Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Cлавутицька міська громада
Новини Славутича
Перемоги славутицьких спортсменів
26.02.2019


16 лютого 2019 року у м. Біла Церква відбувся Фестиваль Київської області з художньої гімнастики пам’яті М.М. Жирного «Айседора».
Славутицькі гімнастки взяли участь у показовому виступі та особистих змаганнях. Результати: І місце – 1, ІІ місце – 1, ІІІ місце – 5.

17 лютого 2019 року у м. Чернігів відбувся Чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики.
Славутицькі гімнастки в умовах високої конкуренції продемонстрували гарний результат: ІІ місце - 2.
Тренер-викладач відділення художньої гімнастики КДЮСШ м. Славутича Кабак Н.О.

21 лютого у м. Славутичі на базі ФОК «Богатир» відбувся відкритий Кубок м. Славутича з важкої атлетики, в якому взяли участь 42 спортсмени (з них 4 дівчини).Чемпіонами у своїх вагових категоріях стали: 11 чоловіків та 3 дівчини.Тренери-викладачі відділення з важкої атлетики КДЮСШ м. Славутича Каленський Ю.П. та Зубець Г.С.

21-23 лютого у м. Бровари проходив Чемпіонат Київської області з боксу серед молоді 2001-2002 р.н., дорослих 2000 р.н. та старших, в якому взяли участь 2 славутицькі спортсмени. За результатами змагань Домнін Марк (2002 р.н.) посів І місце. Тренер-викладач відділення боксу КДЮСШ м. Славутича Глущенко І.М.

22 лютого 2019 року на базі басейну «Лазурний» відбувся Чемпіонат міста з плавання пам’яті Героїв Чорнобиля, в якому взяли участь 162 спортсмени з м. Чернігова та м. Славутича. За результатами змагань славутицькі плавці отримали: в особистих змаганнях – 22 золоті медалі, 11 – срібних та 8 бронзових; в естафетному плаванні перемогли 9 із 10 естафет. Тренери-викладачі відділення з плавання КДЮСШ м. Славутича Верхольотова Н.М., Титова А.О. та Дурицька Т.О.

 22-24 лютого  у  Славутичі на базі СК «Олімпієць» проходив відкритий Чемпіонат міста з міні-футболу серед юнаків 2009 р.н. і молодших, присвячений пам’яті Героїв Небесної Сотні. У змаганнях взяли участь 16 команд (217 учасників) з міст: Київ (4 команди), Житомир, Конотоп (2 команди), Ніжин, Чернігів (3 команди), Сновськ, Семенівка, Речиця (Білорусь) та Славутич (2 команди). Вітаємо спортсменів та їх тренерів Зуя Вадима Анатолійовича та Бойка Віктора Миколайовича з призовим ІІ місцем (команда «КДЮСШ») і бажаємо подальших звершень та перемог!
23-24 лютого 2019 року у Чехії двоє спортсменів зі Славутича на Міжнародному турнірі з дзюдо вибороли ІІ (Гоман Христина) та ІІІ (Терехов Іван) місця. Тренери-викладачі відділення з дзюдо КДЮСШ м. Славутича Копилов О.Г. та Шаніна Л.М.


Відділ молоді та спорту
виконавчого комітету Славутицької міської ради