Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Cлавутицька міська громада
Новини Славутича
День відкритих дверей у ЦНАП
12.02.2019

12 лютого 2019 року Славутицькою міською філією Київського обласного  центру зайнятості був проведений День відкритих дверей на виробництві для управління адміністративних послуг виконавчого комітету Славутицької міської ради.
Захід був проведений у приміщенні Центру надання адміністративних послуг.
Тетяна Рилова, начальник управління повідомила, що  Центр надання адміністративних послуг почав здійснювати свою діяльність за принципом «єдиного вікна» в 2017 році. Сьогодні Центр надання адміністративних послуг надає 184 адміністративні послуги.
На даний час пропонується робота за наступними  вакансіями: державний реєстратор відділу державної реєстрації, адміністратор відділу адміністрування та дозвільних процедур.
Тетяна Рилова поінформувала присутніх про умови прийому на роботу в управління, про вимоги до майбутніх працівників, ознайомила з функціями та посадовими  обов’язками працівників управління. Відмітила, що велика увага приділяється підвищенню рівня професіоналізму та обізнаності адміністраторів щодо надання адміністративних послуг.
Участь у заході взяли 9 безробітних, які перебувають на обліку у Славутицькій філії Київського обласного центру зайнятості. Шукачі роботи мали змогу безпосередньо поспілкуватись з керівником управління, отримати відповіді на питання стосовно вимог до рівня освіти, досвіду роботи, графіку роботи, відпочинку, відпусток тощо.
По закінченню заходу дві особи залишили свої резюме та були спрямовані до працівників кадрової служби для подальшої участі у конкурсі.
Під час робочої зустрічі з начальником управління адміністративних послуг були обговорені шляхи укомплектування вакансій, досягнуто домовленості щодо продовження співпраці та взаємодії із службою зайнятості.
Підводячи підсумки, організатори та учасники Дня відкритих дверей на виробництві відзначили, що проведення даного заходу наближує шукачів роботи до роботодавця, мотивує до активного пошуку роботи та  сприятиме вирішенню кадрових потреб роботодавця.

Галина Лайко,
 провідний фахівець з питань зайнятості
 сектору взаємодії з роботодавцями
Славутицької міської філії
Київського обласного центру зайнятост