Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Cлавутицька міська громада
Новини Славутича
Про призов на строкову військову службу
15.03.2019

​Відповідно до наказу військового комісара Славутицького міського військового комісаріату від 12.03.2019 № 13 «Про призов громадян міста Славутича на строкову військову службу у квітні-червні 2019 року» усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобовʼязані прибути до Славутицького міського військового комісаріату за адресою: Київська область, місто Славутич, вулиця Героїв Дніпра, 2 у визначений для них час, маючи при собі документи, що зазначені у повістці. Громадяни, які не отримали особистих повісток, зобовʼязані прибути в міський військовий комісаріат до 01 квітня 2019 року маючи при собі документи, які посвідчують особу.

Виклику на призовну комісію підлягають громадяни України чоловічої статі 1992-1999 року народження, яким в період чергового призову виповнилось 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку, у яких закінчилось право на відстрочку від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу з різних обставин.

Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території міста Славутича, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та зʼявитись у міський (районний) військовий комісаріат для проходження призовної комісії. 

Громадяни, які ухиляються від призову та не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

На підставі Закону України  „Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ, організацій та навчально-виховних закладів, незалежно від підпорядкування і форм власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.Військовий комісар

Славутицького  міського військового комісаріату

підполковник                                           Ю.БУЯЛО