Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Cлавутицька міська громада
Новини Славутича
Новини із засідання виконавчого комітету
24.01.2019

 

     24 січня на  засідання виконавчого комітету було винесено 27 питань. Два  питання  «Про коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, які надаються КП «УЖКГ» та  «Про встановлення тарифу на виробництво теплової енергії ТОВ «Енергосервіс - Славутич» були зняті з порядку для доопрацювання та обговорення на наступному тижні у комісії з питань тарифної політики.  

  

     Інформацію  щодо загальних питань надав міський голова Юрій Фомічев.  

На засіданні члени виконкому  схвалили  проекти рішень:   «Про перерозподіл видатків»; «Про програму соціально-економічного та культурного розвитку міста Славутича на 2019 рік в рамках Стратегічного плану соціально-економічного розвитку міста Славутича до 2020 року»; «Про програму будівництва, реконструкції, модернізації та капітального ремонту об’єктів інфраструктури м. Славутич на 2019 рік в новій редакції»; «Про програму  розвитку інформаційного простору,  комунікацій із громадськістю та промоції  м. Славутича на  2017-2020 роки у новій редакції»; «Про програму забезпечення діяльності ради на 2016 – 2020 роки в новій редакції»; «Про  міську Програму участі Славутицької міської ради у роботі об’єднань органів місцевого самоврядування на 2019 рік»; «Про міську Програму фінансової підтримки ветеранських організацій міста Славутича на 2016 – 2020 роки у новій редакції».

 

Також встановлені тарифи на виробництво та постачання теплової енергії, виробленої на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії ТОВ «ЕКОЕНЕРГОГЕНЕРАЦІЯ». Розглянуто питання про коригування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем).

Затверджено план розподілу частини території садибної забудови Добринінського кварталу, де  передбачається 117 земельних ділянок, з яких 79 буде надано учасникам АТО.  

 

Рішенням виконкому визначена аптека (приватне підприємство «Спартус»), що буде здійснювати пільгове забезпечення медикаментами громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи  у 2019 році. 

 

Погоджено штатний  розпис Комунального підприємства «Управління з розвитку фізичної культури, спорту та туризму» Славутицької міської ради Київської області на 2019 рік.

 

 

                                                                                          Відділ інформації