Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Cлавутицька міська громада
Новини Славутича
День волонтера – свято кожного, хто хоч раз допомагав людям
05.12.2018

У міжнародний день волонтера у Соціально-психологічному центрі  зібралися ті, хто за покликом серця допомагають людям. Діяльність славутицьких волонтерів  сьогодні охоплює багато сторін людського життя.

Завжди попереду у проведенні патріотичних акцій у місті шанована представниця ВО «Майдан» Гусєва Валентина Олексіївна.  В комітеті солдатських матерів активно працює Купріянова Аліна Анатоліївна. Представники «Кулінарної  сотні» Осинська Тетяна Миколаївна, Стельмах Анатолій Петрович, Заводін Анатолій Валентинович піклуються про продовольче забезпечення наших захисників, що на передовій. Цехмістер Вікторія Віталіївна очолює волонтерський центр «Альфа-допомога». Радченко Микола Іванович вже багато років збирає і відвозить гуманітарну допомогу українським бійцям. Багатьом хворим славутичанам допомагає Морозова Олена Валеріївна, голова Благодійного фонду «Енерджі». А скільки маскувальних сіток вже сплела волонтерська група «Соняшник», очолювана Ніколайчук Наталією Олександрівною. Ніколи не стоять осторонь питань волонтерства Демидова Валентина Федорівна, Єгорова Маргарита Рюріковна, Ткаченко Валентина Миколаївна, Рубанка Ірина Миколаївна, Нестеренко Валентина Миколаївна.   

Дякуємо нашим волонтерам за їх небайдужість і сердечність, за неоціненну роботу,  за турботу про людей та допомогу їм у скрутну хвилину, за  любов і вірність Україні.

Бажаємо усім волонтерам міцного здоров’я, добробуту, наснаги на добрі справи, родинного затишку і тепла, миру та благополуччя.