Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Cлавутицька міська громада
Новини Славутича
Короткі новини із міських нарад
14.05.2019

У понеділок, 13 травня міський голова Юрій Фомічев провів наради з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету та Славутицької міської ради; оргкомітетом з підготовки до Дня міста та загальноміську нараду з питань забезпечення життєдіяльності міського господарства. До Дня міста (у цьому році це 1 червня) готується активна програма для славутичан, відбуеться і традиційна хода. Міський голова звернувся до керівників комунальних підприємств, установ міста, приватних підприємців, орендарів потурбуватися про зовнішній вигляд закладів і при потребі провести відповідні роботи. Адже благоустрій (ремонт доріг, тротуарів, впорядковані газони, озеленення) є важливим елементом зовнішнього вигляду Славутича.

На нараді керівнику КП «Славутич Електромережі» поставлено завдання максимально відновити зовнішнє освітлення. Вже підписані 2 договори Київською ОДА на реконструкцію зовнішнього освітлення у Єреванському, Тбіліському, Бєлгородському кварталах. Найближчим часом підрядники розпочнуть роботу. У цьому році необхідно розпочати реконструкцію зовнішнього освітлення у Центральному парку. Потребує і ремонту Центральна площа. Після проведеного архітектурного конкурсу, обговорення з громадою та визначенням зовнішнього вигляду площі, на наступний рік розпочнеться і ця роботу, яка потребує значних коштів.

Звернув увагу міський голова і на вчасне виконання міських програм, які реалізуються по програмно-цільовому методу. По деяким програмам роботи не розпочалася і не проведено жодної закупівлі. Головним розпорядникам коштів необхідно контролювати і вчасно виконувати поставлені завдання.

Продовжується участь Славутича у різних конкурсах. Готуються два проекти на конкурс «Малі міста – великі враження», що проводиться Міністерством культури. Подана конкурсна заявка на реконструкцію басейну «Дельфін» до Міністерства молоді та спорту.
Викликає занепокоєння у громаді і нові методи, розповсюдження наркотиків. Це явище необхідно зупинити і міська влада готова допомагати поліції (використання діючих відеокамер та встановлення нових). У свою чергу керівництво Славутицького відділення поліції повідомило, що робота ведеться і цим займаються відповідні підрозділи Головного управління, а славутичанам правоохоронці будуть вдячні за будь-яку надану інформацію з цього приводу.

За тиждень до міського відділення поліції надійшло 62 повідомлення. Зареєстровано 2 крадіжки, 53 адміністративних правопорушень, 12 осіб притягнуто до відповідальності за розпиття спиртних напоїв, 13 пішоходів – за порушення правил дорожнього руху.
Директор КП «ЖКЦ» Юрій Юрченко наголосив, що від вчасної сплати за комунальні послуги залежить якість життя самих славутичан. За перший квартал покращилася ситуація з платежами за спожиті комунальні послуги. Рівень сплати склав 92% за обслуговування, управління багатоквартирними будинками, 75% – за теплопостачання, 90% – за водопостачання та водовідведення.

На нараді міський голова представив нового директора КП «УЖКГ» Дмитра Тушева з яким підписано контракт. Привітав також і Олександра Демідова, якому Указом Президента України №188/2019 від 4 травня 2019 року «Про відзначення державними нагородами України» присвоєно звання «Заслужений журналіст України».

За інформацією міської лікарні проведено торги щодо закупівлі медичного обладнання, програма «Медстар» працює у штатному режимі, запрацював кабінет невідкладної медичної допомоги, аптеки почали працювати за електронними рецептами. Міністерством охорони здоров’я скасовані вікові обмеження на безоплатну вакцинацію від кору, а від дифтерії і правця призначається не лише дітям, а і дорослим.
Більше інформації про загальноміську нараду за посиланням www.youtube.com (канал slavutich mvk)