Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Cлавутицька міська громада
Новини Славутича
Із загальноміської наради
09.01.2019

У вівторок,  8 січня,   міський голова Юрій Фомічев  провів  загальноміську нараду з питань міського господарства з керівниками комунальних підприємств міста,  структурних підрозділів Славутицької міської ради та служб державних органів влади. На нараді міський голова Юрій Фомічев окреслив основні пріоритетні завдання  2019 року, звернув увагу на вирішення невідкладних завдань. Присутні керівники звітували про проведену роботу. 

Що невідкладно треба зробити 
Необхідно забезпечити  освітлення дороги до Славутицької лікарні. Є потреба у встановленні прожектору біля снігової гірки котловану. Постійно потребують уваги і роботи на прибудинкових територіях.  

Як відсвяткували новорічні свята
За  інформацією відділу з питань надзвичайних ситуацій, свята відбулися без резонансних подій. Поліцією фіксувалися в основному порушення правил тиші, випадки зловживання спиртними напоями та дебоширство. Екстрена та невідкладна  медична допомога фіксувала збільшену кількість викликів.     

Як працює ВП «Атомремонтсервіс»
Успішно завершився 2018 рік для АРСу. Річний план виконано на 101,2 %,  підписано колективний договір на 2019-2020 роки,  372 працівника від’їхали на виконання ремонтних робіт на трьох атомних станціях.

Що нового у комунальних підприємств
Всі підприємства працюють у штатному режимі.  За листопад місяць рівень сплати  за комунальні послуги  склав  73,5%. 7 січня о  22:40 КП «Тепломережі» ліквідована аварія з пориву труби теплопостачання  у підвальному приміщенні ЗОШ № 3. Техніка КП «ДЕУ» у робочому стані та виконує роботу по розчищенню доріг та тротуарів. КП «Славутич-Водоканал» ліквідовано 5 випадків засмічення каналізації. У басейні «Лазурний» замінена вода та відповідає всім санітарним нормам. За інформацією КП «АРР» на 1 січня в управлінні підприємства знаходиться 14 об’єктів міста та 9 розташованих у промзоні. Рівень сплати за оренду приміщень становить 92%. Укладено 277 договорів оренди. 
 
Більше інформації про загальноміську нараду за посиланням  www.youtube.com (канал slavutich mvk)