Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Cлавутицька міська громада
Новини Славутича
Запрошуємо славутичан на круглий стіл щодо надання пропозицій до переліку об’єктів соціального призначення
25.02.2019

Відповідно до Закону України «Про поводження з відпрацьованим ядерним паливом щодо розміщення, проектування та будівництва центрального сховища відпрацьованого ядерного палива реакторів типу ВВЕР вітчизняних атомних електростанцій» укладено договір між ДП «НАЕК» Енергоатом» та Київською обласною державною адміністрацією.

2 березня о 10:00 у залі засідань виконавчого комітету Славутицької міської ради відбудеться круглий стіл щодо надання пропозицій до переліку об’єктів соціального призначення, на спорудження (будівництво) яких спрямовуються кошти в обсязі 10 відсотків загальної кошторисної вартості будівництва централізованого сховища для зберігання відпрацьованого ядерного палива реакторів типу ВВЕР вітчизняних атомних електростанцій.

Славутичани зможуть надати та обговорити пропозиції про об’єкти соціально призначення міста, що потребують реконструкції (капітального ремонту), будівництва.

Пропозиції можна надіслати до 12:00 28 лютого на адресу Управління інфраструктури та капітального будівництва UIKB@slav.gov.ua

Телефон для довідок: 3-00-70; 3-00-11*180, *189.
З пропозиціями переліку можна ознайомитися за посиланням: http://e-slavutich.gov.ua/…/DepartmentUrbanDevelopmentArchi…​