Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Cлавутицька міська громада
Новини Славутича
Нові підходи до славутицької медицини
15.01.2019

15 січня у Славутицькій міській лікарні відбулася робоча нарада за участі міського голови Юрія Фомічева, головного лікаря Олексія Ладижева, заступників міського голови, директорів  комунальних підприємств, завідуючих відділів та управлінь Славутицької міської ради та адміністрації лікарні. 

Нагадуємо, що наприкінці 2018 року припинила діяльність СМСЧ №5,  правонаступником визначено Комунальне некомерційне підприємство «Славутицька міська лікарня» Славутицької міської ради.  На початковому етапі становлення закладу важливо визначитися із стратегією та пріоритетами розвитку Славутицької лікарні.  Власне про це і йшла мова під час наради.

Як повідомив Олексій Ладижев структура Славутицької міської лікарні передбачає:
•    Відділення первинної медичної допомоги (в.ч. амбулаторія «Київська» та кабінету невідкладної допомоги)
•    Вторинну медичну допомогу (консультативно-діагностичне відділення, стаціонарні підрозділи, допоміжні підрозділи, госпрозрахунковий відділ)
Станом на січень 2019 року  14 400  славутичан вже  підписали  декларації з лікарем по програмі «Лікар для кожної сім’ї». 

Необхідно вирішити і низку питань аби Славутицька лікарня запрацювала на  якісно новому рівні. До завдань 2019 року включено ремонт та реконструкція Головного корпусу лікарні, придбання медичного обладнання, оновлення матеріальної бази, комп’ютеризація робочих місць. Ці видатки передбачається покрити за рахунок передбачених коштів від будівництва в Чорнобильській зоні відчуження  ЦСВЯП.

Є і питання, які потребують невідкладного вирішення, а це і виконання сантехнічних робіт, освітлення. Допомогу у вирішенні цих проблем зобов’язалися надати директори комунальних підприємств.
 
Нових підходів та оснащення потребують харчоблок і пральня. Технічний стан  приміщення патологоанатомічного відділення та інших будівель, розташованих на території медичного містечка, теж  у перспективі  потрібно вирішувати.

У цей день учасники наради оглянули і споруди лікарні. Дійсно проблем накопичилося чимало, але рух по створенню Славутицької лікарні розпочато. А 2019 рік закладе добру основу для подальшого розвитку нашого медичного закладу.    
 
                                                       Відділ інформації