Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Cлавутицька міська громада
Новини Славутича
Зустріч добросусідів: Хіросіма - Славутич
28.02.2019

27 лютого в Офісі підтримки громадських ініціатив КП «Агентство регіонального розвитку» за сприяння ГО "Добросусіди" та ГО "Товариство ветеранів ЧАЕС м.Славутич" відбулася зустріч славутичан з професором Hiroshima Peace Institute Hiroshima City University Робертом А. Джакобсом.
Професор Джакобс цікавиться проблемами осіб, які пережили катастрофи, пов"язані з атомними вибухами. Славутичани Олександр Сухецький, Віля Прокопов, Жанна Акушевич ділилися спогадами про перші дні після аварії на ЧАЕС - звучали зворушливі особисті розповоді про пережите, ентузіазм ліквідаторів у перші години аварії та її наслідки для світу, України, Славутича.
Після майже 3-х годинної розмови, професор Джакобс відвідав Краєзнавчий музей м.Славутича та ЧАЕС, а також здійснив екскурсію по вечірньому Славутичу.
Вже у квітні 2019 року під час ІV Міжнародної конференції «Проблеми зняття з експлуатації об’єктів ядерної енергетики та відновлення навколишнього середовища» INUDECO 19, учасники конференції матимуть змогу прослухати скайп-виступ професора Джакобса.
Дякуємо Льолі Філімоновій (м.Київ) за чудову нагоду розповісти по-добросусідськи про наше рідне місто гостю з Японії. Окрема подяка голові ГО "Товариство ветеранів ЧАЕС м.Славутича" Лідії Клімовій та директору музею Євгену Алімову.