Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Cлавутицька міська громада
Новини Славутича
Інформація для співвласників багатоквартирних будинків
05.12.2018

 

Нагадуємо вам, що відповідно до вимог Законів України від 14 травня 2015 року № 417-VIII «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» та від 9 листопада 2017 року №2189-VIII «Про житлово-комунальні-послуги» в місті Славутичі продовжується договірна кампанія щодо визначення форми управління (в тих будинках, де це ще не зробили) та укладення договорів з управителем  про надання послуг з управління багатоквартирним будинком.

З метою забезпечення реалізації прав співвласників багатоквартирних будинків щодо управління спільним майном, та враховуючи складності та незручності під час проведення зборів співвласників у холодну пору року, співвласникам надана можливість використання приміщень комунальної власності на території міста Славутича для проведення зборів.

У разі виникнення такої потреби, прохання до ініціативних груп багатоквартирних будинків, управителів звертатися до відділу житлово-комунального господарства, тарифоутворення, енергоефективності та енергозбереження виконавчого комітету Славутицької міської ради особисто (каб.425,206) письмово, або за телефонами 3-00-11*150 (*103) не менше ніж за 12 днів до дня проведення зборів. У зверненні вказати приміщення, яке хотіли б використати для проведення зборів, дату і час їх проведення, відповідальних осіб із зазначенням контактних даних.

 

Відділ житлово-комунального господарства, тарифоутворення, енергоефективності та енергозбереження виконавчого комітету Славутицької міської ради​