Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Cлавутицька міська громада
Новини Славутича
До уваги учасників АТО!
04.03.2019

Наказом управління соціального захисту населення Славутицької міської ради № 7 від 01 березня 2019 року Товариство з обмеженою відповідальністю «Санаторій «Токарі» включено до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації.
ТОВ «Санаторій «Токарі» знаходиться за адресою: Сумська область, м. Лебедин, с. Токарі, вул. Санаторна, 96.
Санаторій «Токарі» розташований у мальовничому, екологічно чистому куточку Лебединщини, поряд з м. Лебедин, у поймі річки Псел, у сосновому лісі. На території санаторію функціонує тренажерний зал та комплексний басейн.
Розміщення у 2-місних номерах з усіма комунальними зручностями з цілодобовим холодним та гарячим водопостачанням. Корпуси одно та двоповерхові. В кожному номері наявні телевізор та холодильник.
Санаторій забезпечує надання послуг із психологічної реабілітації в окремих кімнатах для індивідуальної роботи та групової роботи.
Послуги із психологічної реабілітації передбачають психологічну просвіту, індивідуальне консультування, підбір методів психологічної реабілітації, психологічну допомогу (терапію), групову терапію, психологічну корекцію та проектування майбутнього, профілактику та запобігання кризовим явищам психологічного стану людини.
За більш детальною інформацією просимо Вас звертатися до управління соціального захисту населення Славутицької міської ради за адресою:               м. Славутич, Центральна площа, 7 каб.№ 110, або за тел.: 3-01-12.