Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Cлавутицька міська громада
Новини Славутича
Славутицька міська філія Київського обласного центру зайнятості інформує
23.01.2019


23 січня 2019 року для 21 безробітного у Славутицькій міській філії Київського обласного центру зайнятості відбувся семінар «Презентація Рівненського Центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості України».
 На семінарі, переглядаючи відеопрезентацію, безробітні мали можливість ознайомитися з навчальною базою та технічними можливостями Рівненського центру професійно-технічної освіти. Присутні ознайомилися з професіями та напрямками, за якими відбувається навчання,  термінами та умовами навчання, проходження виробничої практики. Надавалася інформація про умови проживання у гуртожитку та матеріальне забезпечення на період навчання.
Наголошувалось, що на базі даного навчального закладу можна здобути престижні робітничі професії в галузі будівництва, металообробки, деревообробки, сфери послуг, торгівлі та інших, здобути професії забутих народних промислів, а також професії, які спрямовують людей на самозайнятість (загалом 56 робітничих професій та понад 140 різноманітних напрямів підвищення кваліфікації).
Переконливим аргументом для безробітних є той факт, що навчання в Рівненському ЦПТО за затребуваними на ринку праці робітничими професіями, проводиться в короткі терміни. Фінансування витрат на професійне навчання безробітних проводиться за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. Підвищення кваліфікації можливо здійснити за дистанційною формою навчання.