Cлавутицька міська громада
Новини Славутича
Відбувся міський турнір з міні-футболу серед учасників АТО
12.02.2019

9 лютого  у  Славутичі СК «Олімпієць» відбувся традиційний Відкритий міський турнір з міні-футболу серед учасників АТО «Кубок міського голови». У змаганнях брали участь 4 команди: Ріпкинського р-ну, Менського р-ну, м. Чернігова та в/ч 3041 м. Славутича.
Відкрив змагання міський голова Юрій Фомічев, який привітав учасників та побажав їм чесної та завзятої гри.
За результатами змагань найзавзятішими стали спортсмени команди м. Чернігова – вибороли перемогу. Друге місце посіла команда Менського р-ну, а ІІІ місце – команда в/ч 3041 м. Славутича.
На урочистій церемонії нагородження був присутній депутат Славутицької міської ради Костянтин Джалалян, який привітав всіх учасників змагань. Переможці та призери були нагородженні кубками, грамотами та медалями.
Дякуємо організаторам турніру – Соціально-психологічному центру м. Славутича, який традиційно залучає учасників АТО до спортивних заходів нашого міста.