Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Cлавутицька міська громада
Новини по Україні
Вбивці херсонської активістки Катерини Гандзюк мають отримати пожиттєвий термін - про це заявив Президент
07.11.2018

Вбивці херсонської активістки Катерини Гандзюк мають отримати пожиттєвий термін - про це заявив Президент. За інформацією, яку главі держави передали правоохоронці, вже встановлені майже всі особи, причетні до злочину. Наразі слідчі шукають замовника.

 

Петро Порошенко заявив: Так, я твердо переконаний, вона не померла - її було вбито. І трагічна розв’язка стала наслідком злодійського нападу. Знайдений вбивця, помічники, які зізналися, затриманий організатор. Я не вважаю, що він розкритий до кінця, і впевнений, що треба продовжувати роботу. Але я наголошую - вимоги громадянського суспільства з вимогою прозорості, відкритості, неупередженості і ефективності слідства - ці вимоги до влади є цілком і абсолютно обґрунтованими. Бо цим ми маємо продемонструвати вірність європейським цінностям. Що влада рішуче налаштована на те, щоби притягнути до відповідальності злочинців і вбивць - ким би вони не були.

 

У справі Гандзюк сьогодні перед парламентом звітував Генпрокурор. Юрій Луценко намагався навіть подати у відставку, проте, депутати не підтримали її, висловивши довіру слідству і правоохоронцям. Голова ГПУ розповів, скільки людей в списку потенційних замовників. Справи ж виконавця і організатора після належного оформлення вже до кінця року опиняться в суді.

 

Юрій Луценко, Генеральний прокурор України зазначив: Катерина Гандзюк - херсонська активістка. Через її активну громадянську позицію на жінку напали, обливши сірчаною кислотою. Понад три місяці столичні лікарі боролися за її життя, проте, Катерина все таки померла.

 ​