Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Cлавутицька міська громада
Новини Славутича
21 лютого відбудеться 3-й Форум підприємців міста Славутича
14.01.2019

21 лютого 2019 року о 16:30 у ресторані «Старий Таллінн» відбудеться 3-й Форум підприємців міста Славутича.

Організаторами Форуму є виконавчий комітет Славутицької міської ради, КП «Агентство регіонального розвитку» Славутицької міської ради та Славутицький міський фонд підтримки підприємництва у співпраці з Радою підприємців при Славутицькому міському голові.

Форум відбуватиметься в рамках проведення заходів Днів популяризації економічного розвитку Грантового проекту Європейського Союзу «План місцевого економічного розвитку: Славутич – драйвер росту відкритої та вільної економіки регіону».

Мета заходу – налагодити конструктивний та прозорий діалог між бізнесом, владою та громадою для формування місцевої політики розвитку підприємництва у регіоні.

Однією з головних тем Форуму стане обговорення важливості популяризації економічного розвитку об'єднання територіальних громад «Славутич-Чернігівська область».

Використовуючи інтерактивний формат розподілу на дискусійні майданчики «Співробітництво для розвитку», «Драйвери змін» «Інвестиції в туризм регіону», підприємці міста презентуватимуть власний бізнес, озвучать нагальні проблеми у підприємницькій діяльності та запропонують шляхи їх вирішення.

Під час підготовки та проведення Форуму буде також обговорено:

-          політику та стан розвитку підприємництва у регіоні;

-          виконання резолюції Форуму 2018;

-          оновлену Програму розвитку малого і середнього підприємництва на 2019 рік;

-          результати учнівських бізнес-змагань, опитувань, проведених для підприємців та споживачів;

-          можливості долучення підприємців до заходів зі збільшення інвестиційної та туристичної привабливості регіону, міжнародних грантових проектів, бачення підприємців щодо стратегічного розвитку міста.

Запрошуємо всіх охочих взяти участь у роботі Форуму. Участь у Форумі є безкоштовною.

Реєстрацію для участі у Форумі відкрито до 20 лютого 2019 року за посиланням https://goo.gl/forms/nUJYiICayL65em363 або за телефоном 04579-2-22-50. Контактні телефони оргкомітету Форуму: 2-22-50, 2-10-90, 050-353-11-35, КП «Агентство регіонального розвитку».

Будемо вдячні, якщо Ви та Ваші колеги візьмете участь у роботі Форуму.

 

Команда з реалізації

грантового проекту ЄС

в м.Славутичі​