Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Cлавутицька міська громада
Новини Славутича
З 8 по 11 травня у Славутичі відбудеться І Міжнародний фестиваль людей поважного віку GOLDenFest
08.02.2019

 Місією фестивалю є підвищення якості життя людей поважного віку, адаптація осіб старше 55 років до сучасного суспільного життя; створення умов для їх спілкування та самореалізації, задоволення соціальних потреб, розвиток культурно-туристичного потенціалу міста Славутича та регіону.
Оргкомітет GOLDenFest має на меті залучити осіб старше 55 років до культурно-мистецьких, фізкультурно-оздоровчих та розважальних заходів.
У програмі фестивалю заплановано проведення індивідуальних та колективних спортивних змагань, конкурсів виконавської майстерності зі співів, танців, малювання та інших видів художньої творчості, екскурсій, концертів, кінопереглядів. Родзинкою події стане урочиста хода у день відкриття фестивалю для учасників, гостей та жителів міста.

Будемо вдячні за поширення інформації про фестиваль.

 Детальна інформація про фестиваль є на веб-сайті https://arr.in.ua/або на сторінці GOLDenFest – Slavutych у мережі фейсбук. Реєстрація для участі у фестивалі здійснюється через електронну адресу goldenfestslavutych@gmail.com до 01 квітня 2019 року.
Оргкомітет фестивалю: КП «Агентство регіонального розвитку» Славутицької міської ради, телефони (04579) 22250, 0503531135.