Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Cлавутицька міська громада
Новини Славутича
Програми «U-LEAD з Європою» покращення якості надання адміністративних послуг для населення
12.06.2019

В рамках реалізації грантового проекту «U-LEAD з Європою» 10 червня в Славутиче стартувала тренінгова програма для працівників Центру надання адміністративних послуг. Для участі в тренінгах залучені, керівники управлінь, відділів та служб виконавчого комітету, які є суб’єктами надання адміністративних послуг, а також працівники департаменту БТІ КП АРР.
    Програма тренінгів розкриває теми ролі органів місцевого самоврядування в наданні послуг мешканцям громади; належної організації надання адміністративних послуг; порядку надання адміністративних послуг і їх якості; особливості надання окремих груп послуг, а також ділової етики та взаємодії з відвідувачами центрів надання адміністративних послуг.
Програма тренінгів складається з 5 модулів та розрахована на 7 робочих днів.
    Особлива увага приділяється модулю  щодо ділової етики, який розкриває основні стандарти комунікації з відвідувачами ЦНАП – підґрунтя для надання якісних послуг. Завдяки здобутим навичкам працівники можуть організувати комфортну робочу атмосферу як для відвідувачів, так і для колективу ЦНАП.
    Якість надання послуг, в першу чергу, залежить від співробітників ЦНАП. Саме тому навчання персоналу та підвищення його кваліфікації є надзвичайно важливим для функціонування Центру надання адміністративних послуг.