Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Cлавутицька міська громада
Новини Славутича
Славутич долучився до Європейського тижня сталої енергії
12.06.2019

Цього року Славутич вже вчетверте долучається до Європейського тижня сталої енергії (EUSEF) 06 – 07 червня 2019 року було оголошено Днями сталої енергії у м. Славутичі.
В рамках Програми заходів до Днів сталої енергії у м. Славутичі відбулася низка подій, організаторами яких виступили департамент енергоменеджменту та департамент стратегічного розвитку та підтримки підприємництва КП «Агентство регіонального розвитку» за підтримки Славутицької міської ради, відділу культури, національностей та релігій, управління освіти і науки, відділу молоді та спорту, Клуб активного відпочинку «Райдер Ікс». Спонсором тематичних подарунків учасникам виступило ТОВ «Екоенергогенерація» та ТОВ ВКФ АДІ.
31 травня – 06 червня пройшло онлайн-анкетування серед славутичан «Ставлення громадськості до питань енергоефективності та енергозаощадження». Результати було презентовано під час Відкриття Днів сталої енергії в Офісі підтримки громадських ініціатив.
06 червня в Офісі підтримки громадських ініціатив відбулося урочисте відкриття Днів сталої енергії у м. Славутичі за участі представників Славутицької міської ради, ОСББ Бакинського та Київського кварталів та ініціативних груп багатоповерхових будинків, КП «Агентство регіонального розвитку», КП «Житлово-комунальний центр», Ощадбанку та Укрсибанку. Відкрита дискусія щодо енергетичного майбутнього Славутича та політики сталого енергетичного розвитку, фонду енергоефективності та підтримки населення щодо впровадження енергозбережувальних заходів відбулася в форматі жвавого обговорення, були окреслені подальші спільні плани влади та громади.
Цього ж дня колектив КП «Агентство регіонального розвитку» та інші підприємства міста підтримали ініціативу проведення Зеленого дня, зменшивши обсяг використання канцелярського паперу з метою збереження природних ресурсів. Ввечері за підтримки 86:Кіноклуб простонеба відбувся показ документального фільму «Зміни клімату – факти / Climate Change — The facts». Режисер фільму, натураліст та вчений Девід Аттенборо висвітлює наслідки змін клімату, з якими людство стикається вже зараз і розповідає про те, що нашу планету чекає в майбутньому.
07 червня у міському парку для охочих дітлахів пройшло відкрите заняття від Дитячої технічної студії «Знайомся – чиста енергія!» з конструювання з елементами джерел відновлювальної енергії та тематична гра-естафета «Сортування сміття», організована департаментом енергоменеджменту КП «Агентство регіонального розвитку». На сцені упарку пройшло урочисте нагородження переможців загальноміських конкурсів екологічного спрямування «Чарівний дивосвіт лікарських рослин», «Птахи нашого двору», «Збережи ялинку», «Відновлювальна енергія – наше майбутнє» та екологічного челенджу до Дня Землі, що були проведені у закладах системи освіти та культури міста.
Ввечері цього ж дня відбувся Нічний велопробіг від Клубу «Rider X». Аби привернути увагу до здорового способу життя, а головне - популяризації екологічно чистого виду транспорту – велосипеду, за традицією вулицями міста проїхала велосипедна колона.
Тиждень сталої енергії у Славутичі відбувся! Дякуємо усім, хто приєднався до цієї європейської ініціативи.
#кпарр #енергоменеджмент #розвиток #славутич