Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Cлавутицька міська громада
Новини Славутича
Новини з апаратної наради
14.01.2019

Понеділок у виконавчому комітеті Славутицької міської ради розпочався з наради міського голови  з керівниками структурних підрозділів Славутицької міської ради та   виконкому. 

Юрій Фомічев окреслив  основні пріоритети розвитку міста на цей рік. А це покращення медичного забезпечення та надання якісних медичних послуг Славутицькою міською лікарнею; трансформація міської системи освіти; оновлення, модернізація і використання інфраструктури міста, створення сучасного міського простору. Соціальні питання повинні вирішуватися на користь людини. Славутич  має стати кращим містом по якості життя, а для цього кожному потрібно щоденно і якісно виконувати свою роботу.

Структурним підрозділам Славутицької міської ради поставлені конкретні завдання.
15 січня  відбудеться робоча нарада щодо діяльності  Славутицької міської лікарні. Архівному відділу потрібно надати нове приміщення та забезпечити оформлення документів ДЗ «СМСЧ №5» до архіву.
Відділу  комунальної власності, орендних відносин та приватизації розпочати роботу щодо передачі складського господарства ДП «УЗФО ЧАЕС» у комунальну власність та вийти на систему ProZorro з надання  об’єктів комунальної власності в оренду.
Центру надання адміністративних послуг розширювати електронні послуги, розпочати роботу по сертифікації.
Управлінню освіти та науки постійно моніторити рівень захворюваності та відвідування дітьми закладів освіти.
Управлінню інфраструктури та капітального будівництва постійно здійснювати технічний нагляд за об’єктами;  після громадського обговорення, визначитися з пріоритетами з проектування  об’єктів. 
Службі містобудівного кадастру, земельних ресурсів та відносин продовжити роботу: з боржниками за земельні ділянки; з грошової оцінки землі міста; з встановлення  по факту меж земельних ділянок.
У І кварталі всі структурні підрозділи органів місцевого самоврядування повинні перейти на електронних документообіг. Запланована підсумкова робоча нарада з проведення Новорічних свят.
 
14 січня о 16:00 міський голова Юрій Фомічев  проведе  робочу нараду  з керівниками   комунальних підприємств міста.