-лайн презентацію інвестиційного порталу «Славутич-Чернігівський регіон», а досвідчений тренер - Віктор Одиниця провів надзвичайно цікавий та корисний тренінг «Бізнес навички - інструмент особистісного розвитку».

Учасники також завітали «на гостини» до села Тараса Шевченка, де працювало містечко майстрів, проведено арт – тренінг для маленьких мешканців громади «Щаслива родина-щаслива громада», креативні конкурси серед підприємців та мешканців громади «Найсмачніший вареник» та «Кращий крафтовий виріб» та організовано пізнавальну екскурсію на елеватор агро-фермерського підприємства європейського рівня ТОВ «Шевченка». Дні популяризації завершились урочистостями, в яких прийняли участь аматорські та художні колективи партнерських громад.

Плідна співпраця між громадами, започаткована після підписання Меморандуму про співпрацю між м.Славутич, Любецькою та Михайло-Коцюбинською об’єднаними громадами успішно триває, а цікава ініціатива проведення Днів популяризації економічного розвитку продовжується та перетворюється на добру традицію.

Наступні Дні популяризації економічного розвитку у сфері туризму в Любецькій об’єднаній громаді відбудуться 16-17 серпня 2019 року одночасно з проведенням фестивалю слов’янської культури «Київська Русь».

Запрошуємо славутичан відвідати ці цікаві та пізнавальні заходи.

 

Команда з реалізації

грантового проекту ЄС

в м.Славутичі