Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Cлавутицька міська громада
Новини Славутича
Славутицький міський військовий комісаріат проводить набір військовозобов’язаних,
13.03.2019

Славутицький міський військовий комісаріат проводить набір військовозобов’язаних, призовників та жінок на військову службу за контрактом у Збройних Силах України

     Гідне щомісячне грошове забезпечення військовослужбовця за контрактом (з 2019 року: Сухопутні війська від 10 000 грн, Десантно-штурмові війська від 11 000 грн, Сили спеціального призначення від 12 000 грн.). Гарантоване підвищення грошового забезпечення у ході просування по службі. Додаткова щомісячна виплата за участь в операції об’єднаних сил (ООС). Після укладення першого контракту військовослужбовцям виплачується одноразова грошова винагорода (в залежності від встановленого Урядом прожиткового мінімуму) в розмірах:
-    особам рядового складу – вісім розмірів прожиткового мінімуму;
-    особам сержантського і старшинського складу – дев’ять розмірів прожиткового мінімуму;
-    особам офіцерського складу – десять розмірів прожиткового мінімуму.
Щорічна грошова допомога на оздоровлення.
Щорічна грошова допомога на вирішення соціально-побутових питань.
     Соціальний пакет:
Безоплатне забезпечення речовим майном.
Харчування за рахунок держави.
Безоплатна медична допомога військовослужбовцям у військових медичних закладах.
Пільгове  санаторно-курортне лікування військовослужбовців та членів їх сімей.
Виплата грошової компенсації за піднаймом житла.
     За військовослужбовцем військової служби за контрактом зберігається місце роботи, посада та середньомісячна заробітна плата за рахунок державного бюджету.
     Строки контракту:
на 3 роки – для осіб рядового складу;
від 3 до 5 років – для осіб сержантського і старшинського складу;
від 1 до 10 років – під час дії особливого періоду для військовослужбовців за їх бажанням строк проходження військової служби за новим контрактом може бути продовжено, але не більш ніж до досягнення граничного віку (60 років) перебування на військовій службі;
на 6 місяців – для військовослужбовців строкової військової служби та військовослужбовців призваних під час особливого періоду, які вислужили встановлені терміни військової служби, осіб звільнених з військової служби під час дії особливого періоду.
     Додаткові стимули:
Кар’єрне зростання.
Участь у міжнародних операціях з підтримки миру і безпеки.
Можливість безкоштовного вивчення іноземної мови.
Надання статусу учасника бойових дій.
Виділення земельних ділянок під будівництво та пільги для військовослужбовців (учасників ООС) та членів їх сімей.
     Освіта:
Після укладення другого контракту – право отримати вищу освіту заочно у вищих військових навчальних закладах (споріднену з цивільною) без відриву від служби за рахунок держави.
     Пенсійне забезпечення:
Значно вище ніж у цивільному секторі розмір пенсійного забезпечення та можливість його отримання за вислугою років (а не при досягненні пенсійного віку).
     Щорічна відпустка – не менше 30 календарних днів (матеріальна допомога на оздоровлення).
     Бойова підготовка за удосконаленою, сучасною програмою з інтенсивною часткою практичних занять на бойовій техніці, стрільбами, тощо.

     Умови прийму: вік від 18 до 60 років, громадяни призовного віку, які не проходили строкову військову службу, повинні мати освіту не нижче середньої (11 класів), позитивна характеристика з останнього місця роботи, служби чи навчання.

     Бажаючі проходити військову службу за контрактом на посадах рядового, сержантського і старшинського складу можуть звернутися за адресою: Славутицький міський військовий комісаріат, Київська обл., м. Славутич, вул. Героїв Дніпра ,2.Тел. 2-03-08, 2-03-10 (каб. №5)