Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Cлавутицька міська громада
Новини Славутича
Короткі новини з життя міста
22.01.2019

Юрій Фомічев: Україна потребує об’єднання як ніколи

На цьому міський голова наголосив під час загальноміської наради 21 січня,  напередодні  Дня Соборності України. За його словами, Україна потребує об’єднання як ніколи. Розділення, по будь-яким ознакам: мовним,  релігійним, чи іншим, не має жодного  сенсу.

День Соборності України відіграє важливу роль у нашому житті. 100 років тому наші попередники знайшли сили і об’єднали  українські землі у єдину державу. Сьогодні ми повинні на це звертати увагу і розуміти, що  тільки  шляхом об’єднання ми можемо досягти успіху.  Потенціал української Держави надвеликий. Маємо великий ресурс, починаючи з природного, закінчуючи людським ресурсом. Країна цікава для зовнішнього світу.

«Для сучасної новітньої історії України об’єднання навколо української  державності – завдання номер один. А для нас усіх вкрай важливо відповідально працювати на кожному робочому місці, у робочому колективі,  тільки  тоді  ми можемо розраховувати на перемогу», – зауважив Юрій Фомічев.

У Славутичі, як в одній із складових України, 22 січня на Центральній площі   відбулися святкові заходи.

 

На загальноміській нараді міський голова нагадав основні події минулого тижня. Своє 30-річчя відмітив колектив дитячого садочка №5 «Джерельце».

37 років виповнилося військовій частині 3041 Національної гвардії України, яка здійснює охорону Чорнобильської АЕС,  відіграє важливу роль у житті міста, є значним платником податків та дає робочі місця.

 

Про налагодження системи комунікації з жителями міста

Також міський голова наголосив на важливості інформаційної політики, яка відіграє значну роль у сучасному суспільстві. Сьогодні інформаційний простір надшвидкий і потрібно вчасно реагувати на запити громади. Тому з    метою налагодження постійної комунікації між органами місцевого самоврядування, міськими комунальними підприємствами із жителями міста, оперативного реагування на критичні зауваження від жителів Славутича, прийнято розпорядження міського голови «Про налагодження системи комунікації з жителями міста у соціальних мережах та месенджерах».

 

Інформація комунальних підприємств   

КП Житлово-комунальний центр 

За послугу з опалення  мешканцям славутича  за  грудень 2018 року нараховано  14,6 млн. грн. Найменша вартість  за опалення  у Невському кварталі (будинок №3) – 20 грн. за 1м2 , найбільша – 47 грн. за 1м2  у Єреванському кварталі (будинок №3), середня вартість по місту – 32 грн. за 1м2.

За послуги з  водопостачання  та водовідведення нараховано 1,3 млн. грн., за послугу з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій також 1,3  млн. грн..  Станом на 21 січня за житлово-комунальні послуги населення сплатило  43%.

Представники КП «ЖКЦ» взяли участь у зборах співвласників багатоквартирних будинків з  питань обрання управляючої компанії майже у всіх будинках міста.

 

КП «УЖКГ»

За 20 днів січня використано  природного газу  1,612 млн. м3 на суму  13,5 млн. грн. Придбано  теплової енергії  2554 Гкал  у  ТОВ «Екоенергогенерація» на суму 2,8 млн. грн. На лютий місяць отримані номінації  на 2,5 млн. грн.

 

Про статистичні дані

 За інформацією начальника управління освіти і науки Наталії Швець станом на 1 вересня школи міста відвідувало 2140 учнів. На кінець І семестру  – 2128 учнів. 26 з них навчаються за екстернатною  формою  навчання, 29 – за індивідуальною. 106 учнів мають високий рівень знань, 567 високий і достатній. Якість навчання становить 41,1%.  

 

За даними сектору статистики  станом на 1 грудня 2018 року чисельність населення становила 24983 чол. За січень-листопад 2018 року народилася 171 дитина, померло 160 осіб.

 

Більше інформації про загальноміську нараду за посиланням  www.youtube.com (канал slavutich mvk)                                                                     

                                                                                                           

​Відділ інформації