Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Cлавутицька міська громада
Новини Славутича
Актуально про декларування
15.02.2019

 

01.01.2019 розпочався черговий етап подання електронних декларацій осіб уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) особи , зазначені у пункті 1, підпунктах «а» і «в» пункту 2, підпункті 5 частини першої статті 3 цього Закону, зобов’язані щорічно до 01 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб – сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функції держави або місцевого самоврядування (далі - декларація), за минулий рік за формою, яку визначає Національне агентство.

З метою належної підготовки до чергового етапу електронного декларування, рекомендуємо виконати такі дії:

 

1.      Отримати електронний цифровий підпис (далі - ЕЦП) в одному з акредитованих центрів сертифікації ключів (далі - АЦСК). Якщо у вас вже є ЕЦП то необхідно перевірити строк його дії.

2.      Зареєструвати персональну електронну поштову скриньку (у разі її відсутності) або ж перевірити вже існуючу на відсутність обмежень (окремі поштові сервери у домені .ru).

3.      Необхідно зібрати інформацію про доходи, майно та інше Вашу та членів Вашої сім’ї.

4.      Заповнити саму декларацію (повідомлення про суттєві зміни в майновому стані).

5.      Після подачі декларації на вказану поштову скриньку Вам має прийти лист підтвердження про успішну подачу декларації. У разі відсутності такого листа -  декларація вважається не поданною, тому будьте уважні.

Додатково інформуємо про те, що на офіційному веб-сайті НАЗК (https://nazk.gov.ua) у розділі «Декларування» Ви можете ознайомитись із Рекомендаціями при роботі з Реєстром, відповідями на поширені питання при роботі з Реєстром та іншими матеріалами з питань електронного декларування, пам’ятка декларанту, відео-роз’яснення щодо заповнення електронних декларацій (доступні за посиланням goo.gl/75zAWU).

Крім того, 21.01.2019 розпочався онлайн-курс «Декларуй доброчесно!» (реєстрація на онлайн-курс доступна за посиланням goo.gl/423CoV), покликаний допомогти кожному правильно заповнити електронну декларацію.

У разі виникнення проблем технічного характеру Ви можете звернутись до служби технічної підтримки НАЗК за тел. +38(044)200-06-94 або адресою електронної пошти support@nazk.gov.ua.

Наголошуємо, що подати електронну декларацію необхідно до 01.04.2019 (несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, -  тягне за собою накладення штрафу від 850 до 1700 гривень за ч. 1 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

 

Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції

виконавчого комітету Славутицької міської ради

Топчій К.А.​