Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Cлавутицька міська громада
Новини Славутича
У Славутичі проходить V міжсекторальне засідання – транспортні послуги по співпраці Україна-Білорусь
17.01.2019

17 січня у Славутичі проходить V міжсекторальне засідання – транспортні послуги за проектом «Активізація малого та середнього бізнесу у прикордонних регіонах України – Білорусі».

На відкритті заходу з вітальним словом виступили міський голова Славутича Юрій Фомічев, заступник міського голови м. Прилуки Олександр Сивенко, заступник начальника відділу економіки Вараської міської ради Руслана Ляскун, кандидат економічних наук, доцент, декан факультету підвищення кваліфікації та перепідготовки, локальний координатор проекту у Республіці Білорусь Ірина Трусевич.

На засіданні обговорювалися питання розвитку транспорту та логістики у Чернігівській області та регіоні, особливості митного оформлення документів Україна-Білорусь, особливості транспортних сполучень Україна-Білорусь, характеристики транспортної системи у Республіці Білорусь, комплекс послуг РУП «Белтаможсервис» при переміщенні товарів через митний кордон Євразійського економічного союзу, український досвід модернізації муніципального транспорту.

Всі учасники відмітили гарну організацію та умови проведення V міжсекторального засідання у Славутичі, а також отриманий корисний досвід щодо надання транспортних послуг, що у свою чергу дасть поштовх для подальшої співпраці бізнес-структур України та Білорусі.​