Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Cлавутицька міська громада
Новини Славутича
​Обдаровані діти Славутича продемонстрували високий результат
19.02.2019

 

У понеділок на загальноміській нараді начальник управління освіти і науки Наталія Швець звітувала про результати ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Всього від навчальних закладів міста було представлено 39 учасників, 28 з яких посіли призові місця на олімпіадах з різних дисциплін:

·        Екологія

І місце – Лутченко Вікторія, учениця 10 класу Славутицького ліцею

(вчитель біології Артем’єва Ірина)

·        Українська мова та література

ІІ місце – Куліш Софія, учениця 11 класу Славутицького ліцею

ІІІ місце – Орел Ангеліна, учениця 9 класу Славутицького ліцею

(учителі української мови та літератури Бондаренко Людмила, Гавриш Тетяна)

·        Історія

ІІІ місце – Бегун Анна, учениця 8 класу Славутицького ліцею

ІІІ місце – Гавриш Тетяна, учениця 9 класу Славутицького ліцею

(учитель історії Курач Людмила)

·        Математика

ІІІ місце – Райський Богдан, учень 7 класу Славутицької ЗОШ №1 (учитель Шевченко Олена)

ІІІ місце – Македон Тетяна, учениця 9 класу Славутицького ліцею (учитель Березовська Оксана)

·        Біологія

І місце – Бабич Катерина, учениця 10 класу Славутицького ліцею

ІІ місце – Каранда Ольга, учениця 9 класу Славутицького ліцею

ІІ місце – Куліш Софія, учениця 11 класу Славутицького ліцею

ІІІ місце – Андрєєв Ілля, учень 8 класу Славутицького ліцею

(учителі біології Артем’єва Ірина, Рафаловська Наталія)

·        Астрономія

ІІІ місце – Захарчук Наталія, учениця 11 класу Славутицького ліцею

(учитель фізики та астрономії Полулях Тетяна)

·        Хімія

ІІ місце – Андрєєв Ілля, учень 8 класу Славутицького ліцею

ІІІ місце – Січко Надія, учениця 10 класу Славутицького ліцею

ІІ місце – Куліш Софія, учениця 11 класу Славутицького ліцею

ІІІ місце – Базилєв Іван, учень 9 класу Славутицького ліцею

(учитель хімії Микитенко Ірина)

·        Інформатика

ІІ місце – Шам Роман, учень 8 класу Славутицького ліцею

ІІ місце – Романін Анатолій, учень 9 класу Славутицького ліцею

ІІІ місце – Лисенко Поліна, учениця 10 класу Славутицького ліцею

ІІІ місце – Захарчук Наталія, учениця 11 класу Славутицького ліцею

(учителі інформатики Шаповал Володимир, Рудик Олександр)

·        Географія

ІІ місце – Неділя Ігор, учень 8 класу Славутицького ліцею

ІІІ місце – Рамуль Анастасія, учениця 9 класу Славутицького ліцею

ІІІ місце – Мартиненко Радмила, учениця 10 класу Славутицького ліцею

ІІІ місце – Сай Аліна, учениця 11 класу Славутицького ліцею

(учителі географії Живець Юрій, Леонова Людмила)

·        Англійська мова

І місце – Фомічев Єгор, учень 10 класу Славутицького ліцею

ІІ місце – Куліш Софія, учениця 11 класу Славутицького ліцею

( учителі англійської мови Соловйова Наталія, Зінченко Валентина)

·        Російська мова та література

І місце – Іванова Анастасія, учениця 11 класу Славутицького ліцею

(учитель російської мови Нечай Тетяна)

·        Інформаційні технології

ІІІ місце – Базилєв Іван, учень 9 класу Славутицького ліцею

(учитель інформатики Рудик Олександр)

Щиро вітаємо учнів, педагогів, батьків! Бажаємо успіхів та подальших здобутків у інтелектуальних змаганнях!