Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Cлавутицька міська громада
Новини Славутича
Енергоменеджмент в комунальних установах та підвищення енергоефективності
14.05.2019

13 травня 2019 р. о 10.00 у конференц-залі «Офісу підтримки громадських ініціатив» пройшов семінар-тренінг «Енергоменеджмент в комунальних установах. Підвищення енергоефективності». Тренінг був організований департаментом енергоменеджменту КП «Агентство регіонального розвитку» Славутицької міської ради.
На тренінгу були присутні представники бюджетних закладів м. Славутич, насамперед, персонал, який безпосередньо задіяний в процесі енергоменеджменту комунальних установ.
Під час заходу енергоменеджер Олена Оргунова розповіла про технічні особливості енергомоніторингу, а також надала дуже багато корисних рекомендацій, як за невеликі кошти зменшити споживання води, тепла та електрики, та підвищити температуру у приміщенні. Журавська Галина, начальник департаменту енергоменеджменту, ознайомила присутніх з результатами функціонування системи енергоменеджменту у комунальних установах Славутича за останні 4 роки, та докладно пояснила методику аналізу енергоспоживання та формування звітів.
Учасникам тренінгу сподобалася ідея проведення подібних зустрічей, під час яких можна ознайомитися з діяльністю у сфері енергоефективністі у місті та дізнатися нову інформацію щодо зберігання енергії та гроші.
                                                                              КП «Агенство регіонального розвитку»